صفحه 26 از 1141 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536761265261026 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دستتون درد نکنه.فقط یه چیزی میشه آدرس او پیج هایی که اینا رو داخلش نوشته رو برام بذاری؟آخه من سایت های وزارت نیرو و نفت و دفاع رو میگردم ولی نمی تونم این چیزا رو پیدا کنم!ممنون میشم باز لطف کنید...
    یاعلی

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط bittermoon نمایش پست ها
    دستتون درد نکنه.فقط یه چیزی میشه آدرس او پیج هایی که اینا رو داخلش نوشته رو برام بذاری؟آخه من سایت های وزارت نیرو و نفت و دفاع رو میگردم ولی نمی تونم این چیزا رو پیدا کنم!ممنون میشم باز لطف کنید...
    یاعلی
    با سلام

لینک زیر مربوط به وزارت نیروست.

http://hrd.moe.org.ir/HomePage.aspx?...org&Lang=fa-IR

پاسخ سوالات 7، 12 و 19 در لینک فوق، پاسخ سوال شماست.

موفق باشید/

آقایون کسی هست که از خاتم امریه گرفته باشه یا در شرفش باشه؟؟؟؟
    خواهشا راهنمایی کنه هرکس خودش تجربه داره
    ممنون

سلام
    کسی میتونه آدرس ثبت نام برای امریه نفت رو بذاره (این درسته؟ http://eservice.mop.ir/mios/)
    به نظر شما آیا بدون پارتی میشه امریه گرفت؟
    آیا برای امریه به مناطق خاصی فرستاده می شه؟

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    سلام
    کسی میتونه آدرس ثبت نام برای امریه نفت رو بذاره (این درسته؟ http://eservice.mop.ir/mios/)
    به نظر شما آیا بدون پارتی میشه امریه گرفت؟
    آیا برای امریه به مناطق خاصی فرستاده می شه؟
    با سلام

بله آدرس لینک همینه که نوشتین.

اگر اولویت های نوشته شده در سایت رو داشته باشید و معدلتون هم بالا باشه، نیازی به پارتی نیست.

بله. همه رو به مناطق محروم میفرستن. یعنی استان های خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد. موقع ثبت نام از شما خواسته میشیه که اولویت های خدمتتون رو مشخص کنید. به عنوان مثال اگر عسلویه رو به بقیه جنوب ترجیح میدین شرکت ملی گاز رو در اولویت اول قرار بدید.

موفق باشید/

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط siahposh نمایش پست ها
    سلام
    آقا من همه ارسال هارو خوندم
    آخر نفهمیدم چیکار کنم
    من کاردانی کامپیوتر دارم ، بسیج فعال دارم ، کارت کفایت (کارت سبز بسیجی) دارم و تا آخر دی وقت دارم واسه معافیت تحصیلیم
    میخواستم ببینم کجا میتونم امریه بگیرم ، چند درصد شانس دارم ؟
    ترو خدا کمک کنید ، نمیخوام عمرمو توی خدمت الکی تلف کنم با لباس نظامی
    قربان شما
    با سلام

به نظر میرسه شرایط شما برای خاتم الانبیا مناسب باشه. به این آدرس مراجعه کنید

شهرک غرب - تقاطع خیابان زرافشان و فلامک - قرارگاه خاتم النبیا

موفق باشید/

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام
    از بچه های انجمن کسی از سرباز معلمی اطلاعات داره ؟ کسی خودش یا اطرافیانش سرباز معلم هستن؟
    من میخوام سرباز معلم بشم ، لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه
    ممنونم
    با سلام

لینک زیر میتونه برای شما مفید باشه...

