صفحه 220 از 1141 نخستنخست ... 120170210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230270320720 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,200 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوستان در صورتی که بخواهم تارخ اعزامم برای 8/1 بخوره باید چه زمانی به پلیس +10 مراجعه کنم؟ اگر توی تیر ماه اقدام کنم می ترسم برای6/1 اعزام بشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AZM129 نمایش پست ها
    دوستان در صورتی که بخواهم تارخ اعزامم برای 8/1 بخوره باید چه زمانی به پلیس +10 مراجعه کنم؟ اگر توی تیر ماه اقدام کنم می ترسم برای6/1 اعزام بشم
    فکر کنم 15 مرداد به بعد

Junior Member

سلام
    من در مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم و ان شاء الله شهریور اعزامم هست و امریه شدم. دو سه ماه پیش رفتم یه سازمان واسه پروژه کسر خدمت از مسئولش در مورد اینکه با توجه به اینکه من امریه سربازی گرفتم میتونم از پروژه کسر خدمت استفاده کنم یا نه ؟ به من جواب داد که میتونم. (همچنین این موضوع را از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نیز استعلام کرده بودم گفته بودند که میشه یه سرباز امریه پروژه کسر خدمت برداره و از مزایای کسری استفاده کنه)
    ولی در همین سایت بعضی از دوستان گفتن که امریه با کسر خدمت تناقض داره!!
    حالا می خواستم دوستان لطف کنن و منو راهنماییم کنن که واقعیت چی هست؟(آیا کسی که امریه میشه میتونه از پروژه کسر خدمت و همچنین کسری بسیج استفاده کنه یا نه؟)
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    من تو نیرو انتظامی 6 ماه خدمت کردم و بعد رفتم دانشگاه واسه ارشد، الان میتونم امریه بگیرم؟ اگه بشه کلا اون 6 ماه رو بیخیال میشم از صفر میرم امریه آیا این امکان داره یا کلا قضیه امریه برا من منتفیه؟

Junior Member

سلام ...ببخشید من اگر اوایل شهریور دفترچه را پست کنم کی اعزام می شوم...من دانشجوی کارشناسی دانشگاه علم و صنعت هستم با معدل 14.65 ...می خواستم برای امریه خاتم اقدام کنم ...به سایتش رفتم و همه شرایتش را داشتم ....در ضمن 15 ماه بسیج فعال هستم ....بسیج تکمیلی هم از 9مرداد شروع میشه دورش... می خواستم ببینم می تونم خاتم پذیرش بگیرم ؟ ...اشنا حتما باید تو خاتم داشته باشیم یا اشنا تو سپاه استانمون کافیه؟...ممنون میشم اگه جواب بدین....

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6456 نمایش پست ها
    سلام
    من در مقطع ارشد فارغ التحصیل شدم و ان شاء الله شهریور اعزامم هست و امریه شدم. دو سه ماه پیش رفتم یه سازمان واسه پروژه کسر خدمت از مسئولش در مورد اینکه با توجه به اینکه من امریه سربازی گرفتم میتونم از پروژه کسر خدمت استفاده کنم یا نه ؟ به من جواب داد که میتونم. (همچنین این موضوع را از بنیاد نخبگان نیروهای مسلح نیز استعلام کرده بودم گفته بودند که میشه یه سرباز امریه پروژه کسر خدمت برداره و از مزایای کسری استفاده کنه)
    ولی در همین سایت بعضی از دوستان گفتن که امریه با کسر خدمت تناقض داره!!
    حالا می خواستم دوستان لطف کنن و منو راهنماییم کنن که واقعیت چی هست؟(آیا کسی که امریه میشه میتونه از پروژه کسر خدمت و همچنین کسری بسیج استفاده کنه یا نه؟)
    با تشکر
    سلام

دو تا موضوع رو باید توجه کنید:

1) کسری پروژه هیچ فرقی با کسری های دیگه نداره. مثل کسری بسیج، کسری خدمت پدر و...

2) دوستانی در بخش تسهیلات سربازی نخبگان و کسر خدمت (بارها) گفته اند در اکثر مواقع کسری پروژه رو به همراه امریه نمی پذیرند؛ اولاً نگفته اند همه مواقع. گفتن اکثر مواقع. ثانیاً نگفته اند این نوع خاص از کسری با امریه پذیرفته نمیشه؛ گفتن کلاً سازمان هایی که امریه میدن، قبلش میگن که هیچ نوع کسری رو نمیپذیرن و نیاز به دو سال خدمت دارن!

پس شما باید اول از سازمان امریه دهنده تون استعلام کنید که آیا کسری رو می پذیرند یا نه. مثلاً آموزش و پرورش قبول نمیکنه. چون باید دو سال تمام تدریس کنید. و وسط کلاس ها نمیشه خداحافظی کنید! ولی جهاد سازندگی قبول میکنه.
    کلاً باید از سازمان مربوطه بپرسید.

Junior Member

کسی که امریه نفت بگیره میتونه از تکمیلی بسیج استفاده کنه؟اون وقت دیگه آموزشی نمیره؟

Junior Member

امریه خاتم اشنا نمیخواد بابا خودشون زنگت میزنن به شرطی رشتت فنی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shr7766 نمایش پست ها
    کسی که امریه نفت بگیره میتونه از تکمیلی بسیج استفاده کنه؟اون وقت دیگه آموزشی نمیره؟
    چرا اموزشی باید بره اونم نیروی زمینی ارتش مثل من

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghh نمایش پست ها
    چرا اموزشی باید بره اونم نیروی زمینی ارتش مثل من
    شما امریه نفت گرفتید؟میشه یه توضیح درباره این مصاحبه گزینش بدید؟
    و اینکه از کجا میشه فهمید که امریه ات درست شده؟
    و اینکه همه امریه های نفت ارتش میرن و اینکه کجاها معمولا میافتن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)