صفحه 243 از 1141 نخستنخست ... 143193233234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253293343743 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,421 تا 2,430 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام به همه دوستان و مخصوصا آقای پادشاه تاریکی (Darklord )
    قبل از هر چیزی یه تشکر ویژه باس از شما و همه بچه های سایت بکنم که بدون هیچ چشم داشتی دارید به بچه ها کمک میکنید.خدا بهتون خیر بده
    من بعد از گذروندن دوره آموزشی تو مرزن آباد چالوس(مرزبانی نیروی انتظامی)دانشگاه قبول شدم.و الانم درحال ادامه تحصیل در مقطع ارشد دانشگاهی هستم.
    رشتمم مهندسی معماری هستش.در واقع امریه ما بهد از 60 روز نیومد و چند روز با تاخیر اومد.بعد از 7-8 روز اومدو افتادیم آذربایجان غربی.و از همون پادگان ما ترخیص شدیمو اومدیم دانشگاه.
    سوالم اینه...من چطوری میتونم کسری بگیرم؟؟اصلا برای رشته معماری پروژه تعلق میگیره؟
    از کجا باید شروع کنم؟
    معدل کارشناسی من 18.42 بود(البته دانشگاه آزاد چالوس میخوندم).میخوام بدونم امکانش هست من چند تا پروژه بردارم تا تو این 3 سالی که وقت دارم جوری کسری بگیرم که از خدمتم چیزی نمونه؟
    تو چه زمینه هایی باید باشه؟دوستان کسی اگه رشته معماری پروژه داده ممنون میشم کمکم کنه
    ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام دوستان...
    رشته عمران هستم و چندتا سوال دارم:
    0)یه توضیح کلی میتونید از روند رایج از پذیرفته شدن در امریه حاتم الانبیا بدید؟
    1)اخه با من تماس گرفتن و گفتند که مدارکت رو فکس کن و من این کار رو کردم و گفتند پذیرش شدی.با این تفاسیر ایا من از پذیرشم مطمین باشم ؟
    2)از بین شما کسی هست که برای امریه دی ماه در قراگاه خاتم الانبیا اقدام کرده باشه و باهاش تماس گرفته باشن؟
    3)در صورت پذیرش و با توجه به شرایط جدید (تغییر دولت و مسائل مطرح شده) امکان داره بعد از اموزشی کجا بیفتیم؟
    4)کلا نظرتون راجع به این امریه(خاتم) چیه( البته با توجه به مسائل پیش آمده) و به نظرتون چی میشه؟
    5)دوستانی که از حقوق و مزایاش خبر دارن یه اطلاعاتی هم به من بدید.
    ممنون از دوستان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام دوستان.می خواستم بپرسم امریه سپاه یا قرارگاه خاتم شدن بعدا برای خروج از کشور و یا مسایل دیگه مشکل ایجاد میکند.یا هر مشکل دیگه ای؟
    با تشکر

Junior Member

چرا پستام حذف شده؟

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

سلام دوستان
    من خودم سرباز معلمم میخواستم بگم که آموزش وپرورش کسری جبهه وبسیج رو قبول نمیکنه یعنی حداکثر کسری که قبول میکنه سه ماهه حواستونو جمع کنید گول نخورید در ضمن اگه برگ تکمیلی داشته باشید آموزشی نمیرید و مدت کل خدمت امریه هم بدون کسری 24ماهه. گفتم شاید این مطالب بدردتون بخوره.موفق باشید
    اگه سوالی داشتید پیام خصوصی بدید
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

سلام دوستان

یه سئوالی از خدمتتون دارم که ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنید.

من مقطع کارشناسی ارشد رو تموم کرد. تا 25 بهمن مهلت دارم که مدارکم رو برای نظام وظیفه ارسال کنم. برای امریه یکی از سازمانهای زیر مجموعه وزارت دفاع هم اقدام کرد. سئوالم اینه که تایید نهایی امریه رو در نهایت کدام ارگان صادر میکنه؟ اینکه خود سازمانی که میخواد بهم امریه بده، تایید کنه کافیه؟ آخه پیگیری کردم و سازمان بهم گفت که نامه هام رو رد کردن برای نظام وظیفه. آیا این به معنی پذیرش نهایی هست؟ یا باید نظام وظیفه هم تایید کنه؟ کلا به چه صورت میتونم مطمئن بشم که تایید نهایی شده؟

خیلی استرس دارم. خواهشا راهنماییم کنید.

ممنون

Junior Member

سلام.
    دوستان من میخواستم بدونم اعزام دی ماه هستم الان چجوری میتونم از وضعیتم در نظام وظیفه اطلاع پیدا کنم؟منظورم اینه که امریه دارم یا نیستم و...ایا یجز شماره تلفن گویا که دارن(که یه جورایی فرمالیتس یا نمیگیره یا اشغاله یا جواب نمیدن) راه دیگه ای هست که مطلع بشم؟مثلا شماره تلفنی، خود نظام وظیفه شهرستان یا استان و هر راه دیگه ای که بتونم جوابم رو یگیرم.
    ممنون میشم از راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sory70 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من میخواستم بدونم اعزام دی ماه هستم الان چجوری میتونم از وضعیتم در نظام وظیفه اطلاع پیدا کنم؟منظورم اینه که امریه دارم یا نیستم و...ایا یجز شماره تلفن گویا که دارن(که یه جورایی فرمالیتس یا نمیگیره یا اشغاله یا جواب نمیدن) راه دیگه ای هست که مطلع بشم؟مثلا شماره تلفنی، خود نظام وظیفه شهرستان یا استان و هر راه دیگه ای که بتونم جوابم رو یگیرم.
    ممنون میشم از راهنماییتون.
    به طور کل باید تا زمانی که کد بخوری صبر کنیم،البته من از نظام وظیفه پرسیدم،10 تا 15 روز قبل از اعزام مشخص میشه

