صفحه 264 از 1141 نخستنخست ... 164214254255256257258259260261262263264265266267268269270271272273274314364764 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,631 تا 2,640 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه شما کد خوردید احتمالش کمه...
    شما اول باید درخواست تعویق بدید...در صورتیکه درخواستتون پذیرفته بشه می تونید برای امریه اقدام کنید...
    چون زمانتون برای اخذ امریه کمه باید یک پارتی جور کنید...چون معمولا سازمان ها 50 تا 60 روز مونده به تاریخ اعزام کارای امریه شون رو می کنن و شما هم تا آخر ماه 18 روز فرصت نداری و اگر پارتی داری یا شرایط امریه شدن رو داری باید توی همین مدت کوتاه اقدام کنی....
    شما ارتشی یا سپاه یا نیروی انتظامی؟
    بنده ارتشی هستم...
    واسه چی؟
    مگه فرق میکنه؟
    پس اگر پارتی جور بشه میشه و در غیر این صورت هیچ...
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh3n25 نمایش پست ها
    بنده ارتشی هستم...
    واسه چی؟
    مگه فرق میکنه؟
    پس اگر پارتی جور بشه میشه و در غیر این صورت هیچ...
    ممنون
    خوب در صورتیکه برای امریه به سازمان هایی مراجعه کنی که زیر نظر ارتش هستند دیگه نیازی به تغییر کد هم نیست...مثلا توی استان خراسان، امریه های آستان قدس رضوی زیر نظر ارتشه...
    من باتوجه به شرایطی که خودم دیدم میگم بدون پارتی احتمالش کمه..خودم خیلی از سازمان هارو رفتم که حتی نپرسیدن مدرکت چیه شرایطت چیه و پیچوندن...
    ولی در کل توکلت به خدا باشه...انشالله کمکت میکنه

Junior Member

سلام ... امروز پست برگه اعزامم را اورود ... من برای خاتم پذیرش داشتم برای 12/1... برگ تکمیلی هم دارم ... نام مرکز آموزش نوشته شده : سپاه قرارگاه سازندگی خاتم ... حالا من که کارت سبز تکمیلی دارم باید چی کار کنم ؟؟؟؟... با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lamp نمایش پست ها
    سلام ... امروز پست برگه اعزامم را اورود ... من برای خاتم پذیرش داشتم برای 12/1... برگ تکمیلی هم دارم ... نام مرکز آموزش نوشته شده : سپاه قرارگاه سازندگی خاتم ... حالا من که کارت سبز تکمیلی دارم باید چی کار کنم ؟؟؟؟... با تشکر
    سلام دوست عزیز
    من اعزامی 1/10 بودم و تکمیلی هم داشتم
    شما روز 1/12 میری شهید مدرس کرج برگ تکمیلی رو هم همراه میبری همین
    البته یه چن روز دیگه بهت زنگ می زنن

Junior Member

سلام

یه سوال دارم

آیا میشه قبل از اینکه دفترچه ی سربازی فرستاد، برا جاهایی مثل خاتم و نفت برای امریه اقدام کرد؟. یعنی فرماشونو پر کرد؟

به نظر دوستان مشکلی داره؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanb نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دارم

آیا میشه قبل از اینکه دفترچه ی سربازی فرستاد، برا جاهایی مثل خاتم و نفت برای امریه اقدام کرد؟. یعنی فرماشونو پر کرد؟

ممنون
    سلام
    یکی از مواردی که توی فرم ثبت نام برای خاتم النیا ضرروریه ثبت تاریخ اعزام به خدمت هست، شما بالاخره باید تاریخ اعزامتو بدونی وگرنه مشکل پیش میاد...مثلا شاید قرب نوح شما رو نیاز داشته باشه و میگن برگ سبز و سایر مدارکتو فکس کن.... حالا اگر شما تاریخ اعزامتو به صورت حدس و گمان برج 2/93 زده باشی،و تاریخ اعزام واقعیتو برج 4/93 بیوفتی مشکل ساز میشه.. باید تعجیل در خدمت بزنی (که نظام وظیفه شاید قبول کنه شایدم نکنه) و احتمال داره شانستو از دست بدی
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keivanb نمایش پست ها
    سلام

