صفحه 210 از 1141 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260310710 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از تمدید مهلت بهره‌مندی از کسر خدمت‌های مربوط به ایثارگری برای مشمولان متولد سال 72 و قبل از آن خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، سردار موسی کمالی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح و با توجه به اینکه امکان بهره‌مندی از کسر خدمت‌ها تا پایان سال 90 وجود داشت، در بررسی‌هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که عده‌ای از افرادی که کسر خدمت خود را دریافت کرده بودند، به علت اشتغال به تحصیل، امکان استفاده از آن را نداشتند.

وی اضافه کرد: در همین راستا تصمیم بر این شد تا کسر خدمت‌های مربوط به فرزندان جانبازان، رزمندگان و آزادگان که متولد سال 72 و قبل از آن هستند، تمدید شود.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه این طرح برای آن دسته از سربازان متولد 72 و قبل از آن که در حال حاضر مشغول خدمت در یگان‌های نظامی هستند نیز قابل اجراست، اضافه کرد: این دسته از سربازان می‌توانند مدارک خود را به یگان محل خدمت خود برده و از کسر خدمت‌های مربوطه استفاده کنند.

کمالی درباره آن دسته از مشمولان متولد سال 72 و قبل از آن که کسر خدمت‌های ایثارگری شامل حال آنان می‌شده اما در حال حاضر به علت اشتغال به تحصیل، آن را دریافت نکرده‌اند نیز به ایسنا گفت: والدین این افراد می‌توانند با مراجعه به رده‌های خدمتی خود و دستگاه‌های مربوطه، نسبت به دریافت مدارک کسر خدمت فرزندانشان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه زمانی برای مراجعه این افراد برای دریافت کسر خدمت در نظر گرفته نشده است، خاطر نشان کرد: واجدان شرایط که به سربازی اعزام نشده‌اند، می‌توانند هر زمانی که قصد اعزام به سربازی را داشتند، درخواست و مدارک خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه حداکثر این کسر خدمت‌ها تا 9 ماه است، به ایسنا گفت: مشمولان متولد پس از سال 72 امکان استفاده از این کسر خدمت را ندارند.

کمالی همچنین درباره گفت‌وگوی چندی پیش خود با ایسنا پیرامون شروط بخشش اضافه خدمت سربازان و مشمولان نیز گفت: این افراد در صورتی که خود را برای انجام خدمت سربازی به یگان‌های نظامی معرفی کنند، به فرمانده‌های آنان این اختیار داده شده که با توجه به فاکتورهایی نظیر تعهد، مسوولیت‌پذیری، حسن اخلاق، حسن رفتار و ... اضافه خدمت ناشی از غیبت آنان بخشیده شود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از تمدید مهلت بهره‌مندی از کسر خدمت‌های مربوط به ایثارگری برای مشمولان متولد سال 72 و قبل از آن خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، سردار موسی کمالی در تشریح جزئیات این خبر گفت: بر اساس تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح و با توجه به اینکه امکان بهره‌مندی از کسر خدمت‌ها تا پایان سال 90 وجود داشت، در بررسی‌هایی که انجام دادیم متوجه شدیم که عده‌ای از افرادی که کسر خدمت خود را دریافت کرده بودند، به علت اشتغال به تحصیل، امکان استفاده از آن را نداشتند.

وی اضافه کرد: در همین راستا تصمیم بر این شد تا کسر خدمت‌های مربوط به فرزندان جانبازان، رزمندگان و آزادگان که متولد سال 72 و قبل از آن هستند، تمدید شود.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه این طرح برای آن دسته از سربازان متولد 72 و قبل از آن که در حال حاضر مشغول خدمت در یگان‌های نظامی هستند نیز قابل اجراست، اضافه کرد: این دسته از سربازان می‌توانند مدارک خود را به یگان محل خدمت خود برده و از کسر خدمت‌های مربوطه استفاده کنند.

کمالی درباره آن دسته از مشمولان متولد سال 72 و قبل از آن که کسر خدمت‌های ایثارگری شامل حال آنان می‌شده اما در حال حاضر به علت اشتغال به تحصیل، آن را دریافت نکرده‌اند نیز به ایسنا گفت: والدین این افراد می‌توانند با مراجعه به رده‌های خدمتی خود و دستگاه‌های مربوطه، نسبت به دریافت مدارک کسر خدمت فرزندانشان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه زمانی برای مراجعه این افراد برای دریافت کسر خدمت در نظر گرفته نشده است، خاطر نشان کرد: واجدان شرایط که به سربازی اعزام نشده‌اند، می‌توانند هر زمانی که قصد اعزام به سربازی را داشتند، درخواست و مدارک خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت کنند.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه حداکثر این کسر خدمت‌ها تا 9 ماه است، به ایسنا گفت: مشمولان متولد پس از سال 72 امکان استفاده از این کسر خدمت را ندارند.

