صفحه 248 از 1141 نخستنخست ... 148198238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258298348748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,471 تا 2,480 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour7 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من برای امریه برای سازمان تبلیغات اسلامی زنجان اقدام کردم
    مدارک و برگه زمان اعزام(برگ سبز) رو دادم و کلی فرم امریه پر کردم حتی با چندتا از آشنامون هم تماس گرفتن و در موردم سوال پرسیدن و حتی ازم گواهی عدم سوء پیشینه هم گرفتن؛
    سه روز پیشم باهام تماس گرفتن و گفتند برای گزینش نهایی باید بیای تهران
    ولی فردای همون روز که میشه دیروز پستچی برگ آبیرو برام آورد ولی توش امریه دار قید نشده و نوشته: محل آموزش: پدافند قرارگاه خاتم الانبیاء آجا گروه پدافند تبریز.
    یعنی چطور شده!؟ من امریه نشدم؟ اگه امریه نشدم چرا میگن بیا تهران برای گزینش، به خدا گیج شدم به نظر دوستان امکان داره بعد گزینش این برگه دوباره به صورت امریه دار صادر بشه
    من سابقه بسیج و گواهی دوره تکمیلی 45 روزه رو هم دارم یعنی باید دوباره برم آموزش؟ دوستان اون محل آموزش چه جور جاییه؟ خواهشا راهنمایی کنید..ممنون
    بله امکان تغییر وضیعت به امریه در حین آموزشی هم وجود داره. به این دو تا پست هم یه نگاهی بنداز:

نقل قول نوشته اصلی توسط iman150 نمایش پست ها
    دوره تکمیلی بسیج فقط در صورتی که محل خدمتت سپاه باشه شما رو از آموزشی معاف میکنه و برای ارتش و نیروی انتظامی و نیروی دریایی اعتباری نداره البته از مزایای کسریش میشه استفاده کرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    اگر قرار باشه با قانون جدید خدمت کنید (که فکر می کنم مجبور بشید 21 ماه خدمت کنید)، مدرک تون کسری نخواهد داشت. اگر هم امریه بگیرید که باید 24 ماه خدمت کنید.
    همچنین حداکثر کسری بسیج 6 ماه هست.

اگر دوره تکمیلی رو هم گذرونده باشید:
    A) اگر آموزشی رو سپاه بیافتید، آموزشی حذف میشه.
    B) اگر آموزشی رو ارتش و... بیافتید، آموزشی رو باید انجام بدید ولی 2 ماه از خدمت کسر میشه (با 6 ماه کسری بسیج، کلاً میشه 8 ماه کسری)

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسری ناشی از بنیاد نخبگان نیرو های مسلح در مدت زمان خدمت به صورت امریه اعمال میشود؟
    ممنون از راهنمایی شما

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط vhm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسری ناشی از بنیاد نخبگان نیرو های مسلح در مدت زمان خدمت به صورت امریه اعمال میشود؟
    ممنون از راهنمایی شما
    سلام
    من از وزارت دفاع پرسیده بودم گفتن میشه و هیچ مشکلی نیست ولی چندتا سازمان دیگه بودن که قبول نمیکردن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    بله امکان تغییر وضیعت به امریه در حین آموزشی هم وجود داره. به این دو تا پست هم یه نگاهی بنداز:
    داداش یه نفر که تو همون سازمان امریه شده میگفت برا منم ارتش افتاده بود ولی جلوی واحد آموزشی امریه دار نوشته بود، برگ آبی به اضافه گواهی تکمیلی بسیج رو بردم پادگان محل اموزشی و از اونجا ترخیص شدم و دوباره آموزش نرفتم، و همچنین میگفت شاید فقط بعضی از پادگان های ارتش این شکلین، نظر شما و دوستان درباره مورد من چیه؟ کسی اینجور امریه شده؟
    یه سوال دیگه هم دارم، من اگه بخوام با یه گواهیه پزشکی زمان اعزاممو تاخیر بندازم مثلا 92/12/1 میتونم برا سپاه پذیرش بگیرم و یا دنبال امریه برای جایه دیگه برم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