یه سوال دارم

ممنون
    سلام... برای نفت که 6ماه بعد از ثبت نام اولیه اعزام است .... اول ثبت نام میکنید در سایت بعد اگه قبول شدید برای اون ماه برگ اعزام باید اماده کنید... برای خاتم بهتر اول از موسساتشون یه اوکی اولیه بگیرید...بعد دفترچه را بفرستید ....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علوم و فنون مازندران

من لیسانس و ارشد صنایع دارم و سه ماه پدافند هوایی ارتش خدمت کردم، الان دنبال امریه میگردم. میخواستم بدونم یگان خدمتی کدوم سازمانها ارتشه؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان
    من میخواستم امریه بگیرم فقط نمیدونم امریه باید با دفترچه پست بشه برای نظام وظیفه یا روزی که برای اموزشی تقسیم میشیم باید با خودم ببرم؟!؟
    خلاصه این امریه کی و به کی باید داده بشه؟!؟
    مرسی.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_fi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخواستم امریه بگیرم فقط نمیدونم امریه باید با دفترچه پست بشه برای نظام وظیفه یا روزی که برای اموزشی تقسیم میشیم باید با خودم ببرم؟!؟
    خلاصه این امریه کی و به کی باید داده بشه؟!؟
    مرسی.
    دوست عزیز متوجه هستم که اطلاعات موجود در این تالار ممکنه در نگاه اول خیلی زیاد به نظر برسه ولی با خوندن مطالب همین تاپیک از آغاز، تمام روند کار مربوط به سازمان های مختلف و با جزییات کامل براتون آشکار میشه. من یه توضیح خلاصه خدمتتون عرض میکنم ولی باقی اطلاعات رو با مطالعه ی مطالب پیشین به دست بیارید.

شما از چند ماه پیش از اعزام باید به دنبال دریافت امریه باشید، برای این منظور باید به سراغ بخش نیروی انسانی در سازمانهایی که به نحوی ارتباطی با نیروهای مسلح / دولت دارند برید و یا اطلاعیه های این سازمانها رو در جراید و وبسایت هاشون دنبال کنید. نمونه ای از این سازمان ها صاایران (وابسته به نیروهای مسلح - وزارت دفاع) و وزارت نفت (وابسته به دولت) هست.

بعد از رایزنی های اولیه که بسته به شرایط سازمان ها کاملا متفاوته و ممکنه از ارسال یک رزومه با ایمیل تا مصاحبه ی حضوری متفاوت باشه نوبت به یه سوال مهم میرسه: تاریخ اعزام شما کی هست؟ یا به بیان دیگه "برگ سبزت کو؟" (برخی شرکتها که تعداد متقاضی خیلی زیادی دارند بدون داشتن برگ سبز حتی حاضر به بررسی مدارک و صلاحیت شما نخواهند بود!).

برای گرفتن برگ سبز باید دفترچه اعلام آمادگی برای اعزام به خدمت رو از مراکز پلیس +10 تهیه کرده و ارسال کنید. بعد از 48 ساعت با مراجعه به هر یک از مراکز پلیس +10 میتونید نسخه ی المثنی برگ سبز رو دریافت کنید و بعد از چند روز هم نسخه ی اصلی با پست به درب خونه ارسال خواهد شد.

حالا که از زمان دقیق اعزام مطلع شدید باید به سراغ رایزنی اصلی برید و در این مرحله است که پاسخ قطعی به شما داده میشه و در صورتی که صلاحیت شما و تاریخ اعزام شما مورد تایید قرار بگیره به شما پاسخ مثبت داده میشه و معمولا در مصاحبه های حضوری برگ سبز شما ازتون گرفته میشه.

از این جا به بعد دیگه نیازی نیست شما کاری انجام بدین و روند پذیرش شما از سمت سازمان پذیرنده دنبال میشه و پس از دوره ی آموزشی جهت طی دوران خدمت به سازمان مورد نظر معرفی خواهید شد.

توجه کنید که این روندی که توضیح دادم روند کلی دریافت امریه بود و بسته به سازمان مورد نظرتون روند دریافت امریه ممکنه تفاوت های بنیادین داشته باشه. موفق باشید.
    لطفا پیش از طرح پرسش جدید خط آغازین این پاسخ رو یه بار دیگه مرور کنید. متشکرم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)