صفحه 244 از 1141 نخستنخست ... 144194234235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254294344744 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,431 تا 2,440 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام.می خواستم ببینم به جز سپاه و خاتم چه ارگان هایی به لیسانس عمران امریه میدن؟
    Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

Cool پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    پیرو پست قبلیم در مورد اعزام به آموزشی بگم تاریخ اعزام شما هرماهی که خورده باشه توسط آموزش وپرورش تغییر میکنه وبه تیرماه سال آینده موکول میشه البته برگ غیبت از خدمت اگه زمان اعزامتون رد شده باشه واستون میاد اما دردسری براتون پیش نمیاد وآموزش وپرورش با سپاه هماهنگه وغیبت نمیخوریدو این که دوره آموزشی با احتساب مرخصی میان دوره حدود دوماه هست وهر جای کشور که باشید به پادگان آیت ا... خاتمی یزد اعزام میشید برای آموزش نظامی اما دوستانی که برگ تکمیلی بسیج دارند همون روز اول کارشون درست میشه وآموزشی ندارن! در مورد دوره هم بگم که زیاد سختگیری نمیکنن اصلا این پادگان معروفه به هتل خاتمی اما خب اگه بخواید با این دید وارد بشید مسلما اذیت میشید بنظرم سختیش همون دوهفته اوله بعدش روال عادی میشه در کل باید کم بخوابید وزیاد ورزش کنید همین!!!! از نظر غذا هم بنظر من حداقل از سلف دانشگاه بهتره! دوستانی که میخواهند برند حتما توجه کنن که وسایل شخصی مثل حوله و دمپایی وغیره همراهشون ببرن چون به امریه ها نمیدن فقط به سربازای خود سپاه تعلق میگره به امریه ها فقط لباس نظامی با پوتین وجوراب وتاید وصابون میدن والسلام.
    بعد از پایان دوره آموزش نظامی هم بمدت یکماه توی شهریور ماه کلاس ضمن خدمت فرهنگیان میرید که بهتون بعضی از درسا رو توضیح میدن که چطوری تدریس کنید یا نحووه برخورد با دانش آموز وغیره ودر کل هیچ سختی نداره اما امتیازش برای تعیین محل خدمتتون مهمه! چون طبق این امتیاز وامتیاز دوره نظامی شما میتونید محل خدمت دلخواهتون رو انتخاب کنید!!
    سوالی داشتید در خدمتم. موفق باشید
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

سلام دوستان
    سوالی که دارم اینه که این پذیرشی که وزارت دفاع به عنوان کارمند پیمانی 6 ساله انجام میده همون امریه است؟ اگر نیست چه محدودیت هایی نسبت به امریه داره و فرقش تو کارت پایان خدمت و از لحاظ مباحث ویزا چیه؟
    ممنون از دوستان

