صفحه 254 از 1141 نخستنخست ... 154204244245246247248249250251252253254255256257258259260261262263264304354754 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,531 تا 2,540 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

آقا از بچه های خاتم که 1 دی تو آموزشگاه مدرس بودن،کسی هست؟؟؟من کد 35 هستم....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesam13641 نمایش پست ها
    با سلام مهندس جان شما هم از موسسه حرا پذیرش گرفتین؟ اعزامتون کیه؟
    من اطلاعات نیم چه کاملی از موسسه و پروژه هاش دارم، حالا بگو چه اطلاعاتی میخوای؟
    سلام.
    بله بنده از موسسه حرا پذیرش گرفتم و اعزام دی ماه هستم.
    شما هم حرایید؟اعزامتون کیه؟
    اگه میشه میخواستم بدونم بیشتره کاراش کجاها هستن و الان کجا پروژهاش خوبه؟
    بهترین جا واسه خدمت در این موسسه کجاس؟
    حقوق مزایا و مرخصیش چجوره؟
    طرفای عسلویه هم کار دارن؟
    کلا یه نیروی امریه اونجا چیکار باید بکنه؟
    و...
    کلا هر اطلاعاتی که در مورد این موسسه دارید ممنون میشم در اختیارم قرار بدید

سلام

دوستانی که اطلاع دارند بخشنامه سرباز معلمی کی میاد لطفا به ما هم خبر بدن

Junior Member

با سلام.
    دوستان یه خبر بهتون بدم واسه امریه صا ایران!
    امروز بهم زنگ زدند واسه مصاحبه.بعد بحث 6 سال تعهد شد طرف گفت دیگه سازمان تعهد 6 ساله رو اجرا نمیکنه!!!چون اکثرا ول میکردند میرفتند بعد 6 سال از این به بعد هر کسی بخواد بیاد اینجا باید 30 سال کارمندی قرارداد ببنده و این همون معنای زور هستش!چون در غیر اینصورت کسایی مثل من که سخت ترین گرایش برق (مخابرات میدان) رو خوندند باید برند 2 سال اجباری اول!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasem_eng نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان یه خبر بهتون بدم واسه امریه صا ایران!
    امروز بهم زنگ زدند واسه مصاحبه.بعد بحث 6 سال تعهد شد طرف گفت دیگه سازمان تعهد 6 ساله رو اجرا نمیکنه!!!چون اکثرا ول میکردند میرفتند بعد 6 سال از این به بعد هر کسی بخواد بیاد اینجا باید 30 سال کارمندی قرارداد ببنده و این همون معنای زور هستش!چون در غیر اینصورت کسایی مثل من که سخت ترین گرایش برق (مخابرات میدان) رو خوندند باید برند 2 سال اجباری اول!!!
    سلام یعنی اگر امریه بگیرن یه تعهد سی ساله هم ازت میگیرن ؟؟؟ من خودم دوس داشتم وزارت دفاع امریه بگیرم که متاسفانه چون پذیرشم تو قرارگاه خاتم اوکی شد دیگه دنبالشو نگرفتم ... ببخشیدشما مدرک و دانشگاهتون چی بوده ؟؟... حضوری برای امریه گرفتن رفتین یا فقط زنگ زدید ؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان چند سوال داشتم.. من امریه وزارت نفت قبول شدم و 1/12 تاریخ اعزام اموزشی است اواسط اذر واسه ی گزینش (دادن مشخصات خودم و معرفی کردن معرف ها) رفتم..و بعدش به من گفتن یک هفته قبل اعزام برگه اعزامت که اومد برو تا اموزشی تمام بشه بعدا مراجعه کن..... از کسایی که قبلا امریه گرفتن میخواستم راهنماییم کنن که بعد از پر کردن فرم ها و معرفی معرف ها روال کار چطوریه؟ چون واسه امریه وزارت نفت حتما باید 01 تهران کد بخورم......ایا امکان داره جای دیگه ای بیفتم؟...نگران اینم که اون برگه که یک هفته قبل اعزام محل کد خوردن رو واسم نوشته جای دیگه جز 01 بیفتم.... ممنون از راهنمایی همه دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kima نمایش پست ها
    سلام دوستان چند سوال داشتم.. من امریه وزارت نفت قبول شدم و 1/12 تاریخ اعزام اموزشی است اواسط اذر واسه ی گزینش (دادن مشخصات خودم و معرفی کردن معرف ها) رفتم..و بعدش به من گفتن یک هفته قبل اعزام برگه اعزامت که اومد برو تا اموزشی تمام بشه بعدا مراجعه کن..... از کسایی که قبلا امریه گرفتن میخواستم راهنماییم کنن که بعد از پر کردن فرم ها و معرفی معرف ها روال کار چطوریه؟ چون واسه امریه وزارت نفت حتما باید 01 تهران کد بخورم......ایا امکان داره جای دیگه ای بیفتم؟...نگران اینم که اون برگه که یک هفته قبل اعزام محل کد خوردن رو واسم نوشته جای دیگه جز 01 بیفتم.... ممنون از راهنمایی همه دوستان
    سلام.... والا من خودم واسه قرارگاه خاتم النبیا پذیرش گرفتم ... بهم گفتن کارت تمامه .... داداش وقتی واسه یه جا امریه میگری در واقع سازمان مربوطه اسم شما را به نظام وظیفه ارسال می کنه و شما زمان کد خوردن مستقیما محل آموزشی شما مکانی میشه که اون سازمان افراد امریه کنندش میفرسته ( شما نیاز نیست کاری بکنی خود به خود اموزش میفتی 01 ) بعد اموزشی محل خدمتت مشخص میشه و باید به اونجا خودتو معرفی کنی ....موفق باشی ...

Junior Member

مرسی..اخه یکم نگران بودم که نکنه 01 کد نخورم و امریم کنسل بشه

Junior Member

آقا من یه سوال دارم. من میخوام برای امریه خاتم اقدام کنم. میخواستم که ببینم که آیا تو شهر شیراز جایی یا شرکتی برای امریه هست. من فوق لیسانس مکانیکم از دانشگاه شیراز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oliverk88 نمایش پست ها
    آقا من یه سوال دارم. من میخوام برای امریه خاتم اقدام کنم. میخواستم که ببینم که آیا تو شهر شیراز جایی یا شرکتی برای امریه هست. من فوق لیسانس مکانیکم از دانشگاه شیراز
    موسسه فجر ( وابسته به قرب کربلا ) تو شیراز هست ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)