صفحه 209 از 1141 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219259309709 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    من امریه آموزش پرورشم و به احتمال زیاد واسه دوره آموزشی 1 تیر میفتم خاتمی یزد ، تکمیلی و برگ سبز و اینا هم ندارم .
    میخواسم ببینم اون وسایلی که به سربازای معمولی میدن با اون چیزایی که به امریه ها میدن فرقی داره ؟!!
    اگه فرق داره و کسی هم میدونه چه وسایلی رو به امریه ها نمیدن ، خواهش میکنم اون چیزای مهم رو که نمیدن بگه تا بدونیم چیا رو ببریم با خودمون و چیا رو نبریم اضافه .
    از بین 210 صفحه حدود 60-70 صفحه رو خوندم ولی حواب قانع کننده ای پیدانکردم ، واسه همین مجبور شدم بپرسم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امریه آموزش پرورشم و به احتمال زیاد واسه دوره آموزشی 1 تیر میفتم خاتمی یزد ، تکمیلی و برگ سبز و اینا هم ندارم .
    میخواسم ببینم اون وسایلی که به سربازای معمولی میدن با اون چیزایی که به امریه ها میدن فرقی داره ؟!!
    اگه فرق داره و کسی هم میدونه چه وسایلی رو به امریه ها نمیدن ، خواهش میکنم اون چیزای مهم رو که نمیدن بگه تا بدونیم چیا رو ببریم با خودمون و چیا رو نبریم اضافه .
    از بین 210 صفحه حدود 60-70 صفحه رو خوندم ولی حواب قانع کننده ای پیدانکردم ، واسه همین مجبور شدم بپرسم.
    مدرکت چیه ؟ کارشناسی رو نیشابور می ندازند

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    مدرکت چیه ؟ کارشناسی رو نیشابور می ندازند
    کارشناسی کامپیوتر دارم . آخه فکر کنم پارسال همه ی اونایی که کارشناسی داشتن و اهل استان اصفهان بودن رو فرستاده بودن خاتمی یزد .
    حالا اگه نیشابورم بیفتم میخام بدونم ما که امریه آموزش پرورشیم چه وسایلی رو میدن یا نمیدن ؟! که اگه خودشون وسیله میدن من کلی وسیله اضافه نبرم یا اگه نمیدن ، ببرم .

سلام بچه ها

اون هایی که امریه دارن ، اگه بخوان برن دکتر ، یا عملی رو انجام بدن ، باید مستقیم به دکتر متخصص مراجعه کنن ؟ یا باید برن بیمارستان خانواده بعد از اونجا برن برای عمل ؟ و یا میشه به همون دکتری ارگان امریه دهنده مراجعه کنیم ؟

اگه میشه بیشتر توضیح بدید ، توجیم بشم ، ممنون .

Junior Member

سلام
    شاید بخندید ولی واقعا واسم سواله. تو دفترچه نوشته عکس 3*4 سیاه سفید باید باشه یعنی رنگی قبول نمیکنن؟
    من همه عکسام رنگیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pirnia_mo نمایش پست ها
    سلام
    شاید بخندید ولی واقعا واسم سواله. تو دفترچه نوشته عکس 3*4 سیاه سفید باید باشه یعنی رنگی قبول نمیکنن؟
    من همه عکسام رنگیه
    سلام / اشکالی نداره منم عکس رنگی بردم بعد که اسکنش کرد تو کامپیوتر خودش سیاه وسفیدش کرد.

Junior Member

سلام
    خواهش میکنم کمکم کنید
    من امریه شدم و بهم گفتن باید برگه اعزام 6/1/ رو تا قبل از 4/1/ به دستشون برسونم.
    من تو تهران زندگی میکنم.
    پلیس +10 که رفتم گفتن حدود 22 خرداد بفرست. چنتا از دوستام گفتن که ممکنه اگه تو اون تاریخ بفرستی اعزامت 8/1/ بیفتی.
    اگه تو اون تاریخ بفرستم و احیانا 8/1/ بیفتم میتونم تعجیل بزنم و حدود یک هفته طول میکشه تا نتیجه تعجیل بیاد. در اون صورت برگه اعزام جدید بعد از 4/1/ به دستم میرسه و تو مشکل میفتم.

تو رو خدا کمکم کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام
    خواهش میکنم کمکم کنید
    من امریه شدم و بهم گفتن باید برگه اعزام 6/1/ رو تا قبل از 4/1/ به دستشون برسونم.
    من تو تهران زندگی میکنم.
    پلیس +10 که رفتم گفتن حدود 22 خرداد بفرست. چنتا از دوستام گفتن که ممکنه اگه تو اون تاریخ بفرستی اعزامت 8/1/ بیفتی.
    اگه تو اون تاریخ بفرستم و احیانا 8/1/ بیفتم میتونم تعجیل بزنم و حدود یک هفته طول میکشه تا نتیجه تعجیل بیاد. در اون صورت برگه اعزام جدید بعد از 4/1/ به دستم میرسه و تو مشکل میفتم.

تو رو خدا کمکم کنید.
    سلام شما وسط هفته بعد مدارکتو ثبت کن مطمئن باش 1/4 نمیوفتی یا میوفتی 1/6یا 1/8 اگر 1/8 بود درخواست تعجیل بزن جوابش هم از 24ساعت تا یک هفته میاد که البته اگه قرار باشه خیلی دیر بیاد میشه یک هفته که اگرم یک هفته شد بازم وقت داری 22خرداد خیلی دیره احتمال قوی بیوفتی 1/8 هفته بعد که کداعزامی های 1/4 خورد شما بعدش بفرستی مطمئنا 1/4نمیوفتی بااینکه همین الان هم پست کنی 1/4نمیشه ولی خب واسه اطمینان

Junior Member

آقا من یه سوال دارم فقط بهم نخندین:
    اگه خدای نکرده جنگی چیزی بشه وضعیت اونایی که امریه هستند یا معاف از رزم اند چطوری میشه؟
    آیا تو اون شرایط فرقی با سربازهای عادی دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9426 نمایش پست ها
    سلام شما وسط هفته بعد مدارکتو ثبت کن مطمئن باش 1/4 نمیوفتی یا میوفتی 1/6یا 1/8 اگر 1/8 بود درخواست تعجیل بزن جوابش هم از 24ساعت تا یک هفته میاد که البته اگه قرار باشه خیلی دیر بیاد میشه یک هفته که اگرم یک هفته شد بازم وقت داری 22خرداد خیلی دیره احتمال قوی بیوفتی 1/8 هفته بعد که کداعزامی های 1/4 خورد شما بعدش بفرستی مطمئنا 1/4نمیوفتی بااینکه همین الان هم پست کنی 1/4نمیشه ولی خب واسه اطمینان
    مرسی از راهنماییتون
    اگه 18 یا 19 خرداد بفرستم خوبه؟ میفتم 6/1/ ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)