صفحه 214 از 1141 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224264314714 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

کسی میدونه محل پادگان آموزشی پذیرفته شدگان امریه شرکت نفت کجاست؟ یعنی کدوم شهره؟
    فقط در این حد میدونم که ارتشه.
    ارشد برق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pirnia_mo نمایش پست ها
    کسی میدونه محل پادگان آموزشی پذیرفته شدگان امریه شرکت نفت کجاست؟ یعنی کدوم شهره؟
    فقط در این حد میدونم که ارتشه.
    ارشد برق
    تا اونجایی که میدونم 01 ارتش میفرستن

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط abootorab نمایش پست ها
    سلام دوستان. شهریور 88 حدود 23 روز سابقه خدمت در ارتش داشتم که ارشد قبول شدم و از اون پادگان تسویه کردم و رفتم ارشد. 30 خرداد 91 رشته مکانیک مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم.
    امروز ی سازمان تابعه وزارت دفاع در تهران واسه امریه صحبت کردم. اونا خیلی منو میخان.اما متوجه شدم که ظاهرا به علت سابقه خدمت در ارتش نمی تونم انتقالی بگیرم به وزارت دفاع.
    سوال من اینجاست راهی داره بتونم انتقالی بگیرم؟
    اگر انتقالی به وزات دفاع نمیشه گرفت می تونم جایی دیگه واسه امریه (داخل ارتش) اقدام کنم؟
    اگر سازمان های زیر نظر ارتش که رشته مکانیک می خان می شناسید بهم معرفی کنید یا اگرنمی شناسید کمکم کنید خودم پیدا کنم.
    من یزدی ام و ترجیحا می خام یزد امریه بگیرم.. اگر یزد نشد تهران.
    ی سوال اساسی: کسایی که مثل من سابقه قبلی خدمت دارند بعد از فارغ التحصیلی یک سال فرصت دارند برای اقدام به سربازی؟ چون شنیدم که این فرجه یکساله فقط برای کسایی است که سابقه خذمت ندارند.
    دوست عزیز مشکل اصلی اینه که شما کلا خدمت قبلی داری ... اکثر سازمان ها نفراتی رو بعنوان سرباز میگیرند که اصلا خدمت نرفته باشند مسلما شما باید خدمتتون رو در ارتش ادامه بدید خیلی سازمان ها هستند که آموزشیشون ارتشه ولی بازم برمیگردم به حرف اولم سرباز صفر میخواهند و با توجه به اینکه شما دیگه مهلتتون داره تموم میشه وباید دفترچه را پست کنید و احتمال 100 درصد 1/6 اعزامید به نظر من گزینه امریه را منتفی بدونید و بیشتر روی کسری سرمایه گذاری کنید ... اطلاعات کافی رو می تونید از لینک زیر بدست آورید
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%AA%29/page182

در ضمن من هم ارشد مکانیک خوندم و البته دوران آموزشیم هم مهمان شهر شما بودم پادگان خاتمی یزد

یاد روز اخر افتادم که با یه قیافه داغون بعد از ترخیصی رفتم میدان امیر چخماق اون مغازه نبشیه که بهش میگفتن حاج خلیفه و کلی سوغاتی خوشمزه خریدم !!!!

یاد اون عزیز موتور سوار افتادم که همون روز از اون ور خیابون که منو دید راهش رو عوض کرد و اومد سمتم و منو رسوند .... دمش گرم

