صفحه 242 از 1141 نخستنخست ... 142192232233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252292342742 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,411 تا 2,420 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    شما حتما برو یه سری به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح بزن (تهران، تقاطع رسالت و صیاد شیرازی)، کارت شناسایی همراهت باشه، وارد ساختمان اصلی که شدی درست بعد از درب شیشه ای سمت چپت رو نگاه کن، یه بورد هست که نام تمام ارگانهای پذیرنده ی امریه + شماره تلفن هاشون درج شده. واسه خود وزارت دفاع امریه گرفتن کمی سخته ولی برای شرکتهای تابعه ی وزارت دفاع میشه اقدام کرد و شرایط اولیه رو داشته باشی خیلی هم سخت نیست ولی سریع اقدام کن.
    خود وزارت به همراه اکثر شرکتهای تابعه (مثل صاایران و صباباطری و صنام و ...) همه و همه در انتهای شمالی خیابان پاسداران، میدان نوبنیاد قرار دارن ولی شما نیازی به رفتن به اونجا به طور مستقیم نداری. به وب سایت شرکتها و خود وزارت مراجعه کن، شماره تلفنهایی هستن که پاسخگوی شما هستن و بعضا دفاتری هم در مرکز شهر (محدوده میدان ولیعصر - انتقلاب) دارن که مربوط به جذب افراد امریه هست.
    پس مستقیم سراغ وزارت نرو! داخل که نمیذارن بری، بری هم کاری نمیتونی بکنی. اول جستجو تو اینترنت، بعدش تماس تلفنی بعدش مراجعه حضوری.

* خیلی جاها هم میگن روزمه رو براشون فکس یا ایمیل کنی، اگه گفتن حتما این کار رو بکن! ولی تا زمانی که از جایی جواب قطعی نگرفتی فقط به یک جا اکتفا نکن و برای چند جا رزومه ات رو ارسال کن (و در صورت گرفتن پذیرش از یک جا، بقیه رو کنسل کن).
    سلام ... ممنون از این که راهنمایی می کنید.... منظورتون از شرایط اولیه چیه ؟؟...من مدرکم کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی با معدل 15 هست ، به نظرتون با این شرایط احتمال پذیرش از طرف وزارت دفاع و سازمان های تابعه هست ؟؟؟....منظورتون از رزومه چیه ؟؟؟...با تشکر...

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    سلام ... ممنون از این که راهنمایی می کنید.... منظورتون از شرایط اولیه چیه ؟؟...من مدرکم کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه دولتی با معدل 15 هست ، به نظرتون با این شرایط احتمال پذیرش از طرف وزارت دفاع و سازمان های تابعه هست ؟؟؟....منظورتون از رزومه چیه ؟؟؟...با تشکر...
    خواهش میکنم. بله منظور همین جور شرایط مثل دانشگاه و معدل هست بعضی جاها شرایط دیگه هم دارن که باعث میشه اولویت بیشتری نسبت به بقیه پیدا کنید (متاهل، معاف از رزم، کارشناسی ارشد و ...).
    بله احتمالش هست.
    یه رزومه ی ساده که بگه شما چی کار کردی، چه پروژه هایی انجام دادی تا حالا، چه چیزهایی بلدی و از این جور داستان ها، عموما شما اول بر مبنای رزومه ای که ارائه میدی سنجیده میشی و بعدش ممکنه کار به ملاقات حضوری هم برسه. واسه همین نوشتن این رزومه مهمه (واقعا دوست ندارم این رو اشاره کنم ولی رابطه متاسفانه همه جا بر ضابطه برتری داره، پس اگه قرار نیست از رابطه استفاده کنی باید رزومه ات خوب و قوی باشه).

Junior Member

سلام دوستان عزیز خسته نباشید. من برای امریه انرژی اتمی اقدام کردم و تونستم از انرژی اتمی اصفهان اوکی بگیرم و اونها نامه پذیرش منو فرستادن تهران. حالا که با انرژی اتمی تهران تماس میگیرم اونها میگن امسال سهمیه اعزام ندارن و باید واسه اردیبهشت 92 اعزام بگیرم. حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه من پارسال 29 بهمن دفاع کردم و یک سال فرجه واسه اعزام به خدمت دارم، میتونم واسه اردیبهشت سال 92 تاریخ اعزام بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kalbikirik نمایش پست ها
    اول باید دفترچه رو بفرستی،بعد تو سایت ثبت نام کنی بعد 15 روز تماس می گیرن(اگه بخانت)
    شرایطی که تو سایت نوشتن رو داری؟

