صفحه 212 از 1141 نخستنخست ... 112162202203204205206207208209210211212213214215216217218219220221222262312712 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,111 تا 2,120 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان لطفا هرکسی میتونه راهنماییم کنه من اعزام 1/4 هستم امروز زنگ زدم نظام وظیفه گفتن افتادی 02 ارتش تهران
    بعد زنگ زدم قرارگاه گفتن ما هنوز کدارو نزدیم وقتی بزنیم شما المثنی میگیری میوفتی قرارگاه

شما تا حالا چنین موردی دیده بودید؟؟؟؟ به نظرتون امکان داره کدم بخوره قرارگاه؟؟

سلام خسته نباشید،خواستم بدونم اگه امریه همزمان برای دو تا اداره جور بشه مشکلی پیش میاد؟توروخدا اگه کسی میدونه زود جواب منو بده مررررررررسی

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

سلام من دارم امریه میگیرم می خوام 1 شهریور اعزام شم
    اگه الان دفترچه بفرستم میوفتم 1 شهریور؟
    میترسم الان بفرستم 1 تیر اعزام شم اون موقع امریه بپره ):

نقل قول نوشته اصلی توسط arash9426 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا هرکسی میتونه راهنماییم کنه من اعزام 1/4 هستم امروز زنگ زدم نظام وظیفه گفتن افتادی 02 ارتش تهران
    بعد زنگ زدم قرارگاه گفتن ما هنوز کدارو نزدیم وقتی بزنیم شما المثنی میگیری میوفتی قرارگاه

شما تا حالا چنین موردی دیده بودید؟؟؟؟ به نظرتون امکان داره کدم بخوره قرارگاه؟؟
    بله چنین مواردی بوده ... اگر قرارگاه بگه اسم شما رو رد میکنیم حتما این کار رو میکنند .... دوباره که بر پرینت بگیری (المثنی از پلیس +10) میبینی که افتادی سپاه ... فقط باید مطمئن بشی که تو لیستشون برای ماه مورد نظر هستی و مشکلی نداری

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    سلام من دارم امریه میگیرم می خوام 1 شهریور اعزام شم
    اگه الان دفترچه بفرستم میوفتم 1 شهریور؟
    میترسم الان بفرستم 1 تیر اعزام شم اون موقع امریه بپره ):
    شما ان شالله بعد از تعطیلات پست کن به احتمال 99 درصد شهریوری و 1 درصد هم احتمال 1/8 وجود داره (کد های تیر تا الان خورده)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط borok نمایش پست ها
    بله چنین مواردی بوده ... اگر قرارگاه بگه اسم شما رو رد میکنیم حتما این کار رو میکنند .... دوباره که بر پرینت بگیری (المثنی از پلیس +10) میبینی که افتادی سپاه ... فقط باید مطمئن بشی که تو لیستشون برای ماه مورد نظر هستی و مشکلی نداری
    واقعا ازتون متشکرم / شما اولین نفری هستید که به من این جوابو میده به هرکی میگم میگه پیچوندنت بعد واسم عجیب بود آخه من فقط تو سایتش ثبت نام کردم بعد اونا خودشون زنگ زدن گفتن مدارکتو بفرست بعد گفتن شما پذیرش شدید جواب حتمیشو دو هفته دیگه میگیم دو هفته بعد که زنگ زدم گفتن هیچ مشکلی نیست شما پذیرش مایید حتی به قرب مرکز هم زنگ زدم کد ملیمو گفتم ، گفتن پذیرش شدید / دیگه اطمینان کامل داشتم / حالا دیگه منتظر میمونم ببینم چی میشه/ از شما هم به خاطر پاسختون متشکرم.

Junior Member

با سلام
    یک سوال خیلی مهم داشتم، اگر سربازی رو بصورت امریه برم و همزمان پروژه کسری خدمت بگیرم، آیا سازمان امریه گیرنده میتونه کسری خدمت رو قبول نکنه ؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط jjaavvaadd نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوال خیلی مهم داشتم، اگر سربازی رو بصورت امریه برم و همزمان پروژه کسری خدمت بگیرم، آیا سازمان امریه گیرنده میتونه کسری خدمت رو قبول نکنه ؟
    با تشکر
    سلام

بله
    شما باید قبل از گرفتن امریه باهاشون در مورد کسر خدمت صحبت کنید. اکثر سازمان ها کسر خدمت سربازان امریه رو قبول نمیکنن.

Junior Member

سلام دوستان
    من پارسال دوماه اموزشی رفتم و بعد یک ماه هم نیروی انتظامی (جکیگور زاهدان !!) خدمت کردم ، ارشد قبول شدم و الان معافیت تحصیلی دارم درضمن متاهل هم شدم ، بعد از تموم شدن درسم میتونم امریه بگیرم ؟ راهی هست واسه امریه ؟ با سازمانی که میخوام امریه بگیرم هماهنگ کردم و اوکی اما نمی دونم امریه میدن به من ؟!
    و این که کسری خدمتم برای فوق لیسانس در صورت امریه گرفتن لحاظ میشه ؟ چه طوریه ؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط behruzi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال دوماه اموزشی رفتم و بعد یک ماه هم نیروی انتظامی (جکیگور زاهدان !!) خدمت کردم ، ارشد قبول شدم و الان معافیت تحصیلی دارم درضمن متاهل هم شدم ، بعد از تموم شدن درسم میتونم امریه بگیرم ؟ راهی هست واسه امریه ؟ با سازمانی که میخوام امریه بگیرم هماهنگ کردم و اوکی اما نمی دونم امریه میدن به من ؟!
    و این که کسری خدمتم برای فوق لیسانس در صورت امریه گرفتن لحاظ میشه ؟ چه طوریه ؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز اولا چیزی به اسم کسری تحصیلی دیگر وجود ندارد و پایه خدمت شما 21 ماه محاسبه میشه و با توجه به میزان 2 ماه آموزشی و 1 ماه یگان خدمت قبلیتون باقیمانده خدمت شما 18 ماه هست ! در مورد امریه هم باید عرض کنم تقریبا تمام ارگان ها سرباز صفر کیلوتر میخواند ... حالا با توجه به اینکه خدمت قبلیتون نیروی انتطامی بوده ممکنه بتونید در یک سازمان وابسته به نیروی انتظامی باقی خدمتتون رو بگذرونید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)