صفحه 240 از 1141 نخستنخست ... 140190230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249250290340740 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,391 تا 2,400 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    با این حساب نیابد مشکلی باشه، نگران نباشید.
    فقط اگه هر زمانی متوجه شدید یکی از امریه ها 100% قطعی شده بهتره به جای دوم اطلاع بدین. اگر هم نمیشد به صورت 100% مطمئن شد که خب طبیعتا دیگه نیاز نیست کاری بکنید و فقط باید صبر کرد و نتیجه رو دید.
    ببخشید شما قبلا اینجور حالتی را دیده بودید؟؟؟با توجه به تجربتون چن درصد احتمال داره که دوجاش حذف شه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_javad نمایش پست ها
    ببخشید شما قبلا اینجور حالتی را دیده بودید؟؟؟با توجه به تجربتون چن درصد احتمال داره که دوجاش حذف شه؟
    دقیقا موردی با وضعیت شما رو ندیدم، همچنین با توجه به پاسخی که نظام وظیفه به شما داده به نظر میاد که روند کار نسبت به گذشته بسیار منطقی تر داره دنبال میشه و به نظرم واقعا جای نگرانی نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دقیقا موردی با وضعیت شما رو ندیدم، همچنین با توجه به پاسخی که نظام وظیفه به شما داده به نظر میاد که روند کار نسبت به گذشته بسیار منطقی تر داره دنبال میشه و به نظرم واقعا جای نگرانی نیست.
    واقعا هیچ حساب و کتابی نداره،بخاطر همین نگران کننده هست،هیچ کی هم به آدم درست حسابی جواب نمیده....واقعا ممنون که راهنمایی میکنید

Junior Member

سلام.آقا من یه سوال دارم.کسی کارت سبز{تکمیلی}داشته باشه و بیفته ارگانی مثل نیروی دریائی یا ارتش دیگه نیازنیست برم آموزشی؟یا فقط بیفتم سپاه آموزشی نمیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haji1369 نمایش پست ها
    سلام.آقا من یه سوال دارم.کسی کارت سبز{تکمیلی}داشته باشه و بیفته ارگانی مثل نیروی دریائی یا ارتش دیگه نیازنیست برم آموزشی؟یا فقط بیفتم سپاه آموزشی نمیرم؟
    سلام ... فقط سپاه بیفتی اموزش رو نمیری ...

Junior Member

سلام. از دوستان که تجربه دارند یک راهنمایی میخواستم دوستان من امریه وزارت دفاع گرفتم و گفتن باید طوری دفترچه رو ارسال کنم 12/1 اعزام بشم از طرف دیگه هم گفتن باید 75 روز قبل از تاریخ اعزامت برگ اعزام به خدمت را تحویل ما بدی مشکل اینجاست که من باید 3 تا 10 روز قبل تر درخواستم رو به پلیس+10 بدم تا برگه اعزامم بعد از این مدت برام ارسال بشه با این شرایط من باید درخواستم رو به پلیس +10 5اذرماه ارسال کنم و از طرفی خیلی احتمال داره من برای دی اعزام به خدمتم بخوره و امریم رو از دست بدم
    از پلیس 10+ پرسیدم گفت ما میتوانیم تاریخ که شما مد نظرتون هست به شرطی که مهلت 1 سالتون تمام نشده باشه (که نشده)برای اعزام بزنیم ولی حساب کتاب درست درمونی نداره که حتما همان تاریخی که مد نظر شماست اعزام بخورید و در مورد تمدید هم گفت اصولا پارتی میخواد و ساده نیست و
    دوستان کسی میدونه باید 1 >چه کاری کرد یا کی ارسال کنم که برای دی نیفتم (احتمالش بالا باشه)در عین حال مدارکم رو هم برای سازمان بفرستم و دچار تاخیر نشم
    و 2 >کلا برای سازمان ها حداقل چقدر قبل تر باید برگه اعزام به خدمت رو تحویلشون داد کسی هست به من کمک کنه من رو راهنمایی کند ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط milad6767 نمایش پست ها
    سلام. از دوستان که تجربه دارند یک راهنمایی میخواستم دوستان من امریه وزارت دفاع گرفتم و گفتن باید طوری دفترچه رو ارسال کنم 12/1 اعزام بشم از طرف دیگه هم گفتن باید 75 روز قبل از تاریخ اعزامت برگ اعزام به خدمت را تحویل ما بدی مشکل اینجاست که من باید 3 تا 10 روز قبل تر درخواستم رو به پلیس+10 بدم تا برگه اعزامم بعد از این مدت برام ارسال بشه با این شرایط من باید درخواستم رو به پلیس +10 5اذرماه ارسال کنم و از طرفی خیلی احتمال داره من برای دی اعزام به خدمتم بخوره و امریم رو از دست بدم
    از پلیس 10+ پرسیدم گفت ما میتوانیم تاریخ که شما مد نظرتون هست به شرطی که مهلت 1 سالتون تمام نشده باشه (که نشده)برای اعزام بزنیم ولی حساب کتاب درست درمونی نداره که حتما همان تاریخی که مد نظر شماست اعزام بخورید و در مورد تمدید هم گفت اصولا پارتی میخواد و ساده نیست و
    دوستان کسی میدونه باید 1 >چه کاری کرد یا کی ارسال کنم که برای دی نیفتم (احتمالش بالا باشه)در عین حال مدارکم رو هم برای سازمان بفرستم و دچار تاخیر نشم
    و 2 >کلا برای سازمان ها حداقل چقدر قبل تر باید برگه اعزام به خدمت رو تحویلشون داد کسی هست به من کمک کنه من رو راهنمایی کند ممنون میشم
    دوست عزیز به نظر من شما بین 15 تا 20آذر به پلیس +10 اقدام کن به احتمال بالای 99 درصد اسفند اعزام میشی و به این نکته توجه داشته باش که شما فردای همان روز (فوق فوقش 2 - 3 روز بعد بسته به اینکه وسطش 5شنبه جمعه باشه یا نه )هم اگر به پلیس +10 مراجعه کنی تاریخ اعزامت مشخصه و میتونی المثنی اون رو بگیری هیچ فرقی هم با اصل برگ سبز نداره و همه سازمان ها قبولش دارند و همه هم همین کار رو میکنند !!!
    نکته دیگه اینکه اینی که میگن 75 روز قبل به ما بدید آیه الهی که نیست 60 روز هم بشه اصلا موردی نداره ... اونا به این خاطر میگن که شما تعجیل کنید و تا اونجایی که من میدونم باید حداقل تا 45 روز مونده به اعزام لیست سازمان مورد نظر به نظام وظیفه ارسال بشه

