صفحه 218 از 1141 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228268318718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام.کسی که امریه نفت قبول شه این مصاحبه چه جوریاست؟من رفتم گزینش یه سری فرم دادن بهم پر کردن.ادرس 8 نفر از هم گرفتن که بیان تحقیق!گفت بعدن زنگ بزن که بگم کی بیایی مصاحبه؟چند تا جزوه احکام و معصومین بهم هم دادن!

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام
    نقل قول نوشته اصلی توسط shr7766 نمایش پست ها
    سلام.کسی که امریه نفت قبول شه این مصاحبه چه جوریاست؟من رفتم گزینش یه سری فرم دادن بهم پر کردن.ادرس 8 نفر از هم گرفتن که بیان تحقیق!گفت بعدن زنگ بزن که بگم کی بیایی مصاحبه؟چند تا جزوه احکام و معصومین بهم هم دادن!
    ظاهراً پروسه گزینش برای امریه در هر یک از شرکتهای تابعه وزارت نفت، با هم متفاوته! به عنوان مثال گزینش یکی از دوستان که شرکت ملی نفت بودند، علمی و فنی بود و توسط سیستم گزینش محل تعیین شده برای خدمت، صورت گرفته بود (البته کاملاً فرمالیته)؛ در صورتی که برای خود بنده که شرکت ملی گاز هستم غیر فنی و صرفاً عقیدتی سیاسی بودش که موارد زیر رو شامل میشد:

1- پر کردن فرم هایی شامل سوالاتی از قبیل مشخصات فردی، تحصیلی و خانوادگی
    2- آدرس و شماره تلفن 8 نفر غیر خویشاوند که شما رو بشناسن (برای تحقیق در مورد سلامت جسمی، روانی و ...)
    3- و در نهایت در صورت گذشتن از دو مرحله فوق از شما دعوت به مصاحبه به عمل میاد که تشریف میبرید برج گاز و به یه سری سوالات پاسخ میدین. سوالات به دو بخش کلی تقسیم بندی میشن:
    الف- سوالات عقیدتی و احکام: که غالباً از جزوات داده شده، پرسیده میشه
    ب- سوالات سیاسی:
    از قبیل محتوی بعضی اصول قانون اساسی از جمله اصل 110.ام، Key Point های آخرین سخنرانی رهبری، آخرین تحولات مربوط به Nuclear Issue و مذاکرات با 1+5، اسامی وزارای کابینه دولت جاری علی الخصوص وزرای کشور- اطلاعات- دفاع و امورور خارجه، نام بردن تعدادی از روزنامه های سیاسی از دو جریان غالب در عرصه سیاسی کشور، وظایف- نام- سِمَت و چگونگی انتصاب اعضای شورای نگهبان

توجه داشته باشید به جز در سوالاتی که جز سیاست های بنیادی و روشن نظام هستند میتونید از نمیدونم به عنوان یه پاسخ قابل قبول استفاده کنید. به عنوان مثال اگه در مورد مقایسه نقش جریانهای اصولگرا و اصلاح طلب در پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی، منافع ملی و ارتقای کیفیت زندگی مردم سوالی پرسیده شد با اینکه احتمالا یک سینه سخن دارید بهتره هوشمندانه عمل کرده و هر دو جریان رو در به صحنه آوردن ملت فهیم ایران (!) و خلق حماسه سیاسی سهیم عنوان کرده و با ابراز اطمینان و آسودگی از اینکه در نهایت با وجود ولی فقیه امکان عدول هیچ جریان و حزبی از مسیر صحیح امکانپذیر نیست، هم خیال خودتونو و هم خیال اون مصاحبه کننده محترم رو راحت کنید. فقط امیدوارم در صورت دادن همچین پاسخی مصاحبه کننده مصادیق عدول از قانون جریان اصوالگرا رو ازتون نپرسه! که در اونصورت میتونید بگید "فرض مثال عرض کردم! اصلاً اصولگرا و اشتباه"! در یه جمله به قول یارو گفتنی خط ولایتو بگیر و مستقیم حرکت کن، نه چپ برو نه راست! مرحله سوم برای من چیزی نزدیک به 30 دقیقه طول کشید، نگران نباشید! تجربه نشون داده درصورتی که فرد سابقه بازداشت یا مورد خیلی خاص (مثلا اینکه روز مصاحبه دکمه های پیرهنشو وا کنه یه زنجیر طلا هم بندازه گردنش، موهارم فَشن کنه) نداشته باشه به احتمال بسیار بالا تایید میشه. به همین راحتی

