صفحه 239 از 1141 نخستنخست ... 139189229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249289339739 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,381 تا 2,390 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام من خدمتم در دوران آموزش 30 روزه بود که قبول شدم دانشگاه و نیمه کاره ماند آیا برای امریه میتوانم اقدام کنم چون آموزشیم کامل نشده بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

سلام دوستان گرامی..کسی در جریان هست که آیا میشه دو جا واسه امریه اقدام کرد یا نه؟منظورم اینه که دوجا برگ اعزامتو تحویل بدی؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_javad نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی..کسی در جریان هست که آیا میشه دو جا واسه امریه اقدام کرد یا نه؟منظورم اینه که دوجا برگ اعزامتو تحویل بدی؟

کار که نشد نداره ولی اکیدا توصیه میشه که این کار رو نکنید! در نهایت طبیعتا فقط یکی از امریه ها میتونه اعمال میشه و ممکنه به دلیل ارسال دو (یا چند) درخواست همزمان جفتش رو نادیده بگیرن (پیش اومده قبلا). توجه داشته باشید که برخی امریه ها (مثلا امریه وزارت دفاع) شرایط متفاوتی رو حتی برای دوره ی آموزشی فراهم میکنن و مثلا در این مورد شما به پادگان جوادنیا اعزام میشید (منظورم اینه که امریه ای که گرفتید حتی روی آموزشی تون هم میتونه تاثیر بذاره) پس با دقت در این زمینه تصمیم بگیرید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alifaridm نمایش پست ها
    سلام من خدمتم در دوران آموزش 30 روزه بود که قبول شدم دانشگاه و نیمه کاره ماند آیا برای امریه میتوانم اقدام کنم چون آموزشیم کامل نشده بود؟
    تا جایی که اطلاع دارم در مورد شما هم مشکلی نباید باشه، شما باید دوباره دوره ی آموزشی رو به طور کامل سپری کنید پس قاعدتا باید بتونید امریه هم بگیرید.
    برای اطمینان بیشتر بهتره از نزدیکترین مرکز پلیس +10 سوال کنید. همچنین میتونید از تلفن گویای سازمان وظیفه عمومی (096480) بپرسید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    کار که نشد نداره ولی اکیدا توصیه میشه که این کار رو نکنید! در نهایت طبیعتا فقط یکی از امریه ها میتونه اعمال میشه و ممکنه به دلیل ارسال دو (یا چند) درخواست همزمان جفتش رو نادیده بگیرن (پیش اومده قبلا). توجه داشته باشید که برخی امریه ها (مثلا امریه وزارت دفاع) شرایط متفاوتی رو حتی برای دوره ی آموزشی فراهم میکنن و مثلا در این مورد شما به پادگان جوادنیا اعزام میشید (منظورم اینه که امریه ای که گرفتید حتی روی آموزشی تون هم میتونه تاثیر بذاره) پس با دقت در این زمینه تصمیم بگیرید.
    آخه وزارت دفاع قطعی جواب نمیده،میگن 50درصد احتمال پذیرش هس...بخاطر همین مجبورم دوجا بفرستم...ببخشید یعنی دوتاشو حذف میکنن؟از کجا باسد بپرسم؟ممنون میشم جواب بدید

Local Moderator

آخه وزارت دفاع قطعی جواب نمیده،میگن 50درصد احتمال پذیرش هس...بخاطر همین مجبورم دوجا بفرستم...ببخشید یعنی دوتاشو حذف میکنن؟از کجا باسد بپرسم؟ممنون میشم جواب بدید
    تعداد متقاضی برای گرفتن امریه خیلی زیاده، من موارد زیادی رو دیدم که خودشون فکر میکردن امریه رو گرفتن ولی بعد از آموزشی متوجه شدن که سهمیه شون به کس دیگه ای داده شده.
    متوجه هستم منظورتون چیه ولی خب باید کمی سماجت به خرج بدین و خصوصا در مورد وزارت دفاع جواب قطعی باید بگیرید، چون وضعیت آموزشیتون بهش وابسته است. اگه برای دو جا اقدام کردید و یکیشون به شما جواب مثبت داد حتما دومی رو کنسل کنید.

Junior Member

دوستان امریه ها کسری قبول میکنن؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhatami نمایش پست ها
    دوستان امریه ها کسری قبول میکنن؟
    بله (ولی به ندرت) بسته به جایی داره که امریه رو میگیرید. (قانون کلی نداره باید دونه دونه پرس و جو کنید).
    بعضی از جاهایی که امریه میدن خودشون پروژه برای کسری خدمت هم دارند که این به نظرم بهترین وضعیته.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    تعداد متقاضی برای گرفتن امریه خیلی زیاده، من موارد زیادی رو دیدم که خودشون فکر میکردن امریه رو گرفتن ولی بعد از آموزشی متوجه شدن که سهمیه شون به کس دیگه ای داده شده.
    متوجه هستم منظورتون چیه ولی خب باید کمی سماجت به خرج بدین و خصوصا در مورد وزارت دفاع جواب قطعی باید بگیرید، چون وضعیت آموزشیتون بهش وابسته است. اگه برای دو جا اقدام کردید و یکیشون به شما جواب مثبت داد حتما دومی رو کنسل کنید.
    من الان دوجا برگ سبزمو تحویل دادم،با توجه به صحبت های انجام شده..واقعا نگرانم،نمیدونم چیکار کنم، از نظام وظیفه هم قبلا پرسیدم گفتن که هرکدوم زودتر پذیرش شی اونجا اسمت ثبت میشه...واقعا سردرگمم،آخه قبلا واسه وزارت دفاع برگ سبزمو تحویل داده بودم ولی الان یه جا قطعی تر داره جور میشه

Local Moderator

من الان دوجا برگ سبزمو تحویل دادم،با توجه به صحبت های انجام شده..واقعا نگرانم،نمیدونم چیکار کنم، از نظام وظیفه هم قبلا پرسیدم گفتن که هرکدوم زودتر پذیرش شی اونجا اسمت ثبت میشه...واقعا سردرگمم،آخه قبلا واسه وزارت دفاع برگ سبزمو تحویل داده بودم ولی الان یه جا قطعی تر داره جور میشه
    با این حساب نیابد مشکلی باشه، نگران نباشید.
    فقط اگه هر زمانی متوجه شدید یکی از امریه ها 100% قطعی شده بهتره به جای دوم اطلاع بدین. اگر هم نمیشد به صورت 100% مطمئن شد که خب طبیعتا دیگه نیاز نیست کاری بکنید و فقط باید صبر کرد و نتیجه رو دید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)