صفحه 224 از 1141 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324724 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    من تا آخر شهریور از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل میشم و می خوام برای خاتم الانبیا امریه بگیرم. می خوام 1/8 تاریخ اعزامم بخوره. کسی میدونه کی باید تو سایت خاتم ثبت نام کنم؟ موقع ثبت نام تاریخ اعزام و تاریخ صدور برگه آماده به خدمت و کد 20 رقمی میخواد. میشه الان ثبت نام کنم و اینا رو خالی بذارم؟ در ضمن من بسیج فعال و گواهی دوره آموزش تکمیلی رو دارم.
    سوال بعد اینکه هم زمان می تونم برای انرژی اتمی هم درخواست بدم؟
    ممنون میشم جواب منو بدید، در آستانه ازدواجم و خیلی برام مهمه

Junior Member

سلام
    من از سال89تا 91بسیجی فعال بودم ودر همان سال89دوره45روزه سپاه راگزراندم

در سال 91تا الان به علت قبولی در دانشگاه پرونده فعالی من را مختومه کردن ومن در دانشگاه هم عضو بسج نبودم
    الان من برای امریه خاتم اقدام نمودم وکد مرکز اموزشی قرارگاه خاتم برای من اومده است
    حالا سوال من این است ایا من میتوانم برگه کفایت از اموزش رابگیرم (دوره45روزه قبلا گزراندم)یعنی برای گرفتن برگه کفایت به بسیجی فعال نیاز نیست یا باهمان سابقه بسیجی فعال من میتوانم اقدام کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid1067 نمایش پست ها
    سلام.اعزام 06/01 هستم . امروز زنگ زدم 09680 گفت افتادی نزاجا 01 تهران. من برگ سبز بسیج داشتم و برای پذیرش سپاه هم اقدام کرده بودم اما نمی دونم چرا افتادم ارتش. . واقعا عصابم خورد شده 80 روز رفتم سپاه واسه اینکه برگ سبز بگیرم بیوفتم شهر خودم(قزوین) امورشی هم نرم اما افتادم ارتش .کسی می دونه چرا اینطوری شده خواهشن کمکم کنید . مرسی
    سلام عزیزم .

نگرانی وجود نداره ، رفیق من افتاده بود 01 ، برج 2 اعزام بود ، میگفت بخشنامه اومد که برگ سبز بسیج رو قبول کنن و دیگه آموزشی نیان ، و به خاطر همین بعد از 17 روز ترخیص شد و رفت ارگانی که امریه گرفته بود .

با توجه به این که الان دیگه این بخشنامه قطعی شده ، کارهای ترخیصی شما زودتر انجام میشه .

نقل قول نوشته اصلی توسط abl3000 نمایش پست ها
    یکی نبود بمن کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟
    داداش من تا حالا تو خاتم ثبت نام نکردم ، ولی اگه شما همون هفته ی آخر شهریور فارغ التحصیلیت رو بگیری ، سعی کن تا چند روز بعدش بفرستی که 100% اعزامت برج 8 بخوره .

موارد دیگه رو هم از پار.تیت بپرس .

شرمنده .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pirnia_mo نمایش پست ها
    سلام sadeghh
    مگر زمان ثبت نامتون در سایت، اسفند 91 نبوده؟
    بله اسفند 91 بوده چطور مگه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sakhani86 نمایش پست ها
    سلام کد های 6/1مشخص شد
    من که برای امریه خاتم اقدام کرده بودم کد قرارگاه سازندگی خاتم را خوردم
    اگه به 09680تماس بگیری کدرا بهتون میگه
    با سلام با چه قسمتی از 09680 تماس گرفتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abl3000 نمایش پست ها
    با سلام
    من اکثر پستهارو خوندمولی نمیدونم واسه مشکلم چیکارکنم.
    من عمران میخونم. ترم تابستون دارم بعدش تمومم. به احتمال زیاد اینجور که خودم حساب کردم هفته آخر شهریور کارای فارغ التحصیلیمم انجام دادم. میخوام امریه بشم تو قرارگاه خاتم. آشناهم دارم. اونم گردن کلفت
    ولی اگه بشه مبخوام که اعزامی 8/1 باشم. دوره تکمیلی هم گذروندم. میخواستم بهم بگین امیدی هست که اول ابان اعزام بشم یا باید بیفتم اول دی؟
    اول باید دفترچه پست کنم یا اول تو سایت ثبتنام کنم؟
    مثلا الان که اول مرداده توی سایت خاتم اعزامی اول شهریور رو بستن. بنظر شما هفته اخر شهریور میشه واسه اول آبان ثبتنام کرد؟ میشه وسطای شهریور توی سایت خاتم ثبتنام کنم و معدل و کد بیست رقمی برگ اعزام رو وارد نکنم؟
    ببخشید سوالام زیاد شد. اگه کسی اطلاعات داره خواهشن بذاره هم واسه من هم واسه بقیه
    سلام شما اگه اخر شهریور بفرستی و 8/1 اعزامت بخوره دیگه نمیتونی تمدید کنی روال کلی به این صورت هستش که یه جوری بفرستی که وقت داشته باشی اگر امریه گیرت نیومد تمدید کنی من به شما این راه رو پیشنهاد میکنم. اخر شهریور بفرستید و توی تاریخ پیشنهادی اعزام بنویسید 10/1 دو روز بعدش برگه اعزامتون میادش. و شما توی سایت خاتم اسم بنویسید اونوقت شما از 2 مهر تا وسط 15 ابان یعنی 45 روز مونده به اعزامتون وقت دارید که امریه از یک نهاد بگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shr7766 نمایش پست ها
    کسی که امریه نفت بگیره میتونه از تکمیلی بسیج استفاده کنه؟اون وقت دیگه آموزشی نمیره؟
    نه داداش باید بری ارتش اموزشی مثل من

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa1001 نمایش پست ها
    سلام عزیزم .

نگرانی وجود نداره ، رفیق من افتاده بود 01 ، برج 2 اعزام بود ، میگفت بخشنامه اومد که برگ سبز بسیج رو قبول کنن و دیگه آموزشی نیان ، و به خاطر همین بعد از 17 روز ترخیص شد و رفت ارگانی که امریه گرفته بود .

با توجه به این که الان دیگه این بخشنامه قطعی شده ، کارهای ترخیصی شما زودتر انجام میشه .
    اقا واقعا خبر بسیار خوبی بهم دادید. واقعا تشکر.
    فقط اگه میشه بگید که به مدوم ارگان برم و اقدام کنم که بتونم زودتر ترخیص بشم؟

Junior Member

راستی من امریه نگرفتم . تحقیق کردم میگن که باید حتما امریه داشته باشی که برگ سبز بسیج رو قبول کنن. خلاصه باید آموزشی رو بریم داداش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)