موفق باشید/

Junior Member

سلام من رشته مهندسی شیمی طراحی فرایند دانشگاه ازاد ماهشهر با معذل 17.23 خوندم.الان91.4.15 میخواستم ببینم برای گرفتن امریه چه مدارکی لازم دارم؟
    2)اگه پارتی بخوای جور کنی باید کجا باشه؟یا چه کسی افراد رو پذیرش میکنه؟
    3)من ساکن ابابدان هتم ایا تاثیری در پذیرش من داره؟
    ایا امیدی به قبول شدنش هست؟ چون من پدرم 20 سال در پالایشگاه ابادان کار میکنه ولی رسمی نیست پروژه ای........خواهشان راهنمایی کنید...خیلی ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

ظاهراً پروسه گزینش برای امریه در هر یک از شرکتهای تابعه وزارت نفت، با هم متفاوته! به عنوان مثال گزینش یکی از دوستان که شرکت ملی نفت بودند، علمی و فنی بود و توسط سیستم گزینش محل تعیین شده برای خدمت، صورت گرفته بود (البته کاملاً فرمالیته)؛ در صورتی که برای خود بنده که شرکت ملی گاز هستم غیر فنی و صرفاً عقیدتی سیاسی بودش که موارد زیر رو شامل میشد:

2- آدرس و شماره تلفن 8 نفر غیر خویشاوند که شما رو بشناسن (برای تحقیق در مورد سلامت جسمی، روانی و ...)
    3- و در نهایت در صورت گذشتن از دو مرحله فوق از شما دعوت به مصاحبه به عمل میاد که تشریف میبرید برج گاز و به یه سری سوالات پاسخ میدین. سوالات به دو بخش کلی تقسیم بندی میشن:
    ب- سوالات سیاسی:
    از قبیل محتوی بعضی اصول قانون اساسی از جمله اصل 110.ام، Key Point های آخرین سخنرانی رهبری، آخرین تحولات مربوط به Nuclear Issue و مذاکرات با 1+5، اسامی وزارای کابینه دولت جاری علی الخصوص وزرای کشور- اطلاعات- دفاع و امورور خارجه، نام بردن تعدادی از روزنامه های سیاسی از دو جریان غالب در عرصه سیاسی کشور، وظایف- نام- سِمَت و چگونگی انتصاب اعضای شورای نگهبان

توجه داشته باشید به جز در سوالاتی که جز سیاست های بنیادی و روشن نظام هستند میتونید از نمیدونم به عنوان یه پاسخ قابل قبول استفاده کنید. به عنوان مثال اگه در مورد مقایسه نقش جریانهای اصولگرا و اصلاح طلب در پیشبرد آرمانهای انقلاب اسلامی، منافع ملی و ارتقای کیفیت زندگی مردم سوالی پرسیده شد با اینکه احتمالا یک سینه سخن دارید بهتره هوشمندانه عمل کرده و هر دو جریان رو در به صحنه آوردن ملت فهیم ایران (!) و خلق حماسه سیاسی سهیم عنوان کرده و با ابراز اطمینان و آسودگی از اینکه در نهایت با وجود ولی فقیه امکان عدول هیچ جریان و حزبی از مسیر صحیح امکانپذیر نیست، هم خیال خودتونو و هم خیال اون مصاحبه کننده محترم رو راحت کنید. فقط امیدوارم در صورت دادن همچین پاسخی مصاحبه کننده مصادیق عدول از قانون جریان اصوالگرا رو ازتون نپرسه! که در اونصورت میتونید بگید "فرض مثال عرض کردم! اصلاً اصولگرا و اشتباه"! در یه جمله به قول یارو گفتنی خط ولایتو بگیر و مستقیم حرکت کن، نه چپ برو نه راست! مرحله سوم برای من چیزی نزدیک به 30 دقیقه طول کشید، نگران نباشید! تجربه نشون داده درصورتی که فرد سابقه بازداشت یا مورد خیلی خاص (مثلا اینکه روز مصاحبه دکمه های پیرهنشو وا کنه یه زنجیر طلا هم بندازه گردنش، موهارم فَشن کنه) نداشته باشه به احتمال بسیار بالا تایید میشه. به همین راحتی

