صفحه 207 از 1141 نخستنخست ... 107157197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217257307707 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,061 تا 2,070 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام

آقا برای خاتم الانبیا تاریخ اعزام باید چه ماههایی باشه که بشه امریه گرفت؟محدودیت داره؟بعذ کارت بسیج چقدر مهمه؟
    با توجه به گستردگی پروژه ها برای تمام سال نیرو نیاز دارند ... شاید یه مرکز برای یه ماه خاص نیرو نخواد اما سایر مراکز هستند که نیرو بخواند . حداقل بسیج عادی رو باید داشته باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    من امریه آموزش و پرورشم نتایج ارشد که اومد مثل اینکه قبول میشم من تیر باید برم آموزشی و اول مهر دوباره باید برم دانشگاه به نظرتون آموزشیم هیچ میشه یعنی دوباره باز باید برم آموزشی؟
    اگر دوره آموزشی رو با موفقیت بگذرانید (تا آخر دوره حضور داشته باشید ). براتون ذخیره میشه ولی تا آنجا که میدونم امریتون باطل میشه چون یک بار بیشتر نمیتونید از امریه استفاده کنید و برای بار دوم نمیتونید اقدام کنید حتی برای سازمان دیگری

Junior Member

باسلام خدمت دوستان
    ازدوستانی که تجربه امریه دارن کمک میخواستم
    بنظرتون تو دوران امریه امکانش هست که ادم بشینه براکنکورارشددرس بخونه
    من دانشجوی صنعت نفت هستم وبه احتمال خیلی زیادامریه طرح اغماری دربیام ودی ماه اعزام بشم چون تیرمیخوام ثبت نام کنم.
    ممنون

Junior Member king90 آواتار ها

با سلام:
    [یک سوال فنی ]
    ایا از دوستان کسی تونسته امریه با شرط معاف از رزم رو بگیره ؟
    میخوام بدونم میتونم تاریخ اعزام روعقب بندازم تا با تاریخ سازمان امریه گیر یکی بشه .چون شنیدم بلافاصله بعد از کمیسون در اولین تاریخی که جای خالی باشه مشمول اعزام میشه خدمت ولی سازمانهای امریه گیر دوماه قبل از اعزام مدارکو میخوان
    لطفأ اگر کسی در این باره اطلاعاتی داره کمک کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

یک سوال
    من برادرم امریه از دانشگاه تهران داره ، آیا سرباز امریه در حین کار در ارگان غیر نظامی مثل دانشگاه میتونه با گذاشتن وثیقه ، گذرنامه موقت بگیره و از کشور خارج بشه یا مثل بقیه سربازها نمیتونه؟

یه سول دیگه....برای کیش کسی میدونه کجاها امریه میدن؟؟؟ممنون

Junior Member

سلام
    برای اعزام در اول شهریور، چه تاریخی باید به پلیس +10 مراجعه کنم؟
    از قبل یابد چه مدارکی آماده کنم؟ دکتر باید برم؟ چقدر طول میکشه تا مدارک رو آماده کنم؟

خیلی ممنونم

Junior Member

سلام دوستان،داستان این قانون چیه که میگن فقط خانواده های شهدا، ایثارگران، متاهلین، تحت پوشش بهزیستی، معاف از رزم فقط میتونن واسه امریه اقدام کنند؟ اجرایی شده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rms نمایش پست ها
    سلام دوستان،داستان این قانون چیه که میگن فقط خانواده های شهدا، ایثارگران، متاهلین، تحت پوشش بهزیستی، معاف از رزم فقط میتونن واسه امریه اقدام کنند؟ اجرایی شده؟
    سلام
    دوست عزیز عمومیت نداره و لی بعضی جاها این قانون را دارند

Junior Member

سلام دوستان
    من متاهل هستم و کارشناسی ارشد دارم و میخوام اولا تاریخ اعزامم یک شهریور باشه و ثانیا تا 25 خرداد برگه ای که تاریخ اعزام مشخص شده را بگیرم

به پلیس +10 مراجعه کردم و گفت سه روزه تاریخ اعزامت مشخص میشه و اگه تا 25 میخوای و اونم یک شهریور باید 20 خرداد دفترچه بفرستی و اگر هم تاجیل یا تاخیر بخوای بندازی از زمان درخواست یک هفته طول میکشه جواب بدن
    ولی چون 24 انتخابات هست ممکنه یکم اینترنت و همه چی مشکل پیدا کنه و من اگه 20 خرداد بفرستم نتونم تا 25 جوابی بگیرم همین که 23 و 24 آخر هفته هست و به پنجشنبه و جمعه میخوره
    مثل اینکه به نظر میاد اگه سرباز کم باشه و قبل از 20 خرداد دفترچه بفرستی ممکنه 92/4/1 اعزام بیاد

الان میخوام بدونم
    اگر احتمالا فرستادم و 92/4/1 تاریخ اعزام اومد
    آیا دلیل عجیب و غریبی برای به تاخیر انداختنش نیاز هست یا اینکه یه درخواست با دلایل نه خیلی منطقی هم میشه

الان دو راه دارم اینکه 20 بفرستم و مطمین باشم 92/6/1 میشه و امید داشته باشم 23 جوابش را بگیرم
    یا اینکه مثلا 13 (یک هفته فرصت اعتراض + سه روز جواب فرصت داشته باشم) بفرستم و اگه 92/4/1 شد اعتراض بزنم
    اگر علاوه بر این سوال دوستان بگن برای ارسال دفترچه آیا معاینات و کار خاصی نیازه یعنی اگه روز مشخصی میخوای دفترچه ارسال بشه باید چند روز زودتر بری پست
    یا اینکه اگه مدارک مثل عکس و کپی آماده کنم هر روزی که برم پست همون روز میتونم دفترچه را ارسال کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)