صفحه 203 از 1141 نخستنخست ... 103153193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212213253303703 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,021 تا 2,030 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط asdf1368asdf نمایش پست ها
    سلام

من امریه جهاد ام . صبح ها ساعت 8 کارت میزنم و ساعت 14:15 برمیگردم خونه . بنظرتون موردی نداره ؟ آخرش نگن دو ماه اضافه خدمت .
    سلام
    یعنی چی ؟! خوب شما تابع قانون اون سازمان هستید اگر ساعت کاری اینه پس موردی نداره ! روز اول مگه منابع انسانی بهتون این ساعت رو اعلام نکرده بوده ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    سلام
    یعنی چی ؟! خوب شما تابع قانون اون سازمان هستید اگر ساعت کاری اینه پس موردی نداره ! روز اول مگه منابع انسانی بهتون این ساعت رو اعلام نکرده بوده ؟
    نه ساعت اداری این نیست من تقریبا یک ساعت دیر تر میرم و یک ساعت زودتر میآم . چرا گفتن بهم ولی من تنبلی خودم این ساعت میرم . مشکلی پیش نمیآد ؟

Junior Member

سلام
    من خودم تک پسرم و فوق لیسانس از تهران ، پذیرش سپاه بودم (هستم!) منظورم از پذیرش میتونه هم پادگانی و هم ارگانی باشه مثلا قرارگاه هم پذیرش حساب میشه
    فرقش هم در مدت خدمته که امریه 24 ماهه و پذیرش 21 ماه
    اینکه کدوم بهتره واقعا به نظر و سلیقه خودتون بستگی داره ! و اصلا نمیشه نظر داد
    در مورد شهر ها هم بله همین سه تا هستند دوره ما که همه بچه های امریه و پذیرش سپاه افتادند یزد ... پادگان عالی ای نیست اما از خیلی جا های دیگه بهتره ... گویا کرمانشاه بهتره
    البته دوستانی که رفتند میتونند نظر بدند ... یه گزینه دیگه هم هست به نام مدرس کرج که احتمالش خیلی کمه ولی غیر ممکن نیست ... بهترین پادگان کل ایرانه و اغلب برای نخبگان
    برای اعزام 1/6 شما باید از 15 خرداد به بعد پست کنیدبه نظر من که ترجیحا 15 تا 21 تیر ... شهریور یه نمور شلوغ میشه چون بعضی ها دوست ندارند ماه رمضون خدمت برند هرچند که بهترین ماه به نظر من ماه رمضونه حداقل در سپاه !!!!

امیدوارم پاسخ سوالتون رو گرفته باشید
    یا علی

من معدلم 17.80 هست.و رتبه دوم کلاس ایا این باعث میشه اموزشی مدرس کرج بیفتم ؟ و ایا پارتی هم میتونه موثر باشه که اموزشی کجا بیفتم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali86b نمایش پست ها
    من معدلم 17.80 هست.و رتبه دوم کلاس ایا این باعث میشه اموزشی مدرس کرج بیفتم ؟ و ایا پارتی هم میتونه موثر باشه که اموزشی کجا بیفتم؟
    سلام
    من هم معدل فوق لیسانسم 17.59 بود (هست) نمیدونم شاگرد چندم بودم رشتم هم مکانیک بود(هست) ، 5 تا هم مقاله داشتم ... اما باز دیار غربت ... دوست عزیز مگه نشنیدی سربازی مردت میکنه ؟؟!!
    بی خیال این حرف ها ... مثل یک مرد سوار اتوبوس شو و با کله کچل تشریفت رو ببر به دنیای آشخورها ....