کارت سبز(تکمیلی بسیج) از همه مهمتره.بعد معدل...
    ممنون از راهنمایت .من میتونیم قبل از اینکه دفترچه خدمتو بفرستم ok از خاتم بگیریم .میترسم دفترچه رو بفرستم امریه جور نشه .نظر شما چیه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط tik126 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز خسته نباشید. من برای امریه انرژی اتمی اقدام کردم و تونستم از انرژی اتمی اصفهان اوکی بگیرم و اونها نامه پذیرش منو فرستادن تهران. حالا که با انرژی اتمی تهران تماس میگیرم اونها میگن امسال سهمیه اعزام ندارن و باید واسه اردیبهشت 92 اعزام بگیرم. حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه من پارسال 29 بهمن دفاع کردم و یک سال فرجه واسه اعزام به خدمت دارم، میتونم واسه اردیبهشت سال 92 تاریخ اعزام بگیرم؟
    طبیعتا منظورتون اردیبهشت 93 هست.
    بله! اون فرجه ربطی به گرفتن امریه نداره. شما تا 29 بهمن امسال فرصت دارید دفترچه رو ارسال کنید و برگه سبز رو دریافت کنید. حالا با توجه به حرفی که به شما زدن شما باید روی برگه سبزتون نوشته باشه "تاریخ اعزام 2 اردیبهشت 1393".
    دفترچه رو کمی زودتر از 29 بهمن ارسال کنید (سازمان به برگه ی سبز شما برای انجام مراحل امریه نیاز داره) و در فیلدی که از شما تاریخ مورد نظرتون برای اعزام رو پرسیده اردیبهشت 93 رو وارد کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    طبیعتا منظورتون اردیبهشت 93 هست.
    بله! اون فرجه ربطی به گرفتن امریه نداره. شما تا 29 بهمن امسال فرصت دارید دفترچه رو ارسال کنید و برگه سبز رو دریافت کنید. حالا با توجه به حرفی که به شما زدن شما باید روی برگه سبزتون نوشته باشه "تاریخ اعزام 2 اردیبهشت 1393".
    دفترچه رو کمی زودتر از 29 بهمن ارسال کنید (سازمان به برگه ی سبز شما برای انجام مراحل امریه نیاز داره) و در فیلدی که از شما تاریخ مورد نظرتون برای اعزام رو پرسیده اردیبهشت 93 رو وارد کنید.
    خیلی ممنون دوست عزیز. بله منظورم اردیبهشت 93 بود. آیا از الان نیز امکان تعیین تاریخ اعزام(اردیبهشت سال بعد) هست یا اگه الان دفترچه بفرستم اعزام دی یا اسفند میخوره؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط tik126 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز. بله منظورم اردیبهشت 93 بود. آیا از الان نیز امکان تعیین تاریخ اعزام(اردیبهشت سال بعد) هست یا اگه الان دفترچه بفرستم اعزام دی یا اسفند میخوره؟

خواهش میکنم.
    بله امکانش هست ولی اینکه تا چه حد به تاریخ مورد نظر گوش کنن مشخص نیست. معمولا گوش میکنن.

Junior Member

سلام دوستان...
    رشته عمران هستم و چندتا سوال دارم:
    0)یه توضیح کلی میتونید از روند رایج از پذیرفته شدن در امریه حاتم الانبیا بدید؟
    1)اخه با من تماس گرفتن و گفتند که مدارکت رو فکس کن و من این کار رو کردم و گفتند پذیرش شدی.با این تفاسیر ایا من از پذیرشم مطمین باشم ؟
    2)از بین شما کسی هست که برای امریه دی ماه در قراگاه خاتم الانبیا اقدام کرده باشه و باهاش تماس گرفته باشن؟
    3)در صورت پذیرش و با توجه به شرایط جدید (تغییر دولت و مسائل مطرح شده) امکان داره بعد از اموزشی کجا بیفتیم؟
    4)کلا نظرتون راجع به این امریه(خاتم) چیه( البته با توجه به مسائل پیش آمده) و به نظرتون چی میشه؟
    5)دوستانی که از حقوق و مزایاش خبر دارن یه اطلاعاتی هم به من بدید.
    ممنون از دوستان.

با سلام. لطفا هر کدام از دوستان که اطلاع دارند به سوال بنده پاسخ بدن.

