صفحه 217 از 1141 نخستنخست ... 117167207208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227267317717 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,161 تا 2,170 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahde1818 نمایش پست ها
    من نیشابوریم و همین جا افتادم .اصلا جای خوبی نیست از بقیه پادگان ها سخت گیریش بیشتر. یادمه دوم دبیرستان که برای درس آمادگی دفاعی اونجا بودیم توی یه روز پدر ما رو در اوردن شاید 30 کیلومتر زیر افتاب ما رو دوندن

سلام من آموزشی نیشابور هاشمی نژاد بودم. سخت گیری های خودشون را داردن اما در عوض امکانات و وضعیت غذایی خوبی داره. اگر امریه نیستی لباس و وسیله اضافی با خودت مبر چون اونجا همه چیز بهت میدهند. لیوان و قفل یادت نره و کش برای گتر شلوار. خلاصه جای خوش آب و هوایی است و خوبه بد نمیگذره.برای من که خیلی خیر بود ایشالله برای شما هم باشه. فاضلاه میدان تیرش تا پادگان 3کیلومتر بیشتر نیست و تا محل اردو6کیلومتر

سلام بر دوستان گرامی و آرزوی موفقیت روزافزون.
    من چند سال پیش با لیسانس رفتم خدمت و سرباز نیروی انتظامی شدم. 75 روز خدمت کردم و بعدش رفتم دانشگاه برای فوق. حالا بعد از چند سال دوباره میخوام برگردم سربازی. ولی میخوام امریه بگیرم. ولی دغدغه م اینه که آیا با توجه به اینکه سرباز نیروی انتظامی بودم میتونم امریه بگیرم؟
    یا میشه برم اون 75 روز رو صفر کنم و از نو برم خدمت(امریه)؟
    مرسی

Junior Member

سلام من ارشد مکانیک هستم. نامه فارغ التحصیلیم تا حدود 15هم تیر آماده میشه. اگه 15 هم تیر دفترچه نظام وظیفه و بفرستم تاریخ اعزامم کی میشه؟
    راستش میخوام بدونم اگه تاریخ اعزامم 1/6 بیاد میتونم واسه امریه تو قرارگاه خاتم اقدام کنم؟(مثلا چهل روز قبل از تاریخ اعزام برای ثبت نام برای امریه قرارگاه خاتم دیر نیست؟)
    با تشکر

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط samannnn نمایش پست ها
    سلام من ارشد مکانیک هستم. نامه فارغ التحصیلیم تا حدود 15هم تیر آماده میشه. اگه 15 هم تیر دفترچه نظام وظیفه و بفرستم تاریخ اعزامم کی میشه؟
    راستش میخوام بدونم اگه تاریخ اعزامم 1/6 بیاد میتونم واسه امریه تو قرارگاه خاتم اقدام کنم؟(مثلا چهل روز قبل از تاریخ اعزام برای ثبت نام برای امریه قرارگاه خاتم دیر نیست؟)
    با تشکر
    به احتمال زیاد تاریخ اعزامتون 8/1 میاد و شاید بتونید درخواست بدید که 6/1 بشه، دوست خودم 6/1 بود درخواست داد 4/1 شد

Junior Member

سلام دوستان

برای امریه سربازی کدام گزینه های زیر بهتره؟

انرژی ات می یا وزارت دفااا.

اگر اطلاعات کامل دارید لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط envy نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای امریه سربازی کدام گزینه های زیر بهتره؟

انرژی ات می یا وزارت دفااا.

اگر اطلاعات کامل دارید لطفا راهنمایی کنید
    از لحاظ تگ امنیتی برای خروج از کشور، دفاع خیلی بهتره!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza_sh نمایش پست ها
    از لحاظ تگ امنیتی برای خروج از کشور، دفاع خیلی بهتره!
    ممنون که پاسخ دادید

حالا جدا از امکان خروج

از نظر سایر مسائل به صورت کلی بخوایم تصمیم بگیری کدوم بهتره بین این دوتا؟؟؟

فکر کنم یکی از اینها هم پیمانی می گیره

Junior Member

سلام
    من برای معافی پزشکی می خوام دوباره اقدام کنم( یک سری قبلاً اقدام کردم که معاف از رزم شدم که بعدش رفتم معافی تحصیلی ارشدم رو دادم، برای چشم بود که می تونم بگم ضعیفتر شده)
    حالا اگه دوباره همین اتفاق بیفته و معاف از رزم بشم می تونم برم و امریه بگیرم؟( یعنی کسایی که دارن سربازی می کنن می تونن برن و امریه بگیرن تا سربازی نرن؟)
    اگه امریه بگیرم مثل سربازی 2 سال برامون کار حساب میشه؟ ( چون اگه کار حساب میشه برم تا لیسانسم رو با پول آزاد کنم تا این کار برای ارشد حساب بشه)