Junior Member

سلام
    لطفا هر کسی اطلاع کامل از امریه خاتم داره از گرفتن امریه تا پایانش بده
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fereydoonn نمایش پست ها
    سلام
    لطفا هر کسی اطلاع کامل از امریه خاتم داره از گرفتن امریه تا پایانش بده
    مرسی
    سلام داداش ...روالش اینه : 1- فرستادن دفترچه خدمت و گرفتن برگه المثنی ( 2-3- بعد ثبت می تونی بری پلیس +10 بگیری )2- ثبت نام در سایت خاتم 3- در صورت نیاز و داشتن شرایط، تماس میگیرن و مدارک را براشون فکس می کنی ... همین......ولی من خودم امروز رفتم یکی از موسسات قرب کربلا تو استانمون ، بعد با طرف صحبت کردم ( قسمت منابه انسانی ) گفت برای هر نوبت اعزام ، 75 قبل از تاریخ های اعزام ثبت نام شروع و تا 15 تا 20روز ( شایدم کمی بیشتر ) ادامه داره و گفت مستقیما میتونی مدارکت را بیاری ما کارت رو انجام بدیم ....... بسیج تکمیلی هم داشته باشی از اموزشی معافی....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMED.B نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوالی که دارم اینه که این پذیرشی که وزارت دفاع به عنوان کارمند پیمانی 6 ساله انجام میده همون امریه است؟ اگر نیست چه محدودیت هایی نسبت به امریه داره و فرقش تو کارت پایان خدمت و از لحاظ مباحث ویزا چیه؟
    ممنون از دوستان
    سلام ... منم اینو شنیدم ... کارمند پیمانی 6 ساله برای استخدام کسانی که خدمت نرفتنه ( در واقع یه جور تعهد هست دیگه )...کلا محیط وزارت دفاع نظامیه دیگه مثل بقیه ارگان دیگه نظامی.... تو کارت پایان خدمت که نمی نویسن کجا خدمت کردی !!!....از نظر ویزا رو نمی دونم دیگه !!!!!!... ببخشید پذیرش 6 ساله وزارت دفاع از چه طریقی انجام دادید ؟؟؟... شرایط خاصی داره ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Evanescence نمایش پست ها
    سلام.می خواستم ببینم به جز سپاه و خاتم چه ارگان هایی به لیسانس عمران امریه میدن؟
    نوسازی مدارس ... شهرداری ...مصلا تهران ... استان قدس رضوی و...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پیرو پست قبلیم در مورد اعزام به آموزشی بگم تاریخ اعزام شما هرماهی که خورده باشه توسط آموزش وپرورش تغییر میکنه وبه تیرماه سال آینده موکول میشه البته برگ غیبت از خدمت اگه زمان اعزامتون رد شده باشه واستون میاد اما دردسری براتون پیش نمیاد وآموزش وپرورش با سپاه هماهنگه وغیبت نمیخوریدو این که دوره آموزشی با احتساب مرخصی میان دوره حدود دوماه هست وهر جای کشور که باشید به پادگان آیت ا... خاتمی یزد اعزام میشید برای آموزش نظامی اما دوستانی که برگ تکمیلی بسیج دارند همون روز اول کارشون درست میشه وآموزشی ندارن! در مورد دوره هم بگم که زیاد سختگیری نمیکنن اصلا این پادگان معروفه به هتل خاتمی اما خب اگه بخواید با این دید وارد بشید مسلما اذیت میشید بنظرم سختیش همون دوهفته اوله بعدش روال عادی میشه در کل باید کم بخوابید وزیاد ورزش کنید همین!!!! از نظر غذا هم بنظر من حداقل از سلف دانشگاه بهتره! دوستانی که میخواهند برند حتما توجه کنن که وسایل شخصی مثل حوله و دمپایی وغیره همراهشون ببرن چون به امریه ها نمیدن فقط به سربازای خود سپاه تعلق میگره به امریه ها فقط لباس نظامی با پوتین وجوراب وتاید وصابون میدن والسلام.
    بعد از پایان دوره آموزش نظامی هم بمدت یکماه توی شهریور ماه کلاس ضمن خدمت فرهنگیان میرید که بهتون بعضی از درسا رو توضیح میدن که چطوری تدریس کنید یا نحووه برخورد با دانش آموز وغیره ودر کل هیچ سختی نداره اما امتیازش برای تعیین محل خدمتتون مهمه! چون طبق این امتیاز وامتیاز دوره نظامی شما میتونید محل خدمت دلخواهتون رو انتخاب کنید!!
    سوالی داشتید در خدمتم. موفق باشید
    سلام داداش .... دمت گرم واسه اطلاعاتت...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    سلام داداش ...روالش اینه : 1- فرستادن دفترچه خدمت و گرفتن برگه المثنی ( 2-3- بعد ثبت می تونی بری پلیس +10 بگیری )2- ثبت نام در سایت خاتم 3- در صورت نیاز و داشتن شرایط، تماس میگیرن و مدارک را براشون فکس می کنی ... همین......ولی من خودم امروز رفتم یکی از موسسات قرب کربلا تو استانمون ، بعد با طرف صحبت کردم ( قسمت منابه انسانی ) گفت برای هر نوبت اعزام ، 75 قبل از تاریخ های اعزام ثبت نام شروع و تا 15 تا 20روز ( شایدم کمی بیشتر ) ادامه داره و گفت مستقیما میتونی مدارکت را بیاری ما کارت رو انجام بدیم ....... بسیج تکمیلی هم داشته باشی از اموزشی معافی....
    دمت گرم خیلی آقایی
    منم تا فکسش رفتم
    دیگه لازم نیس کاری انجام بدم؟
    یک قسمتی هم تو ثبت نام بود که شهری که دوس داریم توش کار کنیم رو بنویسیم،چقد احتمال داره همونجا بفرستن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fereydoonn نمایش پست ها
    دمت گرم خیلی آقایی
    منم تا فکسش رفتم
    دیگه لازم نیس کاری انجام بدم؟
    یک قسمتی هم تو ثبت نام بود که شهری که دوس داریم توش کار کنیم رو بنویسیم،چقد احتمال داره همونجا بفرستن؟
    علیک سلام ... خواهش می کنم... دیگه باید صبر کنی تا برگه ای که محل اعزامت هست بیاد( فکر کنم دو هفته قبل از تاریخ اعزام میاد ... پلیس +10 یا شایدم نظام وظیفه هم شاید بدونه !!! ) .... یا از جایی که بهت زنگ زدن بپرس قطعی شده یا نه !! ( به نظره خودم و صحبت هایی که با منابع انسانی یکی از موسسات قرب کربلا داشتم به نظرم انشالله قطعی !!! )... در مورد محل پروژه ( سوال خودم هم بود ) من از طرف پرسیدم گفت بر اساس نیازمون پخش می کنیم ... سعی کن خودت حضوری بری ( اینجوری به نظرم بهتره !!! )...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)