صفحه 247 از 1141 نخستنخست ... 147197237238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257297347747 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,461 تا 2,470 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوستان یکی از آشناها میخواد دفترچه بفرسته منتهی آخرای دی ماه میتونه اینکارو بکنه{بنا به دلایلی}میخواد بدونه 1اسفندکدمیخوره یانه؟چند درصد احتمالشه؟سال بعد احتمالش هست سربازی بشه24ماه؟اگه 1اردیبهشت کدبخوره میتونه بیفته سپاه از روال قانونی یانه؟کلا اگه 1اسفند بره آموزشی احتمالا میفته چه ارگانی؟و اینکه اسفندماه سخته میگذره آموزشی؟{چون خونوادش عید میرن صفا این بیچاره...!}

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط haji1369 نمایش پست ها
    دوستان یکی از آشناها میخواد دفترچه بفرسته منتهی آخرای دی ماه میتونه اینکارو بکنه{بنا به دلایلی}میخواد بدونه 1اسفندکدمیخوره یانه؟چند درصد احتمالشه؟سال بعد احتمالش هست سربازی بشه24ماه؟اگه 1اردیبهشت کدبخوره میتونه بیفته سپاه از روال قانونی یانه؟کلا اگه 1اسفند بره آموزشی احتمالا میفته چه ارگانی؟و اینکه اسفندماه سخته میگذره آموزشی؟{چون خونوادش عید میرن صفا این بیچاره...!}
    تقریبا جواب همه ی سوالا به جز سوال آخر: "معلوم نیست"!
    اگه جا باشه، آخر دی هم بفرسته ممکنه اسفند اعزام بخوره،
    اگه شب عید بخوابن و خواب بد ببینن صبح عید ممکنه قانون رو عوض کنن و سربازی بشه 24 ماه (اتفاقی که پارسال 4 یا 6 فروردین ماه افتاد، بسیاری از معافیت ها حذف شد و زمانبندی ها تغییر کرد)،
    افتادن تو ارگانها به جز دریافت امریه از اون ارگان (یا سفارش نامه) هیچ روال قانونی دیگه ای نداره و بقیه اش به شانس و ظرفیت مربوط میشه.

اما در مورد اسفند ماه، این ماه به عنوان بهترین ماه برای سربازی رفتن مشهوره (به خاطر تعطیلات بسیار زیادی که داره)، در ایام عید هم ایشون اگه خلافی مرتکب نشده باشه به همراه خانواده تشریف میبرن صفا.

* سعی کردم هر جور شده پرسشت رو به این موضوع مربوط کنم ولی لطفا دفعه ی دیگه پرسشت رو در مرتبط ترین موضوع ارسال کن. ممنون.

Junior Member

دوستان آشنای ما دوتا گزینه داره ببینید اگه شما بودید کدومو میرفتید و چرا؟
    1:اول اردیبهشت بره.بدون آموزشی.100درصد میفته سپاه.ساعت1/30خونس.روزای تعطیل خونس و.....البته نمیدونه امکانش هست خدمت بشه24ماه یانه!!!!6ماهم کسری بسیج داره
    2:1اسفند بره.آموزشی داره و احتمالا بفرستنش نیروی دریائی!امریه مسکنو شهرسازیه و میفته یکی از شهرستانای اطراف استانشون.24ماهه و 6ماه کسری بسیجم اثرمیدن

شما بودین کدومو انتخاب میکردین و چرا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط haji1369 نمایش پست ها
    دوستان آشنای ما دوتا گزینه داره ببینید اگه شما بودید کدومو میرفتید و چرا؟
    1:اول اردیبهشت بره.بدون آموزشی.100درصد میفته سپاه.ساعت1/30خونس.روزای تعطیل خونس و.....البته نمیدونه امکانش هست خدمت بشه24ماه یانه!!!!6ماهم کسری بسیج داره
    2:1اسفند بره.آموزشی داره و احتمالا بفرستنش نیروی دریائی!امریه مسکنو شهرسازیه و میفته یکی از شهرستانای اطراف استانشون.24ماهه و 6ماه کسری بسیجم اثرمیدن

شما بودین کدومو انتخاب میکردین و چرا؟
    100 درصد اولی

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان گرامی...
    من فارغ التحصیل مهندسی الکترونیکم و حدود 99% امریه من برای صاایران تایید شده...ولی با وجود اینکه خیلی تحقیق کردم درمورد محدودیتهاش و ... هنوز هم کمی تردید دارم که پشیمون میشم یا نه... از لحاظ تلف شدن یا نشدن 6 سال از عمرمو میگم:17: ...لطفا راهنماییم کنید....ممنون...

