صفحه 250 از 1011 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252253254255256257258259260300350750 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    سلام مهندس منم امریه نفت یک تیر هستم. کاریابیم تموم شده. ولی هنوز از گزینش باهام تماسی نگرفتن. با شما گزینش تماس گرفته مهندس جان؟راستی شما کجای نفت امریه هستی؟ من شرکت نفتم.جنوب.
    سلام من پالایش و پخش پذیرفته شدم 12 بهمن از طریق سایت فهمیدم پذیرفته شدم و رفتم تهران و مدارک رو دادم به قسمت پالایش و پخش
    و حدود 25 بهمن اقای حسینی از گزینش زنگ زد و گفت بیا چندتا فرم پر کن چند روز پیش هم برگه اماده به خدمت رو فرستادم واسشون که گفتند فعلا متوقف شده و به مشکل بر خوردیم
    حالا خدا میدونه مشکل حل میشه یا نه
    شما کدوم شهر هستید؟ زیاد نگران گزینش نباش گزینش رو تا وقتی که در محل خدمت نرفتی هنوز وقت دارند انجام بدن اما برگه اماده به خدمتت رو بفرست که اونا کارات رو انجام بدن
    توکل به خدا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1996 نمایش پست ها
    سلام منم امریه یکم تیر پالایش و پخش هستم میگن امریه ی نفت به مشکل خورده کسی هست اطلاع داشته باشه؟میگن یک اردیبهشتی ها هم هنوز اوکی نشدند و دارند مشکل رو حل میکنند
    کسی خبر جدیدی داره؟
    شما از کجا این رو متوجه شدی ؟ من 1 اردیبهشت هستم . زنگ میزنم تهران همین رو میگن .

Junior Member

[QUOTE=Peiman20;1566618]شما از کجا این رو متوجه شدی ؟ من 1 اردیبهشت هستم . زنگ میزنم تهران همین رو میگن .[/QUO

منم زنگ زدم تهران گفتند فعلا امریه نفت متوقف شده و دارند مشکل رو حل میکنند
    از طرفی یه شایعاتی هست که میگن امریه ها تو سال 93 به جز امریه اموزش و پرورش حذف شده
    چون موالید کم شده به جای افزایش خدمت اومدن امریه ها و یک سری معافیت ها رو حذف کردند البته اینها شایعه است و باید ببینیم تو روزهای اینده قانون جدید خدمت اعلام میشه تا ببینیم تکلیفمون چیه

Junior Member

سلام دوستان من اعزامی 1/2 هستم که آموزشیم رو افتادم پادگان شهدای کرمانشاه_سپاه و دوره تکمیلی بسیج رو هم طی کردم خواستم بپرسم من چه مدارکی رو باس با خودم ببرم که دیگه از آموزشی معاف بشم و چند روز اونجام ممنون اگه راهنمایی کنین

Junior Member

[QUOTE=ali1996;1566985]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Peiman20 نمایش پست ها
    شما از کجا این رو متوجه شدی ؟ من 1 اردیبهشت هستم . زنگ میزنم تهران همین رو میگن .[/QUO

منم زنگ زدم تهران گفتند فعلا امریه نفت متوقف شده و دارند مشکل رو حل میکنند
    از طرفی یه شایعاتی هست که میگن امریه ها تو سال 93 به جز امریه اموزش و پرورش حذف شده
    چون موالید کم شده به جای افزایش خدمت اومدن امریه ها و یک سری معافیت ها رو حذف کردند البته اینها شایعه است و باید ببینیم تو روزهای اینده قانون جدید خدمت اعلام میشه تا ببینیم تکلیفمون چیه
    خدا نکنه این طوری شده باشه، اگه این طوری شده باشه که ما که اردیبهشت هستیم رو بیچاره کردن، دیگه حتی فرصت عقب انداختن اعزام رو هم ندارم.

Junior Member

سلام
    شما اعزام 1اردیبهشت هستید؟
    تو برگه سفیدتون زده امریه دار ؟

سلام

من سال 86 با مدرک دیپلم رفتم سربازی و بعد از 6 ماه خدمت، دانشگاه قبول شدم و تصفیه کردم و رفتم.

الان با مدرک کارشناسی و با کلی بدبختی امریه آموزش و پرورش گرفتم و اول تیر هم باید اعزام بشم، حالا

سوالم اینه که آیا من دوباره باید برم آموزشی و اینکه چکار کنم تا آموزشی نرم، چون واقعاً برام زور داره که

دوباره منو توی این سن بفرستن آموزشی. کارت فعال بسیج هم دارم اما متاسفانه خبری از دوره تکمیلی

نیست و معلوم هم نیست کی از استان بخشنامه برگزاری دوره تکمیلی رو بدن، کسی در مورد تاریخ برگزاری

تکمیلی بسیج اطلاع نداره ؟

سلام دوستان
    اگه تو برگه سفید کنار اسم محل آموزشی نوشته باشه "امریه دار" دیگه داشتن امریه قطعیه یا بازم پیگیری می خواد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidreza87 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه تو برگه سفید کنار اسم محل آموزشی نوشته باشه "امریه دار" دیگه داشتن امریه قطعیه یا بازم پیگیری می خواد؟
    آره دیگه مشکلی نداری امریه دار زده باشه تمومه. کجا امریه بودی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    آره دیگه مشکلی نداری امریه دار زده باشه تمومه. کجا امریه بودی؟
    دانشگاه شریف

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)