http://aftab.cc/modules.php?name=New...=print&sid=792

موفق باشید/

Senior Member

سلام
    از بچه های انجمن کسی از سرباز معلمی اطلاعات داره ؟ کسی خودش یا اطرافیانش سرباز معلم هستن؟
    من میخوام سرباز معلم بشم ، لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه
    ممنونم
    من چون سرباز معلم هستم....لازم دیدم یه توضیح کلی در مورد این قضیه بدم...شاید به درد دوستان بخوره....فراخان ثبت نام برا سرباز معلم اواسط بهمن ماه هستش و اون موقع شروع به ثبت نام میکنن...اینکه شما بتونید امریه بگیرید بستگی داره به لیسانس و ارشد بودنت و محل خدمت و کارت بسیج و معدل....منطقه ما دو نفر فوق لیسانس بیشتر شرکت نکرده بودن و بدون هیچ گونه رقابتی ما انتخاب شدیم...ولی برا لیسانس متقاضی زیاد بود و امتیاز بندی شد.....در بعضی شهرستانها حتی متقاضیه ارشد هم زیاده و بر اساس امتیاز بندی هستش که توضیح دادم...اعزام سرباز معلم کلا تیر ماه هستش و شما اگر اردیبهشت هم باشید..تیر اعزام خواهید شد و این مسئله با نظام وظیفه هماهنگ شده و غیبت محسوب نمیشه....برا ما محل آموزش ارشد شهید مدرس کرج و لیسانس و فوق دیپلم نیشابور مشهد بود...اینکه شما به شهرستان محل خدمتون بفتید یا نه...بستگی داره محل خدمت شما به رشته شما نیاز داره یا نه؟........شما در هفته 3 یا 4 روز کلاس خواهید داشت...اینکه 3 یا 4 روز باشه....بستگی به رشتتون و محل خدمتتون و مدیر مدرسه بستگی داره و اصلا قابل پیش بینی نیست....معمولا سرباز رو مدارس سطح پایین اعزام میکنن(که البته مهم نیست)....اینکه تابستون بیکار خواهید بود یا حال میکنید بستگی به محل خدمت داره...در بعضی مناطق دوستان منو مجبور کرده بودن تو اداره آموزش و پرورش کار کن...ولی معمولا کار نمیکنن و آزادن....سال دوم شما حق التدریس هستین...کارت شما هم اینکه کی بدن باز بستگی به محل خدمت داره...یه جا مثلا دوست من گرفته..یه جا دیگه مثلا گیر میدن و تا خرداد نگر میدارن...اگر از خود مسئول جذب سرباز معلم سوال کنید که جوابای سربالا به شما میدن...مثلا میگن هر روز باید تو مدرسه باشید نه 3 یا 4 روز...آموزش و پرورش برا سرباز معلم تاریخ اعزام اسفند و اردیبهشت و تیر و شهریور رو قبول میکنه...در کل سرباز معلمی خیلی به شانس مرتبطه....چون آموزش و پرورش اداره هردمبیلیه...حقوق حق التدریس هم در سال دوم حدود 370 تومن برا فوق لیسانس در میاد البته اگه 24 ساعت موظفی داشته باشید (ساعتی 3800 تومن و 96 ساعت موظفی در ماه).....چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه...دوستان اگه سوالی دارن میتونم به طور کامل توضیح بدم....یه مطلب دیگه..شما مرداد که آموزشیتون تمام شد...حدود 10 روز آموزش نحوه تدریس خواهید داشت
    ویرایش توسط saeed_oroomy : October 30th, 2011 در ساعت 06:49 PM

Junior Member

سلام باتشکرازمطلبتون درموردسربازمعلم من تهران هستم رفتم دنبالش میگه فقط واسه شهرستانهای تهران میخوایم،خودتهران نمیخوان،یه سوال دیگه میخواستم ببینم امریه فنی حرفه ای بهتره یاآموزش وپرورش؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nik66 نمایش پست ها
    سلام باتشکرازمطلبتون درموردسربازمعلم من تهران هستم رفتم دنبالش میگه فقط واسه شهرستانهای تهران میخوایم،خودتهران نمیخوان،یه سوال دیگه میخواستم ببینم امریه فنی حرفه ای بهتره یاآموزش وپرورش؟
    اگر شما امریه فنی حرفه ای بگیرید ....به دوره های پیش از تدریس آموزش تخصصی اعزام میشید که خیلی مفیدن ....مثلا دوست من رشتش الکترونیک هستش و دوره PLC رفتش (این دوره ها به صورت متمرکز در تهران بعد از دروه آموزشی برگزار میشه)....در ضمن امریه فنی و حرفه ای بسیار محدوده.....البته خود این دوره تخصصی بستگی داره اون شهرستان که میفتین....چه متخصصی رو و چه مدرسی رو میخاد....این شهرستان دوست ما مدرس PLC میخاستن.....نکته بعد تو فنی حرفه ای سر 16 ماه (البته فوق لیسانس) ترخیص میشید...ولی آموزشو پرورش یه عده گیر داره...البته به عنوان نمونه دوست من سر 16 ماه کارتشو گرفت....ولی ممکنه یه شهرستانی گیر بده.....حالا بستگی داره هدفتون چی باشه...من امریه آموزش پرورش گرفتم چون اوقات فراغت بسیار زیادی داره...ولی فنی حرفه ای بدین صورت نیست و شما هر روز باید برید سر کار...در مورد شهرستانهای استان تهران که گفتید (من تهران زندگی نمیکنم)....من هم شهرستان خودمون نیوفتادم و معمولا صبح ها میرم و عصرها برمیگردم
    ویرایش توسط saeed_oroomy : October 31st, 2011 در ساعت 12:44 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)