صفحه 211 از 1141 نخستنخست ... 111161201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221261311711 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,101 تا 2,110 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member fdsn68 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی/مکانیک ماشین آلات.صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان...میخواستم بپرسم سرباز معلمی مربوط به سپاه میشه؟

با سلام بنده امريه گرفتم و الان كه برگ اعزام رو گرفتم زده بود مركز آموزش شهداي كرمانشاه (قوه قضاييه) تاريخ اعزامم هم 4/1 خواستم بدونم چجور جاييه .....؟؟؟

مدركم هم مهندسي عمران از آموزش و پرورش عشاير خوزستان امريه گرفتم ... سپاس

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

نقل قول نوشته اصلی توسط fdsn68 نمایش پست ها
    سلام.
    بله دوست عزیز.شمادر واقع زیر نظر سپاه هستید اما توی آموزش وپرورش کار میکنیدوبرای تکمیل پرونده برای دریافت کارت پایان خدمت باید به سپاه مراجعه کنید وخودشون هم اعلام میکنند که شماتاپایان خدمت سرباز سپاه هستید!!!!
    ودر صورتیکه برگ تکمیلی بسیج نداشته باشید تقریبا2ماه از طرف سپاه به پادگان برای آموزش نظامی اعزام میشید که اکثرا پادگان خاتمی یزد هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط spageti66 نمایش پست ها
    سلام
    من در تاریخ 1391/06/20 در مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم. آیا هنوز مهلت یکساله برای معرفی وجود داره؟
    امروز شنیدم که دوباره مهلت 6 ماهه شده؟

برای من که مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟
    سلام من که نشنیدم مهلت 6 ماه شده باشه ولی در هر صورت شما تا 30/6/92 فرصت دارید وضعیت خدمت خود را مشخص کنید /

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fdsn68 نمایش پست ها
    دوست عزیز بستگی داره چه سازمانی برای امریه یا همون سرباز معلمی بروید اکثر سازمانهای دولتی باید ارتش آموزشی ببینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soroush0071 نمایش پست ها
    با سلام بنده امريه گرفتم و الان كه برگ اعزام رو گرفتم زده بود مركز آموزش شهداي كرمانشاه (قوه قضاييه) تاريخ اعزامم هم 4/1 خواستم بدونم چجور جاييه .....؟؟؟
    مدركم هم مهندسي عمران از آموزش و پرورش عشاير خوزستان امريه گرفتم ... سپاس
    سلام مگه کدهای اعزام 1/4 خورده؟ من امروز رفتم +10 گفت نخورده؟ شما کی گرفتید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9426 نمایش پست ها
    سلام مگه کدهای اعزام 1/4 خورده؟ من امروز رفتم +10 گفت نخورده؟ شما کی گرفتید؟
    آره من 2 روز پيش رفتم +10 كه كد خورده بود (مركز آموزش : شهداي كرمانشاه (قوه قضاييه)) قبلشم 90 روز اضافه خدمت خورده بودم بخاطر اينكه گزينش بعد از اعزام بود كه اونم اصلاح شد ولي هنوز مامور پست چيزي درب خونه نياورده

Junior Member

آره من 2 روز پيش رفتم +10 كه كد خورده بود (مركز آموزش : شهداي كرمانشاه (قوه قضاييه)) قبلشم 90 روز اضافه خدمت خورده بودم بخاطر اينكه گزينش بعد از اعزام بود كه اونم اصلاح شد ولي هنوز مامور پست چيزي درب خونه نياورده
    من امروز رفتم گفت که هنوز اعزامی های 19/3 هم کدشون نخورده من اول اعزام 1/2 بودم دهم فروردین پست اورد دم خونه/ حالا نمیدونم قضیه چی شده؟! دیگه نهایتا باید این هفته مشخص بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9426 نمایش پست ها
    من امروز رفتم گفت که هنوز اعزامی های 19/3 هم کدشون نخورده من اول اعزام 1/2 بودم دهم فروردین پست اورد دم خونه/ حالا نمیدونم قضیه چی شده؟! دیگه نهایتا باید این هفته مشخص بشه.
    عزيز كلا سرباز معلم ها بحثشون فرق داره با سرباز هاي عادي ، سرباز معلم ها پادگان هاي خاص خودشون رو دارن و به احتمال زياد برگه محل اعزام شما هم 1 هفته يا 20 روز قبل اعزام بدستتون ميرسه ..نگران نباشيد

Junior Member

عزيز كلا سرباز معلم ها بحثشون فرق داره با سرباز هاي عادي ، سرباز معلم ها پادگان هاي خاص خودشون رو دارن و به احتمال زياد برگه محل اعزام شما هم 1 هفته يا 20 روز قبل اعزام بدستتون ميرسه ..نگران نباشيد
    مرسی از راهنماییتون/ من امریه ی قرارگاه خاتم الانبیا گرفتم ولی یکی از دوستام بهم گفت شاید کدت یه جای دیگه بخوره!!! گفت خیلی ها اینجوری شدن تا برگه سفیدت نیومده مطمئن نباش!!! بخاطر همین میترسم دیگه مجبورم صبر کنم، میذارم تا پست بیاره! خسته شدم از بس رفتم +10

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)