صفحه 222 از 1141 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232272322722 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان دقیقا یکسال هست که امریه آموزش وپرورشم و این اولین تابستون هست که میگذرونم سوال اینه که الان هنرستانی که توی اون تدریس میکردم در طول این یکسال خدمت گفته که باید دو روز در هفته تابستون رو بیای اینجا میخواستم ببینم دوستانی که امریه آموزش وپرورش دارند هم یه چنین وضعیتی دارند یا اینا میخوان سرما کلاه بزارند!!!! اصلا چنین قانونی هست که تابستون دو روز در هفته بری کلاس!!!
    دوستان کسی نیست شرایطش مثل من باشه جواب بده؟!!!!!!!!!!1
    درضمن آموزش وپرورش گفته مردادوشهریور در اختیار ما هستید وباید طرح هجرت برید یعنی نوسازی مدارس و...............
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

Junior Member

سلام من امروز از نطام وظیفه پیگیر امریه شدم کد ملی وارد کرد نوشته بود امریه قرارگاه سازندگی خاتم النبیا سوالم اینه ایا این به معنی موافقت نظام وظیفه با امریه من است یا فقط ثبت درخواست بوده

دوستان من یک سوالی به ذهنم رسید یکم آشفته شدم، خواهشا کسی که اطلاع داره به من کمک کنه.
    من هفته پیش از طریق یکی از آشنایان درخواست دادم برای معاونت جهاد و خودکفایی ارتش و فرم مشمولین خاص رو پر کردم تا بیافتم همون جای مورد نظر.
    در ضمن من هشت ماه کسری خدمت جبهه هم دارم و 7 ماه هم کسری پروژه گرفتم.
    می خواستم بدونم که سرباز امریه به چه کسی گفته میشه؟من که سرباز امریه محسوب نمیشم که ؟!!!
    جهاد و خودکفایی جز سازمان های نیروهای مسلح هست دیگه؟چون من با لباس نظامی میرم آخه....
    یکهو نگن نمیشه از کسر خدمتها استفاده کرد چون امریه هستی، خواهاش یکی راهنمایی کنه که قضیه از چه قراره
    در ضمن پروژه کسر خدمتم هم دارم از همین معاونت جهاد و خودکفایی میگیرم
    ویرایش توسط amirreza_pro : July 23rd, 2013 در ساعت 04:19 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sakhani86 نمایش پست ها
    سلام من امروز از نطام وظیفه پیگیر امریه شدم کد ملی وارد کرد نوشته بود امریه قرارگاه سازندگی خاتم النبیا سوالم اینه ایا این به معنی موافقت نظام وظیفه با امریه من است یا فقط ثبت درخواست بوده
    سلام
    آقا از کجا پیگیری کردین؟ از نظام وظیفه شهر یا از پلیس +10 هم میشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت

عزیزان کسی میدونه اگه جایی که میخای امریه بگیری شفاها بگه با کسری مشکل نداره حله؟؟؟یا باید نامه نگاری بکنه با نظام وظیفه؟
    آیا نظام وظیفه میتونه تهش بامبول دراره که امریه 24 ماهه و کمتر نه؟؟
    آیا امریه در همه جا 24 ماهه یا جایی هست که 21 ماه هم بتونه بگیره؟؟؟یا اصن تعداد ماه دست جایی که امریه میگیریمه یا نظام وظیفه تعیین میکنه مدتشو؟؟یعنی آیا قانون نظام وظیفس که 24 ماه هستش امریه؟؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pirnia_mo نمایش پست ها
    سلام
    آقا از کجا پیگیری کردین؟ از نظام وظیفه شهر یا از پلیس +10 هم میشه؟
    زنگ زدم به09680کد ملی وارد کرد .
    ایا این به معنی موافقت نظام وظیفه است یا فقط ثبت درخواست شده

Junior Member

سلام.من توی سایت امریه قرارگاه خاتم ثبت نام کردم. توی صفحه اولش فقط قسمت های ستاره دار رو پر کردم و کد رهگیری رو گرفتم تاریخ اعزام و بارکد 20 رقمی رو خالی گذاشتم. در انتها ثبت نهایی کردم. حالا یکی از دوستام میگه اگه تاریخ اعزام نداشته باشه و بارکد 20 رقمی براشون قابل قبول نیست. آیا اینطوریه؟ لطفا کمکم کنید.ممنون. در ضمن رفتم تو قسمت ویرایش قایل ویرایش نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javad369 نمایش پست ها
    سلام.من توی سایت امریه قرارگاه خاتم ثبت نام کردم. توی صفحه اولش فقط قسمت های ستاره دار رو پر کردم و کد رهگیری رو گرفتم تاریخ اعزام و بارکد 20 رقمی رو خالی گذاشتم. در انتها ثبت نهایی کردم. حالا یکی از دوستام میگه اگه تاریخ اعزام نداشته باشه و بارکد 20 رقمی براشون قابل قبول نیست. آیا اینطوریه؟ لطفا کمکم کنید.ممنون. در ضمن رفتم تو قسمت ویرایش قایل ویرایش نیست.
    منم هر دورو خالی گذاشتم مشکلی پیش نیومد و بهم زنگ زدن رزومه فرستادم خدا روشکر زنگ زدن چند روز پیش گفتم برا 1/6 کارای جذبت انجام شده.
    مهم براشون معدل و بسیجی هست
    ان شالله کاره شماهم درست میشه

Junior Member

[QUOTE=baxe_shz;1286379]منم هر دورو خالی گذاشتم مشکلی پیش نیومد و بهم زنگ زدن رزومه فرستادم خدا روشکر زنگ زدن چند روز پیش گفتم برا 1/6 کارای جذبت انجام شده.
    ان شالله کاره شماهم درست میشه[/QUO

بهت تبریک میگم دوست عزیز . من هفته پیش ثبت نام کردم به نظرت کی زنگ میزنن مدارک رو ازم بخوان؟ شما دانشگاه ملی بودی یا ازاد؟ ممنون

Junior Member

[QUOTE=javad369;1286435]
    نقل قول نوشته اصلی توسط baxe_shz نمایش پست ها
    منم هر دورو خالی گذاشتم مشکلی پیش نیومد و بهم زنگ زدن رزومه فرستادم خدا روشکر زنگ زدن چند روز پیش گفتم برا 1/6 کارای جذبت انجام شده.
    ان شالله کاره شماهم درست میشه[/QUO

بهت تبریک میگم دوست عزیز . من هفته پیش ثبت نام کردم به نظرت کی زنگ میزنن مدارک رو ازم بخوان؟ شما دانشگاه ملی بودی یا ازاد؟ ممنون
    من خودم 10 تیر ثبت نام کردم 17 تیر زنگم زدن گفتن تا فرداش وقت داری رزومه رو بفرستی.چون جذب 1/6 رو دیگه بستن احنمالا برا 1/8 تا اخر شهریور زنگت میزنن..من دولتی برق بودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)