صفحه 208 از 1141 نخستنخست ... 108158198199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218258308708 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,071 تا 2,080 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط bargh11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من متاهل هستم و کارشناسی ارشد دارم و میخوام اولا تاریخ اعزامم یک شهریور باشه و ثانیا تا 25 خرداد برگه ای که تاریخ اعزام مشخص شده را بگیرم

به پلیس +10 مراجعه کردم و گفت سه روزه تاریخ اعزامت مشخص میشه و اگه تا 25 میخوای و اونم یک شهریور باید 20 خرداد دفترچه بفرستی و اگر هم تاجیل یا تاخیر بخوای بندازی از زمان درخواست یک هفته طول میکشه جواب بدن
    ولی چون 24 انتخابات هست ممکنه یکم اینترنت و همه چی مشکل پیدا کنه و من اگه 20 خرداد بفرستم نتونم تا 25 جوابی بگیرم همین که 23 و 24 آخر هفته هست و به پنجشنبه و جمعه میخوره
    مثل اینکه به نظر میاد اگه سرباز کم باشه و قبل از 20 خرداد دفترچه بفرستی ممکنه 92/4/1 اعزام بیاد

الان میخوام بدونم
    اگر احتمالا فرستادم و 92/4/1 تاریخ اعزام اومد
    آیا دلیل عجیب و غریبی برای به تاخیر انداختنش نیاز هست یا اینکه یه درخواست با دلایل نه خیلی منطقی هم میشه

الان دو راه دارم اینکه 20 بفرستم و مطمین باشم 92/6/1 میشه و امید داشته باشم 23 جوابش را بگیرم
    یا اینکه مثلا 13 (یک هفته فرصت اعتراض + سه روز جواب فرصت داشته باشم) بفرستم و اگه 92/4/1 شد اعتراض بزنم
    اگر علاوه بر این سوال دوستان بگن برای ارسال دفترچه آیا معاینات و کار خاصی نیازه یعنی اگه روز مشخصی میخوای دفترچه ارسال بشه باید چند روز زودتر بری پست
    یا اینکه اگه مدارک مثل عکس و کپی آماده کنم هر روزی که برم پست همون روز میتونم دفترچه را ارسال کنم.
    سرباز کم هست؛ ولی دیگه تاریخ اعزام رو دو هفته دیگه نمیزنن که اعزم تون 4/1 بشه!!! همون 20 خرداد برید پلیس+10 و نگران نباشید.

برای اعزام هم این مراحل:
    1) دفترچه آماده به خدمت رو از پلیس+10 میخرید.
    2) اطلاعاتش رو تکمیل میکنید.
    3) واکسن دوگانه و مننژیت رو تزریق می کنید (معمولاً در مراکز درمانی، فقط یک روز در هفته این دو واکسن تزریق میشه. باید به نزدیک ترین مرکز درمانی برید و بپرسید.) در هنگام مراجعه به مرکز درمانی، کارت ملی، عکس و دفترچه خدمت هم همراهتون باشه تا یکی از برگه های دفترچه رو مهر و عکس بزنن.
    4) به مطب یک پزشک مراجعه می کنید (به همراه دفترچه). ازتون قد و وزن و سابقه بیماری و... می پرسه و توی دفترچه می نویسه و مهر میزنه.
    5) یک کپی از آخرین مدرک تحصیلی تهیه میکنید (مدرک موقت)
    6) به پلیس+10 مراجعه میکنید تا اطلاعات شما رو ثبت کنن.

برای تاخیر هم نمیدونم آیا دلیل موجه میخوان یا نه. ولی مطمئن هستم اگر 20 خرداد اقدام کنید، 4/1 اعزام شما نخواهد بود!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    سرباز کم هست؛ ولی دیگه تاریخ اعزام رو دو هفته دیگه نمیزنن که اعزم تون 4/1 بشه!!! همون 20 خرداد برید پلیس+10 و نگران نباشید.