نقل قول نوشته اصلی توسط HSH1900 نمایش پست ها
    سلام.میخواستم بدونم بعد سریاز معلمی .اموزش وپرورش استخدامت نمیکنه؟
    اگه امریه داشته باشی چطور؟بازم استدام یا قرا ر دادی میبندند؟چجوریه؟
    سلام زمانیکه شما امریه شدید و قبل از رفتن به سر کلاس یعنی بعداز کلاسای ضمن خدمت که پایان شهریور میشه از شما یه تعهد میگیرن که توی اون ذکر شده این امریه هیچ حق مبنی بر استخدام شما بعد از پایان امریه نمی باشد یعنی شما هیچ حسابی باز نکنید که بعد از پایان دوره استخدام بشید چون طبق قانون جدید نیرو برای آموزش وپرورش فقط از دانشگاه فرهنگیان گرفته می شود در ضمن با این تجربه ای که من در طول این 17 ماه خدمت داشتم ودارم بنظرم دور آموزشو پرورش رو خط قرمز بکشید چون همه معلما از وضعیتشون ناراضیند وخودمم تجربه کردم که واقعا از علاقه ای در کار نباشه یا حتی علاقه هم داشته باشی باید اول اعصاب فولادی داشته باشی و دوم اینکه به حقوق 800هزار تومن یا نهایتا بدون مالیات وکسری ماهی یک میلیون راضی باشید همه اینایی که میگم هم دیدم و تجربه کردم.واقعا در حق معلما دارند بی عدالتی میکنن!
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

سلام دوستان، کسی هست در این مورد اطلاعاتی داشته باشه؟

اگر سرباز امریه ارگان های دولتی و غیرنظامی 22 ماه از 24 ماه خدمت را گذرانده باشد و بدلیل قبولی درمقطع دکتری از خدمت ترخیص بشود، آیا به ایشان کارت پایان خدمت تعلق می گیرد؟

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط Mansour7 نمایش پست ها
    داداش یه نفر که تو همون سازمان امریه شده میگفت برا منم ارتش افتاده بود ولی جلوی واحد آموزشی امریه دار نوشته بود، برگ آبی به اضافه گواهی تکمیلی بسیج رو بردم پادگان محل اموزشی و از اونجا ترخیص شدم و دوباره آموزش نرفتم، و همچنین میگفت شاید فقط بعضی از پادگان های ارتش این شکلین، نظر شما و دوستان درباره مورد من چیه؟ کسی اینجور امریه شده؟
    یه سوال دیگه هم دارم، من اگه بخوام با یه گواهیه پزشکی زمان اعزاممو تاخیر بندازم مثلا 92/12/1 میتونم برا سپاه پذیرش بگیرم و یا دنبال امریه برای جایه دیگه برم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید...
    امریه دار با گواهی بسیج تو ارتش همون روزای اول آموزشی ترخیص میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad69 نمایش پست ها
    سلام دوستان این تجربیات من از سرباز معلمی هست شاید بدرد بخوره
    مزایا: دیگه خودت آقای خودتی وهیشکی بهت دستور نمیده- خبری از پست دادن وکشیک ایستادن و لباس نظامی نیس - مجبور نیستی هرورز صبح ساعت 5بیدار باشی وحاضری بزنی- بطور کلی سه روز درهفته و هر روز به مدت 8 ساعت کلاس میری یعنی کلا 24 ساعت در هفته واگه بیشتر بری بهت اضافه کار یا حق التدریس میدن تاپارسال ساعتی 4300تومان بود اما امسال میگن رسیده به 6000تومن چون خودم اضافه نگرفتم مطمئن نیستم! - اگه بیوفتی هنرستان یا دبیرستان واگه مدرکت لیسانس باشه بهت کلاس میدن که باعث افزایش بارعلمی وتسلط واز همه مهمتر تجربه کلاس داری میشه- میتونی با بچه ها کلاس خصوصی بگیری و یه چیزی علاوه بر خرج خودت دربیاری( اگه درس تخصصی باشه جلسه ای 50هزار تومن!)- اگه بیرون از شهر بیفتی حق سرویس هم بهتون میدن-بعضی وقتا بن خریدکالا مثل برنج و گوشت و... میدن البته قیمتش با تخفیفه!اینم بگم که اگه خودتو به بچه ها لو ندی که سربازی فک میکنن معلمی وحسابی تحویل میگیرن تو کل مدرسه اصلا یه اعتبار و پرستیژ خاصی بهت میده البته بستگی به رفتار خودتم داره! ودر کل یه تجربه بسیار مفیدی نصیبت میشه
    معایب: اگه کسری داشته باشی فقط سه ماهش قبوله- بدون کسری مجبوری 24 ماه خدمت کنی یعنی 3ماه بیشتر از بقیه البته این سه ماه حقوقش حق التدریس حساب میشه یه چیزی در حد حقوق اداره کاری میشه-ممکنه دبستان بیفتی ومجبوری بچه ها رو تحمل کنی (اگه اعصاب نداری نرو!)-اگه اضافه کار نگیری حقوش بدون حق سرویس در حد 80هزارتومنه که البته بعد از یکسال میرسه به 100هزارتومن! توی این مدت هم مجبوری با بچه ها مدارا کنی یعنی باید خوب رفتار کنی تا مشکلی پیش نیاد یعنی صبرت زیاد باشه (میدونید که چی میگم؟!)-درضمن توی تابستون یکماه مرخصی دارید ودوماه دیگه هفته ای 24 ساعت باید تو مدرسه سر بزنید وکارای ثبت نام ودفتری وغیره رو انجام بدیدالبته اگه با مدیر جور باشید براحتی میتونید از زیرش فرار کنیدو کل تابستون رو حال کنید!!!بطور کلی عیب عمدش همینه که 3ماه بیشتر باید بمونی!همین
    اینم که توی شهرتون بیفتی یا بیرون بستگی داره به امتیازتون توی آموزشی وکلاسای ضمن خدمت که یکماه باید بریدمثلا نفراولی که امتیازش100 میشه حق انتخاب اولو داره والی آخرالبته خانواده شهدا وفرهنگیان ومتاهل باشی و.... هم سهمیه دارن ومطمئن باشید کهتوی استان خودتون وحتما اگه توی شهر خودتون نبودید توی شهرای نزدیکتون میریدنگران نباشیدچون نمیخوان حق سرویس بدن راه دور نمیرید!.
    چطور ثبت نام کنم؟ ثبت نام از آبانماه تااواخر دیماه توی آموزش وپرورش استانها شروع میشه وباید برگ سبز اعزام داشته باشی تا تحویل بدی البته اگه باهاشون صحبت کنی که دفترچه پست کردی اما برگه نداری شاید ازت تعهد بگیرن اینو باید بپرسی! حتی شده نیرو کم داشتن اردیبهشتماه سال بعدش ثبت نام کردن مثل پارسال توی اصفهان که من خودم جزو اردیبهشتیا بودم! چون اعزام تیرماه هست.درضمن ازتون یه مصاحبه میگیرن که فقط سوالای احکام میپرسن که باید قبول بشید
    دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه اگه نکته ای یادم اومد حتما مینویسم.
    این تجربه16ماه سرباز معلمی من بود حالا دیگه تصمیم با خودتون که امریه آموزش وپرورش بگیرید یانه! موفق باشید
    سلام آقا فرشاد
    من هم مثل شما سرباز معلم هستم و تا الا ن 17 ماه خدمت کردم. یه سوال داشتم در مورد کسری 3 ماهه ذکر کردید. چون من خودم دنبال کسری هستم. می خواستم بدونم شما خودتون این کسری 3 ماهف رو گرفتید یا کسی رو می شناسید با کسریش موافقت شده باشه؟ آیا شراطی داره واسه با کسریت موافقت کنند؟ با تشکر