حالا اگه واقعا خیلی دوست داری آموزشیت در این پادگان باشه میتونی بری و پذیرشش رو بگیری .... البته فکر کنم امریت بپره !!! باز میتونی حضوری تشریف ببری و بیشتر اطلاعات کسب کنی
    باید ایستگاه اتمسفر (مترو) پیاده بشی نزدیک شهرک خاتم الانبیا هست

یا علی

Junior Member

سلام
    من هم معدل فوق لیسانسم 17.59 بود (هست) نمیدونم شاگرد چندم بودم رشتم هم مکانیک بود(هست) ، 5 تا هم مقاله داشتم ... اما باز دیار غربت ... دوست عزیز مگه نشنیدی سربازی مردت میکنه ؟؟!!
    بی خیال این حرف ها ... مثل یک مرد سوار اتوبوس شو و با کله کچل تشریفت رو ببر به دنیای آشخورها ....

حالا اگه واقعا خیلی دوست داری آموزشیت در این پادگان باشه میتونی بری و پذیرشش رو بگیری .... البته فکر کنم امریت بپره !!! باز میتونی حضوری تشریف ببری و بیشتر اطلاعات کسب کنی
    باید ایستگاه اتمسفر (مترو) پیاده بشی نزدیک شهرک خاتم الانبیا هست

یا علی
    نه بابا عین خیالم هم نیست بالا خره باید یگذره و میگذره اما خوب شاید ادم بتونه شرایط بهتری رو واسه خودش مهیا کنه....چرا که نه؟

Junior Member

سلام دوستان
    ترم آخر لیسانس الکترونیک هستم و پارتی و آشنایی در سازمانی ندارم. خواستم چطوری میتوانم امریه اداره برق یا مخابرات رو بگیرم اصلا امکانش هست؟
    ممنون

Junior Member

باسلام
    دوستان کسی می دونه کدوم اداره ها اگه امریه بگیریم دوره اموزشیش می افیم توی سپاه؟اخه کارت دوره تکمیلی بسیج دارم.
    مرسی
    منتظر جوابتونم

Junior Member

شهریور یه نمور شلوغ میشه چون بعضی ها دوست ندارند ماه رمضون خدمت برند هرچند که بهترین ماه به نظر من ماه رمضونه حداقل در سپاه !!!!
    سلام
    اقا یه سوال شاید خیلی ربطی به تاپیک نداشته باشه
    چرا ماه رمضون بهترین ماه برا اموزشیه مگه تو سپاه چجوریه آموزشی؟

Junior Member

با سلام؟
    درمورد امریه قرارگاه خاتم الانبیا اگه کسی میدونه کمکم کنه
    1)کجا باید بریم اموزش ببینیم؟
    2)بعد آموزش کجا باید بریم خدمت کنیم؟حتما جنوب باید رفت برا خدمت؟کدوم استانا می افتیم؟
    3) امریه اش چطوری هس؟ سخت میگیرند؟ باید مث کارگری کار کرد؟
    4)بنظر شما مزایایش چیه؟
    مرسی منتظر جوابتونم

Junior Member

سلام دوستان
    1-کسی در مورد امریه ی وزرات نفت اطلاعی داره؟ اختمال اینکه بدون پارتی تو این وزرات خونه امریه بدن هست؟ مصاخبه هاش واسه گزینش چجوریه؟ تخصصیه؟ یا مسائل دیگست؟ اگه هر اطلاعی دارید راهنماییم کنید ممنون می شم. فوق لیسانس شیمی ام با معدل 17.73
    2- جایی دیدم که گفته شد برای مراحل گزینش ازت برگه سبز می خوان...اعلام نیاز وزرات نفت که من ثبت نام کردم واسه اعزامی های آبان رفتم پرسیدم گفتن اگه می خوای اعزامت اون موقع بیوفته دو ماه قبل بفرست مدارکتو در خالی که گزینشش تو همین اردیبهشته...ضمناا دوستی گفته بود من برگه اعزامم رو دیرتر از موقعی که خواستم به سازمان امریه ام رسوندم امریه ام پریده. آیا ایم مساله تاریخ اعزام و برگه سبز مشکلی ایجاد نمی کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)