صفحه 223 از 1141 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323723 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت

نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza_sh نمایش پست ها
    عزیزان کسی میدونه اگه جایی که میخای امریه بگیری شفاها بگه با کسری مشکل نداره حله؟؟؟یا باید نامه نگاری بکنه با نظام وظیفه؟
    آیا نظام وظیفه میتونه تهش بامبول دراره که امریه 24 ماهه و کمتر نه؟؟
    آیا امریه در همه جا 24 ماهه یا جایی هست که 21 ماه هم بتونه بگیره؟؟؟یا اصن تعداد ماه دست جایی که امریه میگیریمه یا نظام وظیفه تعیین میکنه مدتشو؟؟یعنی آیا قانون نظام وظیفس که 24 ماه هستش امریه؟؟
    ممنون از پاسختون
    سلام

من خودم سرباز معلمم و با یکی از دوستان باهم رفتیم والن 13ماه از خدمتمون میگذره دوستم حدود 9 ماه کسری جبهه پدرش رو داره یعنی الان حدود دو ماه که اضافه میاد آخه آموزش وپرورش قدعلم کرده که کسری قبول نمیکنم واز اونطرف سپاه هم داره قر میاد تازه یه پارتی پیدا کرده کارش درست شه!!!!!!!!!
    اصلا ربطی به نظام وظیفه نداره که سقف امریه رو تعیین کنه واین مربوط به ارگان امریه دهنده میباشداما معمولا دوسال هست یا بعضی از شرکتهای نظامی حدود6سال!!!!!
    در آموزش وپرورش 24ماهه اما گفتن که 21ماه که شد اگه به شما نیازی نداشته باشیم ترخیص میشید واگه هم نیاز بود اون سه ماه اضافه رو به عنوان حق التدریس پرداخت میکنیم!
    موفق باشید
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

یه سوال داشتم کمترین و بیشترین زمانی که قبل از اعزام میتونیم بفهمیم با درخواست امریه موافقت شده یا نه چند روزه و راههای فهمیدنش چیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_M_I_R نمایش پست ها
    کسی نمیدونه؟؟؟
    سلام معمولا یک ماه قبل از اعزام اگه بری نظام وظیفه یا باهاشون تماس بگیری نشون میده درخواست امریه توسیستمشون ثبت شده
    هفته پیش من که تماس گرفتم بانظام وظیفه درخواست امریه من توسیستمشون ثبت شده بود ولی کدی مشخص نشده بود یعنی از نظر ان سازمانی که امریه به من داده با امریه من موافقت شده واسم من راغ برای نظام وظیفه فرستاده از اینجا به بعدش تصمیم با نظام وظیفه است که موافقت بکند یانکند

Junior Member

سلام کد های 6/1مشخص شد
    من که برای امریه خاتم اقدام کرده بودم کد قرارگاه سازندگی خاتم را خوردم
    اگه به 09680تماس بگیری کدرا بهتون میگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف

با سلام

یه سوال داشتم دوستان. اگر کسی امریه بگیره (امریه پژوهشکده هوا و فضا)، بعدا برای گرفتن ویزا (به خصوص آمریکا) مشکلی پیش نمیاد ؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام.اعزام 06/01 هستم . امروز زنگ زدم 09680 گفت افتادی نزاجا 01 تهران. من برگ سبز بسیج داشتم و برای پذیرش سپاه هم اقدام کرده بودم اما نمی دونم چرا افتادم ارتش. . واقعا عصابم خورد شده 80 روز رفتم سپاه واسه اینکه برگ سبز بگیرم بیوفتم شهر خودم(قزوین) امورشی هم نرم اما افتادم ارتش .کسی می دونه چرا اینطوری شده خواهشن کمکم کنید . مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1067 نمایش پست ها
    سلام.اعزام 06/01 هستم . امروز زنگ زدم 09680 گفت افتادی نزاجا 01 تهران. من برگ سبز بسیج داشتم و برای پذیرش سپاه هم اقدام کرده بودم اما نمی دونم چرا افتادم ارتش. . واقعا عصابم خورد شده 80 روز رفتم سپاه واسه اینکه برگ سبز بگیرم بیوفتم شهر خودم(قزوین) امورشی هم نرم اما افتادم ارتش .کسی می دونه چرا اینطوری شده خواهشن کمکم کنید . مرسی
    سلام دوست عزیز
    من فکر کی کنم شمت بهتره سریع تر بری سپاه منطقه خودت که می خواستی اونجا باشی و از اون طریق پیگیر شی. شاید یادشون رفته شما رو وارد لیست کنن و از این جور تنبل کاری های. سریع تر برو و بگو که قرار بوده سپاه باشی. اگه بخوان کارت رو ردیف می کنن چون واقعا سپاه تو این زمینه قدرت داره
    پیروز باشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1067 نمایش پست ها
    به نظر من شما اگه پیگیر باشید قبل از اینکه برگه سفید ببیاید قابل حل است چون من خودم شخصا یک مورد رادیدم برای پذیرش در سپاه اقدام کرده بود ولی کد نیرو انتظامی خورده بود رفت سپاه استان انها پیگیر شدن ووقتی برگه سفید اومد کدش عوض شده بود به سپاه

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

یک سوال من اعزامی 1/6 هستم با امریم تازه موافقت شده اگه الان پروندمو بفرستن دیگه نظام وظیفه قبول نمیکنه؟

اگه نکنه راه حل چیه؟

Junior Member

با سلام
    من اکثر پستهارو خوندمولی نمیدونم واسه مشکلم چیکارکنم.
    من عمران میخونم. ترم تابستون دارم بعدش تمومم. به احتمال زیاد اینجور که خودم حساب کردم هفته آخر شهریور کارای فارغ التحصیلیمم انجام دادم. میخوام امریه بشم تو قرارگاه خاتم. آشناهم دارم. اونم گردن کلفت
    ولی اگه بشه مبخوام که اعزامی 8/1 باشم. دوره تکمیلی هم گذروندم. میخواستم بهم بگین امیدی هست که اول ابان اعزام بشم یا باید بیفتم اول دی؟
    اول باید دفترچه پست کنم یا اول تو سایت ثبتنام کنم؟
    مثلا الان که اول مرداده توی سایت خاتم اعزامی اول شهریور رو بستن. بنظر شما هفته اخر شهریور میشه واسه اول آبان ثبتنام کرد؟ میشه وسطای شهریور توی سایت خاتم ثبتنام کنم و معدل و کد بیست رقمی برگ اعزام رو وارد نکنم؟
    ببخشید سوالام زیاد شد. اگه کسی اطلاعات داره خواهشن بذاره هم واسه من هم واسه بقیه
    تشک

یکی نبود بمن کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط mahspice : August 5th, 2013 در ساعت 05:35 PM دلیل: ترکیب پستها

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)