Junior Member

سلام
    دوستان برای لیسانس کامپیوتر کدوم سازمانها بیشتر نیرو میگیرن؟

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

نقل قول نوشته اصلی توسط smohsenz نمایش پست ها
    سلام آقا فرشاد
    من هم مثل شما سرباز معلم هستم و تا الا ن 17 ماه خدمت کردم. یه سوال داشتم در مورد کسری 3 ماهه ذکر کردید. چون من خودم دنبال کسری هستم. می خواستم بدونم شما خودتون این کسری 3 ماهف رو گرفتید یا کسی رو می شناسید با کسریش موافقت شده باشه؟ آیا شراطی داره واسه با کسریت موافقت کنند؟ با تشکر
    سلام همکار خوبم
    دقت کنید شما 6ماه مونده به پایان خدمتتون باید حتما مراجعه کنید به سپاه استان در واقع همون سپاهی که شما رو فرستاد واسه آموزش وپروش وزیر نظرش هستید(اصفهان سپاه صاحب الزمان) و پرونده خودتون رو تکمیل کنید(مدارک:برگ سبز اگه روز اول ندادید-کارت خون-کپی شناسسنامه وکارت ملی وحکم درجه وبرگ سفید ومعرفی اشتغال بکار از آموزش وپرورش استان و عکس البته اگه خودشون توی سپاه ازتون عکس گرفتن نیازی نیس!) تا بعداز ترخیص هر زودتر کارتتون به دستتون برسه وگرنه امکان داره تا یکسال منتظر کارتتون بمونید من خودم تابستون رفتم ومدارکم رو کامل کردم وترخیصم خورد واسه تیرماه سال آینده چون کسری نداشتم اما ازم پرسید که کسری نداری که منم کسری نداشتم اما دوستم که حدود9ماه کسری داشت بهش گفتن که فقط سه ماه رو میتونیم قبول کنیم وحسابی سرش کلاه رفت!!! پس شما هم اگه سه ماه کسری دارید برید دنبالش که ازتون توی سپاه قبول میکننو بجای تیرماه فروردین ترخیص میشید.
    موفق باشید-فرهاد
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)