برای اعزام هم این مراحل:
    1) دفترچه آماده به خدمت رو از پلیس+10 میخرید.
    2) اطلاعاتش رو تکمیل میکنید.
    3) واکسن دوگانه و مننژیت رو تزریق می کنید (معمولاً در مراکز درمانی، فقط یک روز در هفته این دو واکسن تزریق میشه. باید به نزدیک ترین مرکز درمانی برید و بپرسید.) در هنگام مراجعه به مرکز درمانی، کارت ملی، عکس و دفترچه خدمت هم همراهتون باشه تا یکی از برگه های دفترچه رو مهر و عکس بزنن.
    4) به مطب یک پزشک مراجعه می کنید (به همراه دفترچه). ازتون قد و وزن و سابقه بیماری و... می پرسه و توی دفترچه می نویسه و مهر میزنه.
    5) یک کپی از آخرین مدرک تحصیلی تهیه میکنید (مدرک موقت)
    6) به پلیس+10 مراجعه میکنید تا اطلاعات شما رو ثبت کنن.

برای تاخیر هم نمیدونم آیا دلیل موجه میخوان یا نه. ولی مطمئن هستم اگر 20 خرداد اقدام کنید، 4/1 اعزام شما نخواهد بود!
    سلام
    منظورتون از آخرین مدرک تحصیلی چیه؟
    به من فقط یک برگه دادند که توش نوشته معافیت تحصیلی باطل شده. همونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام
    منظورتون از آخرین مدرک تحصیلی چیه؟
    به من فقط یک برگه دادند که توش نوشته معافیت تحصیلی باطل شده. همونه؟
    سلام

معمولاً دانشگاه ها بعد از انجام مراحل فارغ التحصیلی (گرفتن امضا از قسمت های مختلف دانشگاه) یک برگه میدن خطاب به نیروی انتظامی که اسم و مشخصات و تاریخ فارغ التحصیلی توش هست.

اون تاریخ (که تاریخ روز دفاع هست) مبنای شروع فرجه یک ساله شما محسوب میشه.

باز از مسئولین دانشگاهتون بپرسید.

Junior Member

با سلام مرسی از راهنماییتان یه سوال دیگه
    اگر بخواهم 1/6 اعزامم باشه و دفترچه20/3 بفرستم تا 3 روز دیگر حتما جواب اعزام میاد با توجه به اینکه 23و24 آخر هفته هست و من باید تا 25جواب را به سازمانی که امریه گرفته ام اطلاع دهم
    یا اینکه 13 بفرستم اگر 1/4اعزام افتاد اعتراض بزنم
    لطفا راهنمایی بفرمایید

Junior Member

با سلام مرسی از راهنماییتان یه سوال دیگه
    اگر بخواهم 1/6 اعزامم باشه و دفترچه20/3 بفرستم تا 3 روز دیگر حتما جواب اعزام میاد با توجه به اینکه 23و24 آخر هفته هست و من باید تا 25جواب را به سازمانی که امریه گرفته ام اطلاع دهم
    یا اینکه 13 بفرستم اگر 1/4اعزام افتاد اعتراض بزنم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    پلیس+10 شهر ما 7 8 روز قبل گفت بفرست می شی 1/6
    من ریسک نکردم و نفرستادم اما دوستم 3 شنبه هفته قبل فرستاد شد 1/6
    خودمم امروز فرستادم
    حالا جواب خودمم که اومد میام تو فروم بهتون می گم

Junior Member

سلام دوستان / ببخشید من امریه ی خاتم الانبیا گرفتم و دوره تکمیلی دارم بهم گفتن یه سره میایی تو قرارگاه / میخواستم بپرسم آیا کسی میدونه من باید موهام را کوتاه کنم یا نه و لازمه نسبت به سربازهای عادی کار خاصی انجام بدم؟ اصلا فرقی بین امریه و سرباز واسه اعزام هست یا نه/ ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یشاپیش متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin144 نمایش پست ها
    پلیس+10 شهر ما 7 8 روز قبل گفت بفرست می شی 1/6
    من ریسک نکردم و نفرستادم اما دوستم 3 شنبه هفته قبل فرستاد شد 1/6
    خودمم امروز فرستادم
    حالا جواب خودمم که اومد میام تو فروم بهتون می گم
    مرسی amin144 که جواب دادی
    اگه اطلاع بدی خیلی ممنون میشم
    با تشکر از همه دوستان

