صفحه 245 از 1141 نخستنخست ... 145195235236237238239240241242243244245246247248249250251252253254255295345745 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,441 تا 2,450 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

[QUOTE=lamp;1431688]علیک سلام ... خواهش می کنم... دیگه باید صبر کنی تا برگه ای که محل اعزامت هست بیاد( فکر کنم دو هفته قبل از تاریخ اعزام میاد ... پلیس +10 یا شایدم نظام وظیفه هم شاید بدونه !!! ) .... یا از جایی که بهت زنگ زدن بپرس قطعی شده یا نه !! ( به نظره خودم و صحبت هایی که با منابع انسانی یکی از موسسات قرب کربلا داشتم به نظرم انشالله قطعی !!! )... در مورد محل پروژه ( سوال خودم هم بود ) من از طرف پرسیدم گفت بر اساس نیازمون پخش می کنیم ... سعی کن خودت حضوری بری ( اینجوری به نظرم بهتره !!! )...[/QUOTE

آخه به من از تهران زنگ زدن ،راه دوره تا برم ،اصا آدرسشو نپرسیدم ولی گفت احتمالا تهران بیای

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    سلام ... منم اینو شنیدم ... کارمند پیمانی 6 ساله برای استخدام کسانی که خدمت نرفتنه ( در واقع یه جور تعهد هست دیگه )...کلا محیط وزارت دفاع نظامیه دیگه مثل بقیه ارگان دیگه نظامی.... تو کارت پایان خدمت که نمی نویسن کجا خدمت کردی !!!....از نظر ویزا رو نمی دونم دیگه !!!!!!... ببخشید پذیرش 6 ساله وزارت دفاع از چه طریقی انجام دادید ؟؟؟... شرایط خاصی داره ؟؟
    من فرم کاغذی پرکردم (تو یه کنفرانس توزیع میکردن) البته شما باید از طریق سایت وزرات دفاع اقدام میکردین که ظاهرا زمانش گذشته. شرایطشم یه سری رشته ها مثل مکانیک, برق, هوافضا و اویونیک و ... بود که شرط معدل داشت (بالای 16 یا 17 بود) اکثرا کارشناسی ارشد بودن و روند گزینش هم که تا حالا حدود 5 ماهه طول کشیده و البته تقریبا تموم شده.
    شما اگر رزومه مناسبی داری یه سر به شرکت های تابعه مثل صها یا پنها بزن شاید خارج از نوبت گرفتنتون.

Junior Member

[QUOTE=fereydoonn;1431718]
    نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    علیک سلام ... خواهش می کنم... دیگه باید صبر کنی تا برگه ای که محل اعزامت هست بیاد( فکر کنم دو هفته قبل از تاریخ اعزام میاد ... پلیس +10 یا شایدم نظام وظیفه هم شاید بدونه !!! ) .... یا از جایی که بهت زنگ زدن بپرس قطعی شده یا نه !! ( به نظره خودم و صحبت هایی که با منابع انسانی یکی از موسسات قرب کربلا داشتم به نظرم انشالله قطعی !!! )... در مورد محل پروژه ( سوال خودم هم بود ) من از طرف پرسیدم گفت بر اساس نیازمون پخش می کنیم ... سعی کن خودت حضوری بری ( اینجوری به نظرم بهتره !!! )...[/QUOTEسلام ......یه زنگ بزن بهشون بپرس... انشالله قطعیه ... موفق باشید...

آخه به من از تهران زنگ زدن ،راه دوره تا برم ،اصا آدرسشو نپرسیدم ولی گفت احتمالا تهران بیای
    سلام ......یه زنگ بزن بهشون بپرس... انشالله قطعیه ... موفق باشید...

سلام
    یه سوال داشتم میخوام برای یه ارگانی امریه بگیرم این ارگان میگه من فقط با سپاه کار میکنم حالا یعنی اگه من تو تقسیمات نظامی بیفتم ارتش یا نیروی انتظامی نمیتونم امریه بگیرم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم میخوام برای یه ارگانی امریه بگیرم این ارگان میگه من فقط با سپاه کار میکنم حالا یعنی اگه من تو تقسیمات نظامی بیفتم ارتش یا نیروی انتظامی نمیتونم امریه بگیرم
    فکر میکنم منظورش این بوده که اگه با ما امریه برداری میفتی، تو تقسیمات نظامی میفتی سپاه، چون روند دریافت امریه چندماه پیش از اعزام عملا نهایی میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    فکر میکنم منظورش این بوده که اگه با ما امریه برداری میفتی، تو تقسیمات نظامی میفتی سپاه، چون روند دریافت امریه چندماه پیش از اعزام عملا نهایی میشه.
    یعنی اگه ارگانی با ارتش کارکنه من حتما باید اموزشی رو تو ارتش بگذرونم؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    یعنی اگه ارگانی با ارتش کارکنه من حتما باید اموزشی رو تو ارتش بگذرونم؟
    ارتش رو نمیدونم ولی میدونم که اگه امریه ات از وزارت دفاع باشه شما حتما باید آموزشی رو هم تو پادگان وزارت دفاع بگذرونی (که البته جزو پادگان های خوش نام هست و رفتن به اونجا یه جور امتیاز محسوب میشه).

Junior Member

دوستان کسی می دونه حقوق کسیکه که تو قرارگاه خاتم تو استانش بره حدود چقدره ؟؟؟

Junior Member

دوستان کسی می دونه حقوق کسیکه که تو قرارگاه خاتم تو استانش بره حدود چقدره ؟؟؟
    اندازه یه سرباز معمولی.حالا اگه شما چیز دیگه ای سراغ دارید بگید ما هم بدونیم.

Junior Member

سلام دوستان .تو سایت خاتم قسمت ثبت نام سرباز . زده اعزام اسفند 92 .اردیبهشت 93 و تیر 93 .یعنی اون کسایی که اعزامشون تو این ماهاست میتونن ثبت نام کنن .یه سوال من بهمن فارغ التحصیل میشم و اگه دفترچه رو زود بفرستم میخورم اردیبهشت 93 اگه نه تیر ماه .الان چطور میتونم ثبت نام کنم ؟ از دوستان کسی هست که قبل فارغ التحصیلی ثبت نام کرده باشه و امریه خاتم گرفته ؟ خواهش میکنم کمکم کنید........

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)