این امریه چقد از وقت آدم رو تلف میکنه یعنی همون دوسال رو باید بگذرونیم و اینکه در روز چقد وقت آدم رو می گیره ؟ از سربازی رفتن بیشتر نباشه؟

ممنون

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen999 نمایش پست ها
    سلام
    من برای معافی پزشکی می خوام دوباره اقدام کنم( یک سری قبلاً اقدام کردم که معاف از رزم شدم که بعدش رفتم معافی تحصیلی ارشدم رو دادم، برای چشم بود که می تونم بگم ضعیفتر شده)
    حالا اگه دوباره همین اتفاق بیفته و معاف از رزم بشم می تونم برم و امریه بگیرم؟( یعنی کسایی که دارن سربازی می کنن می تونن برن و امریه بگیرن تا سربازی نرن؟)
    اگه امریه بگیرم مثل سربازی 2 سال برامون کار حساب میشه؟ ( چون اگه کار حساب میشه برم تا لیسانسم رو با پول آزاد کنم تا این کار برای ارشد حساب بشه)

این امریه چقد از وقت آدم رو تلف میکنه یعنی همون دوسال رو باید بگذرونیم و اینکه در روز چقد وقت آدم رو می گیره ؟ از سربازی رفتن بیشتر نباشه؟

ممنون
    درود
    در سربازی معمولی از نظر من 90% احتمال داره از نظر جسمی و روحی در شرایط نامناسبی باشید که وقت زیادتری نسبت به امریه ای که 100% کار و آینده دوسال بعدی در زندگی معلوم هست و با یک برنامه ریزی بسیار آسان وقت زیادی خواهید بدست آورد که این موضوع در سربازی معمولی خیلی سخت و پیش بینی نشده است

سلام دوستان،من چند تا از صفحات رو خوندم و به جواب بعضی از سوالام رسیدم،من کارشناسی از دانشگاه آزاد مکانیک سیالات خوندم برای مهر امسال هم ارشد قبول میشم و میخوام درآینده واسه امریه اقدام کنم.....

1. من اطلاعاتی رو این زمینه که چه موقع بهتره که دفترچه سربازی رو پست کنیم که هم غیبت نخورم وهم پذیرش شم رو نمیدونم؟؟؟(برای اقدام پذیرش امریه)
    2. معاف از رزم یعنی چی؟؟این چنین افرادی دیگه آموزشیشون راحته؟اصلا آموزشی میخورن؟
    3. بند (پ) که برای امریه آموزش و پرورش که میگن منظورتون چیه؟؟یه خورده گشتم چیزی از این بند اینجا پیدا نکردم...
    4. اگه سرباز معلمی بگیرم میتونم تو شهر خودم بیفتم؟چه اقداماتی باید انجام بدوم گه تو شهر خودم بیفتم؟؟باید متاهل باشم؟

به نظرم برای رشته مکانیک امریه شرکت نفت بهترین باشه....حالا جاهایی دیگم اگه میدونین بهم بگین؟؟من که از مهر دانشجوی ارشد میشم برای امریه شرکت نفت باید از چه تاریخی اقدام کنم؟واین که بعد ارشد چفدر وقت داریم که دفترچه رو پست کینم؟؟برای کارشناسی که یه سال وقت داشتیم....
    من که رشتم مکانیک هست کجا امریه بگیرم بهتره؟؟دوست دارم یه جایی رو امریه بگیرم که به رشتم ربط داشته باشه و یه سابقه کاری خوب برام بشه......به نظرم امریه اموزش و پرورش که میشی سرباز معلم برای رشته مکانیک خوب نیست.....منظورم سابقش خوب نیست.....در آخر بگم که من هدفم از امریه گرفتن بیشتر به خاطر سابقه کاریشه....منو در این جهت راهنمایی کنین.....چون میخوام در حین ارشد واسه امریه اقدام کنم.
    یه سوال دیگه:میتونیم برای چند تا امریه اقدام کنیم؟؟مشکلی ایجاد نمیشه؟؟
    کلا برای سربازی نمیشه جای نزدیک بیفتیم؟راهی وجود داره؟؟برای امریه میشه شهر خودم بیفتم؟؟برای امریه آموزش و پرورش میگن میشه...درسته؟؟اگه متاهل شم چی؟در این صورت نزدیک بودنم حتمی هست؟
    دوستان میدونم که زیاد سوال کردم ولی ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنین،ممنون میشم....من در آینده(در حین ارشد) امکان متاهل شدنم زیاده...میخوام سربازی برام دو جنبه داشته باشه(یکی خود سربازی و دیگری سابقه کاری مناسب رشتم)

ممنون یاعلی..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)