Junior Member

سلام
    برگه سفید کی میاد؟کی قطعا برم +10 بهم میدن؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mhs1368 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان گرامی...
    من فارغ التحصیل مهندسی الکترونیکم و حدود 99% امریه من برای صاایران تایید شده...ولی با وجود اینکه خیلی تحقیق کردم درمورد محدودیتهاش و ... هنوز هم کمی تردید دارم که پشیمون میشم یا نه... از لحاظ تلف شدن یا نشدن 6 سال از عمرمو میگم:17: ...لطفا راهنماییم کنید....ممنون...
    دوست عزیز سوال خیلی سختیه و کسی به جز خود شما نمیتونه بهش پاسخ بده.
    صاایران شرکت موفقیه و هرچند که محدودیتهایی براش شما ایجاد میکنه ولی کار کردن درش میتونه به تجربه شما هم اضافه کنه. بقیه داستان بر میگرده به گزینه های دیگه ای که دارید. آیا به فکر ادامه تحصیل خارج از کشور هستید؟ آیا گزینه ی دیگه ای به جز این امریه 6 ساله دارید؟ و خیلی سوالات دیگه. اینکه آیا واقعا تلف کردن عمر هست یا نه کاملا بسته به دید شما داره.

مثلا از نظر من ادامه تحصیلات آکادمیک مهم تره، از نظر شما کسب تجربیات عملی مهم تره، نتیجه این میشه که من میگم داری عمرت رو اونجا تلف میکنی و شما هم همین حرف رو به من که میخوام برم دانشگاه میگی.

خلاصه اینکه به نظرم بشین دو دو تا چهارتا بکن ببین هدف بلند مدت چیه؟ (بعد از 6 سال کار کردن تو محیطی که خیلی چیزهای جدید برات داره و محکم شدن جای پات اونجا، جابجا شدن عملا غیر ممکنه).

Junior Member

خیلی خیلی ممنون ... من گزینه دیگه ای ندارم ولی حداقل بعد سربازی اینطور نیست که بتونمم راحت کار پیدا کنم ازین بابت مطمئن هستم و هر چه زودترم دوست دارم برم سر کارو به نظرم میتونم خودمو با محدودیتاش وفق بدم!

Junior Member

سلام.میخواستم بدونم بعد سریاز معلمی .اموزش وپرورش استخدامت نمیکنه؟
    اگه امریه داشته باشی چطور؟بازم استدام یا قرا ر دادی میبندند؟چجوریه؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من برای امریه برای سازمان تبلیغات اسلامی زنجان اقدام کردم
    مدارک و برگه زمان اعزام(برگ سبز) رو دادم و کلی فرم امریه پر کردم حتی با چندتا از آشنامون هم تماس گرفتن و در موردم سوال پرسیدن و حتی ازم گواهی عدم سوء پیشینه هم گرفتن؛
    سه روز پیشم باهام تماس گرفتن و گفتند برای گزینش نهایی باید بیای تهران
    ولی فردای همون روز که میشه دیروز پستچی برگ آبیرو برام آورد ولی توش امریه دار قید نشده و نوشته: محل آموزش: پدافند قرارگاه خاتم الانبیاء آجا گروه پدافند تبریز.
    یعنی چطور شده!؟ من امریه نشدم؟ اگه امریه نشدم چرا میگن بیا تهران برای گزینش، به خدا گیج شدم به نظر دوستان امکان داره بعد گزینش این برگه دوباره به صورت امریه دار صادر بشه
    من سابقه بسیج و گواهی دوره تکمیلی 45 روزه رو هم دارم یعنی باید دوباره برم آموزش؟ دوستان اون محل آموزش چه جور جاییه؟ خواهشا راهنمایی کنید..ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)