من فارغ التحصیل کارشناسی مکانیک 31/6/92 هستم و برای ارشد قبول شدم و ثبت نام کردم. قبل از قبولی برای ارشد برای امریه اقدام کردم و یک سری مراحل گزینش و این حرفا هم طی کردم. خبری نشد تا چند هفته پیش که من ارشد ثبت نام کردم و معافی تحصیلی مجدد برا 3 سال ارشد گرفتم تماس گرفتن و گفتن موافقت شده. ولی گفتن فعلا نظام وظیفه ظرفیت نداره برا امریه و 1/10 و 1/12 نمی تونم اعزام بشم. حالا من موندم چیکار کنم. الان دارم درس های ارشد رو می خونم و چند تا سوال دارم.
    1. اول اینکه اصلا اشتباه کردم ارشد ثبت نام کردم و معافی تحصیلی گرفتم یا نه هروقت بخوام انصراف میدم و دفترچه پست می کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    2. سازمان امریه هربار که تماس گرفتم هیچ اشاره ای به برگ سبز و آموزشی نکرده و حتی گفتن قبل از امریه احتمالا بیاین اینجا پاره وقت مشغول بشین تا ظرفیت امریتون بیاد. پس تکلیف آموزشی و برگ سبزی که ندارم چی میشه؟
    3.الان به نظر شما چیکار کنم. بشینم درسمو بخونم تا اونا مجدد زنگ بزنن؟ یا دفترچه اعزام کنم برم آموزشی؟ چون انصراف از تحصیل خودش یه مدت کاری طول می کشه. اگه اونا بگن دفترچه اعزام کن چیکار کنم؟
    اصلا گیج گیج شدم. لطفا راهنمایی کنین.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط aliahmadi70 نمایش پست ها
    با سلام. لطفا هر کدام از دوستان که اطلاع دارند به سوال بنده پاسخ بدن.

من فارغ التحصیل کارشناسی مکانیک 31/6/92 هستم و برای ارشد قبول شدم و ثبت نام کردم. قبل از قبولی برای ارشد برای امریه اقدام کردم و یک سری مراحل گزینش و این حرفا هم طی کردم. خبری نشد تا چند هفته پیش که من ارشد ثبت نام کردم و معافی تحصیلی مجدد برا 3 سال ارشد گرفتم تماس گرفتن و گفتن موافقت شده. ولی گفتن فعلا نظام وظیفه ظرفیت نداره برا امریه و 1/10 و 1/12 نمی تونم اعزام بشم. حالا من موندم چیکار کنم. الان دارم درس های ارشد رو می خونم و چند تا سوال دارم.
    1. اول اینکه اصلا اشتباه کردم ارشد ثبت نام کردم و معافی تحصیلی گرفتم یا نه هروقت بخوام انصراف میدم و دفترچه پست می کنم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    2. سازمان امریه هربار که تماس گرفتم هیچ اشاره ای به برگ سبز و آموزشی نکرده و حتی گفتن قبل از امریه احتمالا بیاین اینجا پاره وقت مشغول بشین تا ظرفیت امریتون بیاد. پس تکلیف آموزشی و برگ سبزی که ندارم چی میشه؟
    3.الان به نظر شما چیکار کنم. بشینم درسمو بخونم تا اونا مجدد زنگ بزنن؟ یا دفترچه اعزام کنم برم آموزشی؟ چون انصراف از تحصیل خودش یه مدت کاری طول می کشه. اگه اونا بگن دفترچه اعزام کن چیکار کنم؟
    اصلا گیج گیج شدم. لطفا راهنمایی کنین.
    اول این رو بگم که من دیدگاهم با شما متفاوته به همین دلیل با فرضیات متفاوتی دارم پاسخ میدم. در نظر من: (تحصیل > هر چیز دیگه ای)

1. مسلما اشتباه نکردید! وارد ارشد بشید، همزمان برای دریافت پروژه ی کسری خدمت از نخبگان نیروهای مسلح درخواست بدین. در طول 2 سال ارشد با انجام پروژه تمام دوره ی سربازیتون رو هم به طور موازی کسر کنید. در نهایت پس از فارغ التحصیلی 45 روز آموزشی برید و تمام.

2. این نشونه ی خوبیه، اون ها شما رو میخوان. در نهایت در زمان مشخصی (حدودا 3 ماه) پیش از اعزام باید برگه سبز رو بهشون تحویل بدین تا امریه شدن شما رو از نظام وظیفه درخواست کنن.

3. نه! چرا وایسین که اونها زنگ بزنن؟ خودتون باهاشون تماس بگیرید بگین که ارشد قبول شدین و فعلا تا 2 سال از فکر امریه اومدین بیرون ولی مایلید باهاشون همکاری کنید (اگه واقعا مایلید) بعدش اونجا به صورت پاره وقت مشغول بشید. (معمولا این شرکتها که امریه می پذیرن پروژه ی کسری هم دارن، پس گزینه ی بعدی میتونه گرفتن پروژه ی کسری خدمت از همین شرکت باشه).

بفرمایید اینم راهنمایی شماره حسابم رو میدم حق مشاوره رو برام واریز کن (واضحه که شوخی کردم دیگه!)

موفق باشی دوست عزیز و خوشحال میشیم که تجربه ات رو بعد از طی مراحل باهامون در میون بذاری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)