در مورد اون مطلبی هم که گفتی پلیس +10برات تاریخ بزنه ... نه ملاک نیست و الکی هست شما همیشه تو اولین اعزام قرار میگیرید اینقدر آدم سرباز داریم که نمی آیند بر اساس علایق چیدمان کنند

یه مطلب دیگه هم هست که با یه بهانه و گاها بدون بهانه میتونی تاریخ اعزامت رو یک دوره (فقط یک دوره) به تعویق یا تعجیل بندازی ... هم با یک درخواست تو پلیس +10 و هم در ملاقات مردمی... موارد بسیار زیادی بودند که اتفاقا برای درست کردن تاریخ امریه این کار رو کردند

موفق باشی

Junior Member

سلام milad6767.میشه بگید چطور امریه وزارت دفاع رو گرفتید؟ چون من ترم آخرمه میخام وزارت دفاع امریه بگیریم. جواب سوالت اینه که اگه 10 آذر به بعد درخواست بدی .اعزام دی ماه نیمیخوری که در این صورت 90درصد میوفته اسفند 10درصد اول اردیبهشت .که اردیبهشت اگه بخوری راحت میتونی 2ماه بندازی عقب.

با سلام..دوستان من تونستم امریه قرارگاه خاتم رو بگیرم..اگه سوالی داشتین در خدمتتونم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad6868 نمایش پست ها
    سلام milad6767.میشه بگید چطور امریه وزارت دفاع رو گرفتید؟ چون من ترم آخرمه میخام وزارت دفاع امریه بگیریم. جواب سوالت اینه که اگه 10 آذر به بعد درخواست بدی .اعزام دی ماه نیمیخوری که در این صورت 90درصد میوفته اسفند 10درصد اول اردیبهشت .که اردیبهشت اگه بخوری راحت میتونی 2ماه بندازی عقب.
    ممنون بابت راهنماییتون شما در مورد این تاریخ که فرمودید تجربه شخصی داشتن (خودتون یا از اشنایان)؟ یعنی اطلاعات قابل اطمینان است؟
    باید اول منتظر بشی که فارغ تحصیل بشی بعد از اینکه کاراش رو انجام دادی برو وزارت دفاع قسمت منابع انسانی اگر اشتباه نکنم اگه بتونی یه اشنا جور کنی و رشته تحصیلیت هم به دردشون بخوره و نیاز داشته باشن به شما زنگ میزنه یک سری از واحد های مرتبط با اونها برای امریه درخواست میدهند به خود وزارت خانه و از طریق اونجا نیروهای جذب مراکز میشوند

و جهت انجام مصاحبه تماس میگیرند و الی اخر البته وزارت نفت و انرژی اتمی هم اقدام بکنی شانس بیشتر میشه(یعنی هیچ گزینه رو از دست نده به همه فکر کن)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)