کمالی همچنین درباره گفت‌وگوی چندی پیش خود با ایسنا پیرامون شروط بخشش اضافه خدمت سربازان و مشمولان نیز گفت: این افراد در صورتی که خود را برای انجام خدمت سربازی به یگان‌های نظامی معرفی کنند، به فرمانده‌های آنان این اختیار داده شده که با توجه به فاکتورهایی نظیر تعهد، مسوولیت‌پذیری، حسن اخلاق، حسن رفتار و ... اضافه خدمت ناشی از غیبت آنان بخشیده شود.
    برای امریه ها هم قابل اجراست ؟؟؟ یا ما باید 24 ماه خدمت کنیم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    برای امریه ها هم قابل اجراست ؟؟؟ یا ما باید 24 ماه خدمت کنیم؟؟؟
    کلاً امریه از وقتی شد 24 ماه، سیاست کلی سازمان ها اینه که وقتی امریه میدن، کسری خدمت رو قبول نمیکنن. این هم یه نوع کسری خدمته. اکثر سازمان ها کسری خدمت رو قبول نمیکنن. ولی شما باید سازمان مربوط به خودتون صحبت کنید. مثلاً یکی از دوستان میگفت جهاد کشاورزی، کسری های امریه ها رو قبول میکنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    کلاً امریه از وقتی شد 24 ماه، سیاست کلی سازمان ها اینه که وقتی امریه میدن، کسری خدمت رو قبول نمیکنن. این هم یه نوع کسری خدمته. اکثر سازمان ها کسری خدمت رو قبول نمیکنن. ولی شما باید سازمان مربوط به خودتون صحبت کنید. مثلاً یکی از دوستان میگفت جهاد کشاورزی، کسری های امریه ها رو قبول میکنه.
    من امریه آموزش و پرورش شدم ولی قطعا کارشناسی ارشد قبول می شم و تا شهریور بیشتر مهمون اینا نیستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    من باید از همون بخشی که توی اون قرار تدریس کنم باید بپرسم که کسری رو قبول می کنند یا کلا آموزش و پرورش استان؟؟

Junior Member

سلام
    اگه 20 خرداد دفترچه رو بفرستم کی اعزام میشم؟
    6/1/ یا 8/1/ ؟
    میخام 6/1/ بیفتم
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام
    اگه 20 خرداد دفترچه رو بفرستم کی اعزام میشم؟
    6/1/ یا 8/1/ ؟
    میخام 6/1/ بیفتم
    لطفا راهنمایی کنید
    ممنونم
    خیالت راحت 1/4 نمیوفتی 100000000000000000% مطمئنم
    آخه دیکه اون موقع کد 1/4 حتما خورده و اونوقت هم دیگه همه میدونن کجا افتادن و دارن خودشونو واسه رفتن آماده میکنن اینو با اطمینان بهت میگم یا میوفتی 1/6 یا 1/8 و برو با خیال راحت دفترچه راپست کن غیر ممکنه ده روزه جوابو بدنت واعزامت کنن/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9426 نمایش پست ها
    خیالت راحت 1/4 نمیوفتی 100000000000000000% مطمئنم
    آخه دیکه اون موقع کد 1/4 حتما خورده و اونوقت هم دیگه همه میدونن کجا افتادن و دارن خودشونو واسه رفتن آماده میکنن اینو با اطمینان بهت میگم یا میوفتی 1/6 یا 1/8 و برو با خیال راحت دفترچه راپست کن غیر ممکنه ده روزه جوابو بدنت واعزامت کنن/
    خیلی ممنون بابت کمک
    اگه 20 خرداد بفرستم و 23 برگ سبز بگیرم دو حالت ممکنه اتفاق بیفته:
    1- تاریخ اعزام بیفته 6/1/ که مطلوبه
    2- تاریخ اعزام بیفته 8/1/ و بهم گفتن که تاریخ اعزامت حتما باید 6/1/ باشه و برگ اعزام رو تا تاریخ 4/1/ برامون بیاری. در این حالت باید تعجیل بزنم و مطمئن نیستم که تا 4/1/ جوابش میاد یا نه. ممکنه جوابش بعد از 4/1/ بیاد و من بیچاره بشم.

کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت کمک
    اگه 20 خرداد بفرستم و 23 برگ سبز بگیرم دو حالت ممکنه اتفاق بیفته:
    1- تاریخ اعزام بیفته 6/1/ که مطلوبه
    2- تاریخ اعزام بیفته 8/1/ و بهم گفتن که تاریخ اعزامت حتما باید 6/1/ باشه و برگ اعزام رو تا تاریخ 4/1/ برامون بیاری. در این حالت باید تعجیل بزنم و مطمئن نیستم که تا 4/1/ جوابش میاد یا نه. ممکنه جوابش بعد از 4/1/ بیاد و من بیچاره بشم.

کمکم کنید
    خواهش میکنم/
    اگه 20 خرداد بفرستی البته اول صبح/ فرداش جوابش میاد اونایی که نزدیک ظهر ثبت میکنن جوابش دو روز بعد میاد/ اگه صبح بفرستی 24 ساعت بعد جوابش میاد یعنی فردا ظهرش تو 99% مواقع که اینجوریه من اینو واسه بیشتر از ده تا از رفیقام دیدم.
    بعدم اگه 1/8 بودی درخواست تعجیل بزنی نهایتا یک هفته بعدش میاد یعنی از 24ساعت تا یک هفته حتما جوابش میاد من که درخواست دادم بندازم عقب امروز درخواست دادم فرداش جوابشو گرفتم حتی مسئول +10 گفت نیومده برو هفته دیگه رفتم یه +10 دیگه واسم تاییدشو پرینت کرد/ کلا زیاد به حرف این کارمندای +10 گوش نده اول اسم شهر منو اشتباه ثبت کرده بودن گفتن دیگه عوض نکیشه مگر اینکه بری نظام وظیفه تهران رفتم یه جای دیگه تو 30 ثانیه درستش کرد/ واسه عقب انداختن هم 10 روز قبل از اعزام بود یکیشون گفت محال بدون دلیل قبول کنن ولی به اصرار من درخواستو ثبت کرد بعد وقتی جوابش مثبت رفتم بهش گفتم گفت این استثناء خلاصه به نظر من بیستم هم خیلی دیره شما همین هفته هم بفرستی محاله بیوفتی 1/4 مطمئن باش/

Junior Member

سلام
    من در تاریخ 1391/06/20 در مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم. آیا هنوز مهلت یکساله برای معرفی وجود داره؟
    امروز شنیدم که دوباره مهلت 6 ماهه شده؟

برای من که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)