صفحه 250 از 1141 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260300350750 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام خدمت دوستان عزیز راستیتش من برای پذیرش قرارگاه ثبت نام کردم و حتی کارهای ارسال مدارک به موسسه که با هم در ارتباط بودیم را انجام دادم، طرف گفت که این مدارکی رو مه ازت میگیریم یعنی قطعی ولی جالبی این بود که پروژه ها تمام خوابیده است و حتی میخواستم برم داخل موسسه برای پذیرش نگهبان میگفت که دیگه سرباز نمیگیرن والا ما مدارکو دادیم و طرف هم گفت ok از بچه ها نمیدونن که اصلاً بهم دوباره زنگ میزنن که بگن ok شده یا نه؟ یا باید تا برگه سفید صبر کرد؟ لطفاً راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam13641 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز راستیتش من برای پذیرش قرارگاه ثبت نام کردم و حتی کارهای ارسال مدارک به موسسه که با هم در ارتباط بودیم را انجام دادم، طرف گفت که این مدارکی رو مه ازت میگیریم یعنی قطعی ولی جالبی این بود که پروژه ها تمام خوابیده است و حتی میخواستم برم داخل موسسه برای پذیرش نگهبان میگفت که دیگه سرباز نمیگیرن والا ما مدارکو دادیم و طرف هم گفت ok از بچه ها نمیدونن که اصلاً بهم دوباره زنگ میزنن که بگن ok شده یا نه؟ یا باید تا برگه سفید صبر کرد؟ لطفاً راهنمایی کنید
    سلام مهندس منم مدارک رو ارسال کرده بودم تهران یعنی گفت خودت هم بیا رفتم اونجا یجورایی مصاحبه کرد باهام گفت برو...منم فک کردم منو پذیرش کردن دگه حتمی بعد یکی از دوستام گفت تو مصاحبه معلوم نیس قبول شی استرس گرفتم فرداش یه هفته بعد زنگیدن گفتن شما عضوی از خاتم الانبیا شدین اونجا دگه خیالم راحت شد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayhan69 نمایش پست ها
    سلام مهندس منم مدارک رو ارسال کرده بودم تهران یعنی گفت خودت هم بیا رفتم اونجا یجورایی مصاحبه کرد باهام گفت برو...منم فک کردم منو پذیرش کردن دگه حتمی بعد یکی از دوستام گفت تو مصاحبه معلوم نیس قبول شی استرس گرفتم فرداش یه هفته بعد زنگیدن گفتن شما عضوی از خاتم الانبیا شدین اونجا دگه خیالم راحت شد
    با سلام خدمت شما دوست عزیز، گویا برخی از موسسات مصاحبه دارن و بعضی نه، این موسسه چیزی از مصاحبه نگفت، حتی میگفت نمی‌خواد بیای فکسش کن مدارکو ولی من رفتم موسسه و مدارکو دستی دادم و از طرف پرسیدم که آقا کار تمام هست گفت این مدارکو که ازت گرفتیم یعنی تمام فقط اگر موردی تو پذیرشت پیش بیاد باهات تماس میگیریم، جتی دوستم هم که تو یکی از موسسات قرارگاه گفت که جلوی اسم شما اسم موسسه قرار گرفته و رزرو شدی و دیگه هیچ موسسه دیگه نمیتونه تو رو رزرو کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا توکل به خدا دیگه

Junior Member

بچه هایی که امریه خاتم شدن ،
    جلوی سازمان یا نیروی به کارگیرنده چی نوشته واستون؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fereydoonn نمایش پست ها
    بچه هایی که امریه خاتم شدن ،
    جلوی سازمان یا نیروی به کارگیرنده چی نوشته واستون؟
    جدیدا نمیدونم .... پارسال نوشته بود سپاه پاسداران

Junior Member

باسلام خدمت همه دوستان. من سوالای بچه ها رو خوندم اما مشکل من باهمشون فرق داره. لطفا کمکم کنید
    من برج ۸دفترچه فرستادم تفتادم اعزامه ۱۰/۱ توی سایت خاتم ثبتنام کردم ولی فکر کنم دیرشده بود چون اخرای آبان بود. بهم کد رهیگیری داد اما باهام تماس نگرفتن واسه ارسال مدارک. کدم اومد تا افتادم ارتش شیراز
    الان تمدید کردم. جوابش اومده افتادم ۱۲/۱
    میخام الان دوباره تو سایت ثبتنام کنم پذیرش خاتم بگیرم
    حالا سوال اولم اینه ک چون قبلا سایت بهم کد رهیگیری داده میتونم دوباره ثبتنام کنم؟
    سوال دومم اینه که چون بار قبل ارتش افتادم الان میتونم پذیرش خاتم بگیرم؟
    لیسانس عمران دارم. بسیجی فعال هم حدود هفت هشت سال دارم. عضو گردان هم بودن. تکمیلی بسیجم دارم. اما معدلم کمه. بنظرتم امید هست امریه بگیرم؟
    بچه ها هرکی میتونه کمک کنه چیکار کنم

Junior Member

سلام دوست عزیز

شما بدوم اتلاف وقت توی سایت خاتم دوباره ثبت نام کن وهیچ مشکلی هم نیس

اگه معدلت اونی هست که بتونی توی سایت ثبت نام کنی مشکلی نیس.معمولا چون اعزامی 1/12 کمه انشاالله کارت درست میشه

سلام به همه...دوستان ممنون می شم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره به من بگه...خیلی خیلی حیاتی و مهمه...من امریه هستم و از 24 ماه، 21 ماه خدمت کردم. الان که برای من پذیرش اومده، برای اینکه این موقعیت رو از دست ندم، مجبورم که با معافیت تحصیلی بیام بیرون و از خدمت تصفیه کنم...با توجه به این که قانون امریه در حال حاضر 24 ماه هست، همین 21 ماه انجام شده رو در سیستم نظام وظیفه ثبت می کنن یا احتمال داره از ماه های خدمت من 3 ماه کم کنن و به جای 21 ماه 18 ماه ثبت کنن؟ ؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط e_am86 نمایش پست ها
    سلام به همه...دوستان ممنون می شم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره به من بگه...خیلی خیلی حیاتی و مهمه...من امریه هستم و از 24 ماه، 21 ماه خدمت کردم. الان که برای من پذیرش اومده، برای اینکه این موقعیت رو از دست ندم، مجبورم که با معافیت تحصیلی بیام بیرون و از خدمت تصفیه کنم...با توجه به این که قانون امریه در حال حاضر 24 ماه هست، همین 21 ماه انجام شده رو در سیستم نظام وظیفه ثبت می کنن یا احتمال داره از ماه های خدمت من 3 ماه کم کنن و به جای 21 ماه 18 ماه ثبت کنن؟ ؟
    سلام
    نمیدونم براتون چی ثبت میکنن اما سه ماه مونده رو حتما براتون نگه میدارن!
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh69 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

شما بدوم اتلاف وقت توی سایت خاتم دوباره ثبت نام کن وهیچ مشکلی هم نیس
    I
    اگه معدلت اونی هست که بتونی توی سایت ثبت نام کنی مشکلی نیس.معمولا چون اعزامی 1/12 کمه انشاالله کارت درست میشه
    اگه معدلم اونی نباشه که توی سایت نوشته کمترباشه چی؟ دیگه نمیتونم پذیرش بگیرم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)