Junior Member

سلام
    من الان داشتم ویکی رو می خوندم
    توی بخش سربازی نوشته بود حتما باید سربازی برم بعد بتونم برم خاج تحصیل کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من الان کاردانی هستم
    می خواستم کارشناسی برم خارج نمی تونم معافیت تحصیلی بگیرم برم؟؟؟؟
    باید حتما وقتی کاردانیم تموم شد برم سربازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ادم قاچاقی بره اونجا گیر می دن؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون

Junior Member

مرسی amin144 که جواب دادی
    اگه اطلاع بدی خیلی ممنون میشم
    با تشکر از همه دوستان
    سلام دوست عزیز اعزامی 1/2 بودم تمدید کردم 1/4 و تمام این مراحل ارسال دفترچه را که انجام دادم 24 ساعت بعد جوابشون اومد. مثلا امروز مدارکمو فرستادم و فرداش برگه سبزمو گرفتم و برای درخواست تمدید هم دقیقا یک روز بعدش جوابش اومد/ این مسئولهای پلیس+10 قانون خیلی وقت پیشو میگن این مدت سه روز و یک هفته دیگه نهایت نهایتشه که اگه بخواد خیلی دیر بیاد/ اگه دیده بودی حتی تو تلویزیون هم گفتن که پاسخ 24 ساعته به درخواست مشمولان/ حالا خود دانی ولی شما امروز که دفترچه را ارسال کردی فرداش(24 ساعت بعد) برو یه +10 دیگه بگو المثنای برگه سبزمو میخوام مطمئن باش بهت میده ولی اگه بری همونجای قبلی میگه هنوز نیومده برو 3روز دیگه بخاطر اینکه تو سیستمو نگاه نکنه/ حالا هم دفترچه پست کنی 99% درصد افتادی 1/6 اون یه درصد هم بخاطر اینکه کاملا مطمئن نیستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9426 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اعزامی 1/2 بودم تمدید کردم 1/4 و تمام این مراحل ارسال دفترچه را که انجام دادم 24 ساعت بعد جوابشون اومد. مثلا امروز مدارکمو فرستادم و فرداش برگه سبزمو گرفتم و برای درخواست تمدید هم دقیقا یک روز بعدش جوابش اومد/ این مسئولهای پلیس+10 قانون خیلی وقت پیشو میگن این مدت سه روز و یک هفته دیگه نهایت نهایتشه که اگه بخواد خیلی دیر بیاد/ اگه دیده بودی حتی تو تلویزیون هم گفتن که پاسخ 24 ساعته به درخواست مشمولان/ حالا خود دانی ولی شما امروز که دفترچه را ارسال کردی فرداش(24 ساعت بعد) برو یه +10 دیگه بگو المثنای برگه سبزمو میخوام مطمئن باش بهت میده ولی اگه بری همونجای قبلی میگه هنوز نیومده برو 3روز دیگه بخاطر اینکه تو سیستمو نگاه نکنه/ حالا هم دفترچه پست کنی 99% درصد افتادی 1/6 اون یه درصد هم بخاطر اینکه کاملا مطمئن نیستم.
    سلام
    ما که رفتیم 2 دستی خودمون رو تحویل نظام دادیم
    هدفمون هم فقط و فقط خدمته ولاغیر!
    تاریخ ثبت درخواست: 92/3/4
    تاریخ صدور برگه ی آماده به خدمت: 92/3/6
    پس دو روز طول می کشه نه 24 ساعت! همونجوری که مسئول +10 هم بهم گفت: بین 2 تا 3 روز
    داداش برو با خیال راحت ثبت نام کن
    من 99% آرش رو می کنم 100%
    امروز المثنی برگ سبز رو گرفتم : 92/6/1

در ضمن یکی از دوستام می گفت که این روزا خیلی شلوغه و زود پر میشه و اگه خیلی دیر پست کنی شاید بیفتی 8/1 !
    من نمی دونم حرفش چقد بر پایه ی حقایق بود ولی حالا که دیگه مطمئن شدی برو بفرست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)