موفق باشید/
    سلام

نتایج امریه ی شرکت نفت امروز اومد و من واسه شرکت گاز پذیرفته شدم، می خواستم ببینم که من پروسه ی ثبت نام رو درست متوجه شدم:

1-الان توی سایت نوشته که باید مدارکمو ببرم برج گاز تهران برای تشکیل پرونده، می خواستم ببینم توی این مرحله فقط یه سری فرم رو باید پر کنیم؟ مصاحبه یا گزینشی نداره توی این مرحله؟

2- محل خدمتمون بعد از گزینش مشخص میشه؟

Junior Member farzin23 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط abc1234 نمایش پست ها
    سلام

نتایج امریه ی شرکت نفت امروز اومد و من واسه شرکت گاز پذیرفته شدم، می خواستم ببینم که من پروسه ی ثبت نام رو درست متوجه شدم:

1-الان توی سایت نوشته که باید مدارکمو ببرم برج گاز تهران برای تشکیل پرونده، می خواستم ببینم توی این مرحله فقط یه سری فرم رو باید پر کنیم؟ مصاحبه یا گزینشی نداره توی این مرحله؟

2- محل خدمتمون بعد از گزینش مشخص میشه؟
    سلام تبریک میگم
    احتمالا فقط فرم پر کنید
    میشه رشته و معدلتون رو ذکر کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

ب- سوالات سیاسی:

موفق باشید/
    ممنون.من الان 1 ماه بیشتر که کاریابی شدم ولی وقتی زنگ میزنم 4 طبقه اهواز میگه جواب نامت نیومده.جریان چیه؟جالب که من ظاهرا هم باید برای گزینش برم مصاحبه هم برای کاریابی که شدم.بابا اینا دیگه کین!!!بعدشم من از سیاست چیزی سر در نمیارم چی کار کنم.ولی یه خرده از مسایل مذهبی سر در میارم.به نظرت مثلا اگه یه سوال پرسیدن بیام بگم که کجای دین مثلا باید این طوری باشه؟یا این که همون بگم نمیدونم.در ضمن من نفت امریه شدم

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

سلام دوستان
    من الان دقیقا یکسال هست که امریه آموزش وپرورشم و این اولین تابستون هست که میگذرونم سوال اینه که الان هنرستانی که توی اون تدریس میکردم در طول این یکسال خدمت گفته که باید دو روز در هفته تابستون رو بیای اینجا میخواستم ببینم دوستانی که امریه آموزش وپرورش دارند هم یه چنین وضعیتی دارند یا اینا میخوان سرما کلاه بزارند!!!! اصلا چنین قانونی هست که تابستون دو روز در هفته بری کلاس!!!

Junior Member

سلام من امریه شرکت نفت قبول شدم برگ اعزام بخدمت برای شهریور 92 رو تحویل دادم اما از مصاحبه هنوز خبری نشده بنظرتون چیکار کنم؟

Junior Member

دوستان عزیز کسی هست امریه برای شرکت ملی نفت ایران شهریور 92 پذیرفته شده باشه؟
    من الان پذیرفته شدم اما از مصاخبه خبری نیست. مدارکم رو هم تحویل دادم.
    میخواستم بدونم اصلا از کجا معلومه امریه درست شده باشه و شرکت نفت مارو از نظام وظیفه خواسته باشد؟ با وجود اینکه هنوز مصاحبه نشده ایم؟

Junior Member

سلام بچه ها

من دارم فارغ التحصیل کارشناسی مکانیک روزانه میشم. هم تو تیر هم تو شهریور می تونم فارغ التحصیل شم.
    می خوام برای معافیت پزشکی اقدام کنم، تو تیر برم دنبالش بهتره یا شهریور؟ با توجه به اینکه ارشد قبول شدم. (ساکن مشهد، قبولی تهران)
    بعد اگه معاف دائم نشدم و از رزم شدم می خوام معافیت تحصیلی ارشد رو استفاده کنم. با این حساب آیا بعد از اتمام ارشد مشکلی برای امریه گرفتن ندارم ؟؟ ( این مشکلی که بعضی دوستان به دلیل سابقه خدمت داشتن )
    اصلا این سابقه خدمت از اول آموزشی حساب میشه؟ یعنی بالفرض من تو تیر پست کنم، معاف رزم بشم و معرفی بشم باسه اعزام تو شهریور. با این حساب دیگه نمتونم برا امریه بعد از ارشد اقدام کنم درسته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)