Junior Member

دوستان آیا میشه برای کسی که امریه اس، یک ماه مرخصی استعلاجی گرفت؟ یعنی کسی که تا الان از مرخصی هاش استفاده نکرده، و آخرش یک ماه از سربازیش کم شه؟ سازمان هم موافقه
    مرسی
    ویرایش توسط mhmhmh : November 13th, 2013 در ساعت 08:00 AM

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

سلام دوستان این تجربیات من از سرباز معلمی هست شاید بدرد بخوره
    مزایا: دیگه خودت آقای خودتی وهیشکی بهت دستور نمیده- خبری از پست دادن وکشیک ایستادن و لباس نظامی نیس - مجبور نیستی هرورز صبح ساعت 5بیدار باشی وحاضری بزنی- بطور کلی سه روز درهفته و هر روز به مدت 8 ساعت کلاس میری یعنی کلا 24 ساعت در هفته واگه بیشتر بری بهت اضافه کار یا حق التدریس میدن تاپارسال ساعتی 4300تومان بود اما امسال میگن رسیده به 6000تومن چون خودم اضافه نگرفتم مطمئن نیستم! - اگه بیوفتی هنرستان یا دبیرستان واگه مدرکت لیسانس باشه بهت کلاس میدن که باعث افزایش بارعلمی وتسلط واز همه مهمتر تجربه کلاس داری میشه- میتونی با بچه ها کلاس خصوصی بگیری و یه چیزی علاوه بر خرج خودت دربیاری( اگه درس تخصصی باشه جلسه ای 50هزار تومن!)- اگه بیرون از شهر بیفتی حق سرویس هم بهتون میدن-بعضی وقتا بن خریدکالا مثل برنج و گوشت و... میدن البته قیمتش با تخفیفه!اینم بگم که اگه خودتو به بچه ها لو ندی که سربازی فک میکنن معلمی وحسابی تحویل میگیرن تو کل مدرسه اصلا یه اعتبار و پرستیژ خاصی بهت میده البته بستگی به رفتار خودتم داره! ودر کل یه تجربه بسیار مفیدی نصیبت میشه
    معایب: اگه کسری داشته باشی فقط سه ماهش قبوله- بدون کسری مجبوری 24 ماه خدمت کنی یعنی 3ماه بیشتر از بقیه البته این سه ماه حقوقش حق التدریس حساب میشه یه چیزی در حد حقوق اداره کاری میشه-ممکنه دبستان بیفتی ومجبوری بچه ها رو تحمل کنی (اگه اعصاب نداری نرو!)-اگه اضافه کار نگیری حقوش بدون حق سرویس در حد 80هزارتومنه که البته بعد از یکسال میرسه به 100هزارتومن! توی این مدت هم مجبوری با بچه ها مدارا کنی یعنی باید خوب رفتار کنی تا مشکلی پیش نیاد یعنی صبرت زیاد باشه (میدونید که چی میگم؟!)-درضمن توی تابستون یکماه مرخصی دارید ودوماه دیگه هفته ای 24 ساعت باید تو مدرسه سر بزنید وکارای ثبت نام ودفتری وغیره رو انجام بدیدالبته اگه با مدیر جور باشید براحتی میتونید از زیرش فرار کنیدو کل تابستون رو حال کنید!!!بطور کلی عیب عمدش همینه که 3ماه بیشتر باید بمونی!همین
    اینم که توی شهرتون بیفتی یا بیرون بستگی داره به امتیازتون توی آموزشی وکلاسای ضمن خدمت که یکماه باید بریدمثلا نفراولی که امتیازش100 میشه حق انتخاب اولو داره والی آخرالبته خانواده شهدا وفرهنگیان ومتاهل باشی و.... هم سهمیه دارن ومطمئن باشید کهتوی استان خودتون وحتما اگه توی شهر خودتون نبودید توی شهرای نزدیکتون میریدنگران نباشیدچون نمیخوان حق سرویس بدن راه دور نمیرید!.
    چطور ثبت نام کنم؟ ثبت نام از آبانماه تااواخر دیماه توی آموزش وپرورش استانها شروع میشه وباید برگ سبز اعزام داشته باشی تا تحویل بدی البته اگه باهاشون صحبت کنی که دفترچه پست کردی اما برگه نداری شاید ازت تعهد بگیرن اینو باید بپرسی! حتی شده نیرو کم داشتن اردیبهشتماه سال بعدش ثبت نام کردن مثل پارسال توی اصفهان که من خودم جزو اردیبهشتیا بودم! چون اعزام تیرماه هست.درضمن ازتون یه مصاحبه میگیرن که فقط سوالای احکام میپرسن که باید قبول بشید
    دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه اگه نکته ای یادم اومد حتما مینویسم.
    این تجربه16ماه سرباز معلمی من بود حالا دیگه تصمیم با خودتون که امریه آموزش وپرورش بگیرید یانه! موفق باشید
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)