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط abootorab نمایش پست ها
    سلام دوستان. شهریور 88 حدود 23 روز سابقه خدمت در ارتش داشتم که ارشد قبول شدم و از اون پادگان تسویه کردم و رفتم ارشد. 30 خرداد 91 رشته مکانیک مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم.
    امروز ی سازمان تابعه وزارت دفاع در تهران واسه امریه صحبت کردم. اونا خیلی منو میخان.اما متوجه شدم که ظاهرا به علت سابقه خدمت در ارتش نمی تونم انتقالی بگیرم به وزارت دفاع.
    سوال من اینجاست راهی داره بتونم انتقالی بگیرم؟
    اگر انتقالی به وزات دفاع نمیشه گرفت می تونم جایی دیگه واسه امریه (داخل ارتش) اقدام کنم؟
    اگر سازمان های زیر نظر ارتش که رشته مکانیک می خان می شناسید بهم معرفی کنید یا اگرنمی شناسید کمکم کنید خودم پیدا کنم.
    من یزدی ام و ترجیحا می خام یزد امریه بگیرم.. اگر یزد نشد تهران.
    ی سوال اساسی: کسایی که مثل من سابقه قبلی خدمت دارند بعد از فارغ التحصیلی یک سال فرصت دارند برای اقدام به سربازی؟ چون شنیدم که این فرجه یکساله فقط برای کسایی است که سابقه خذمت ندارند.
    من هم دقیقا شرایط شما را داشتم با 5 ماه خدمت...حتی سازمانی که میخواست امریه بده بعد از مذاکره با تهران گفت بنیاد موافقت نمیکنه...اونا میگفتن اگه نیروی هوایی یا نیروی انتظامی بودی میشد ولی نیروی زمینی به وزارت دفاع نمیشه...
    من خودم هم از قسمت نظام وظیفه شهر اصفهان پرسیدم کفتند اگه سازمان امریه دهنده راضی باشه مساله ای نداره ولی بعد از اون خودم برای قسمت مشاوره نظام وظیفه شرایط را نوشتم و اونا گفتن کسانی که خدمت قبلی دارن نمیتونن از امریه استفاده کنند...با این حال فکر کنم اصلا نمیشه روش حساب کرد ولی تلاشت را بکن و اگه به نتیجه رسیدی من را هم خبر کن....
    در مورد فرجه یک سال هم فرق نمیکنه ما هم یک سال فرصت داریم.
    موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان من امریه آموزشی و پرورش هستم و در تاریخ 1 تیر باید برم آموزشی بعد از اون یک سری کلاس های ضمن خدمت می گذارند که 1 ماه طول میکشه از طرفی من قطعا ارشد مکانیک قبول می شوم پس اول مهر ماه باید تسویه کنم و بروم دانشگاه
    1-از این مدت چقدرش برام حساب میشه ؟آیا همین 3 ماه جزء خدمتم حساب میشه یا فقط آموزشی حساب میشه؟
    2- بعد از تموم کردن ارشد اگر دفترچه رو بفرستم توی کدام ارگان می افتم سپاه ارتش یا نیرو انتظامی ؟ این رو هم باید بگم که امریه ها زیر نظر سپاه هستن
    3-به نظرتون اگر اون 1 ماه ضمن خدمت رو نرم مشکلی پیش می یاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM - Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط DiamondPersia نمایش پست ها
    دوستانی که امریه اونها برای اول تیر ماه قبول شده، برای آموزشی کجا اعزام میشن؟

توی برگه سفید، به سازمان امریه دهنده هم اشاره ای شده؟

در ضمن اگه مدرکتون (لیسانس یا فوق لیسانس) رو هم اعلام کنید ممنون میشم...
    من امریه اول تیرماه هستم آموزش پرورش میدونم اعلام نمیکنه
    مدرکم فوق لیسانس و متاهلم ساکن تهران افتادم نیشابور!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امریه آموزشی و پرورش هستم و در تاریخ 1 تیر باید برم آموزشی بعد از اون یک سری کلاس های ضمن خدمت می گذارند که 1 ماه طول میکشه از طرفی من قطعا ارشد مکانیک قبول می شوم پس اول مهر ماه باید تسویه کنم و بروم دانشگاه
    1-از این مدت چقدرش برام حساب میشه ؟آیا همین 3 ماه جزء خدمتم حساب میشه یا فقط آموزشی حساب میشه؟
    2- بعد از تموم کردن ارشد اگر دفترچه رو بفرستم توی کدام ارگان می افتم سپاه ارتش یا نیرو انتظامی ؟ این رو هم باید بگم که امریه ها زیر نظر سپاه هستن
    3-به نظرتون اگر اون 1 ماه ضمن خدمت رو نرم مشکلی پیش می یاد؟
    1 ماه خدمت برات حساب میشه و دو ماه آموزشی ... بعد از ارشد معلوم نیست کجا میوفتی ولی دیگه امریه نمیشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط behmin نمایش پست ها
    با سلام من اعزام 1/2 بودم و نیروزمینی ارتش تهران 01 کد خورده بودم نزدیک اعزامم اعلام شد که با امریه آموزش و پرورشم موافقت شد و تاریخ اعزامم خود به خود به 1/4 تغییر کرد و امروز اعزامم سپاه هاشمی نژاد نیشابور خورده بود با توجه به اینکه متاهل هستم و تک پسر چطور می تونم درخواست تغییر محل آموزشی بدم که تهران یا کرج بیفتم اصلا میخوام بدونم امکانش هست ؟ کجا باید مراجعه کرد؟
    بچه ها کمک کنید لطفا
    کسی راجع به پادگان هاشمی نژاد چیزی میدونه؟ چجوره؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

کسی میدونه امریه دانشگاه آموزشی کجا میوفته؟

Junior Member

من امریه دانشگاه شریف رو میدونم که سمنان هستش.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)