صفحه 268 از 1141 نخستنخست ... 168218258259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278318368768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,671 تا 2,680 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط mashinlove نمایش پست ها
    ممنون
    فردا دفترچه اعزام کنم, خب اون برگه ای که برای ثبت نام نیاز دارم چه وقت به دستم میرسه؟ همون برگه ای که تاریخ اعزام رو مشخص میکنه.
    سلام
    شما درخواست اعزام رو که ثبت کنید، 2 روز بعد میتونید برید پلیس+10 و درخواست پرینت برگه سبز کنید (توش تاریخ اعزام و داشتن یا نداشتن غیبت نوشته شده). این برگه برای ثبت نام امریه کافیه و نیازی نیست یک ماه صبر کنید تا برگه سبز رو پست تحویل تون بده.

نکته: برای ثبت درخواست اعزم، باید واکسن های دوگانه سربازی رو تزریق کنید. ولی معمولاً مراکز بهداشت، فقط یک روز در هفته اقدام به تزریق میکنند. فقط تعداد اندکی مرکز در تهران هست که هر روز اقدام به تزریق واکسن های سربازی میکنن. پس سریع تر اقدام کنید.

دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید:

من میخوام برای سرباز معلمی اقدام کنم، تاریخ اعزامم 1 اردیبهشت 93 هست. فکر میکنم کسانی که برای سرباز معلمی اقدام کنن، تاریخ اعزامشون رو آموزش و پرورش میندازه 1 تیر 93 (حتی اگر پذیرفته نشیم)!

حالا سوالم اینه، من میخوام سازمان های دیگه هم برم برای امریه هماهنگی کنم (شاید آموزش و پرورش پذیرش نشم)؛ حالا به سازمان های دیگه بگم تاریخ اعزامم 1 اردیبهشت هست یا 1 تیر؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    بچه های مشهد که تونستن تو مشهد امریه بگیرن بیان تجربیاتشونو بگن برای رشته عمران چه جاهایی راحت تر میشه امریه گرفت میدونم خیلی جاها میشه ولی کجاها راحت تره و پارتی نمیخواد مثلا قرارگاه خاتم یا آستان قدس یا مسکن و شهرسازی یا شهرداری لطفا بچه های مشهد بیان وسط
    یا علی...

Junior Member

سلام دوستان.سوال فوری داشتم. بنده می خوام امریه آموزش و پرورش ثبت نام کنم.تاریخ اعزام اومده یک اردیبهشت سال 93. چند تا سوال دارم.

1- کسی نتایج ارشدش شهریور بیاد و قبول شده باشه می تونه امریه را لغو کنه و ثبت نام کنه. اجازه بهش میدن. یا نه؟ یعنی ادامه تحصیل می تونه بده یا نه
    2- اگر پذیرفته اموزش و پرورش نشیم و تاریخ اعزام ما اردیبهشت باشه همان اردیبهشت اعزام میشیم یا نه کسایی هم که پذیرفته نشن هم تیر اعزام میشن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad92 نمایش پست ها
    سلام دوستان.سوال فوری داشتم. بنده می خوام امریه آموزش و پرورش ثبت نام کنم.تاریخ اعزام اومده یک اردیبهشت سال 93. چند تا سوال دارم.

1- کسی نتایج ارشدش شهریور بیاد و قبول شده باشه می تونه امریه را لغو کنه و ثبت نام کنه. اجازه بهش میدن. یا نه؟ یعنی ادامه تحصیل می تونه بده یا نه
    2- اگر پذیرفته اموزش و پرورش نشیم و تاریخ اعزام ما اردیبهشت باشه همان اردیبهشت اعزام میشیم یا نه کسایی هم که پذیرفته نشن هم تیر اعزام میشن؟
    هیچ چیزی مانع تحصیل نیست. تازه اگه زرنگ باشی میتونی بعده ارشد امریه رو همون جا ادامه بدی. سوال دومت رو قشنگ متوجه نمیشم، تاریخ اعزام تاریخ اعزامه دیگه .
    ::Never say never::

Smile پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Davood21 نمایش پست ها
    دوستان لطفاً راهنمایی بفرمایید:

من میخوام برای سرباز معلمی اقدام کنم، تاریخ اعزامم 1 اردیبهشت 93 هست. فکر میکنم کسانی که برای سرباز معلمی اقدام کنن، تاریخ اعزامشون رو آموزش و پرورش میندازه 1 تیر 93 (حتی اگر پذیرفته نشیم)!

حالا سوالم اینه، من میخوام سازمان های دیگه هم برم برای امریه هماهنگی کنم (شاید آموزش و پرورش پذیرش نشم)؛ حالا به سازمان های دیگه بگم تاریخ اعزامم 1 اردیبهشت هست یا 1 تیر؟؟؟
    طبق چیزی که توی بخشنامه اومده تاریخ اعزام 1 تیره. اگه تاریخ اعزام 1 اردیبهشت باشه مشکلی نداره، واست درخواست تمدید میدن. یعنی اگه واسه جای دیگه داری اقدام میکنی بگو 1 تیر هستم.
    ::Never say never::

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad92 نمایش پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    هیچ چیزی مانع تحصیل نیست. تازه اگه زرنگ باشی میتونی بعده ارشد امریه رو همون جا ادامه بدی. سوال دومت رو قشنگ متوجه نمیشم، تاریخ اعزام تاریخ اعزامه دیگه .
    سوال دوم آقا فرزاد، سوال من هم هست.

الان برگه سبز دارم که تاریخ اعزامم رو نوشته 1 اردیبهشت؛ طبق بخشنامه آموزش و پرورش، کسانی که توی مصاحبه و ... پذیرفته بشن و بشن معلم، برگه سبز جدید میگیرن با تاریخ اعزام 1 تیر.

حالا اگر ما توی مصاحبه و بقیه روند آموزش و پرورش شرکت کنیم و در نهایت امریه نشیم، آیا تاریخ اعزام 1 اردیبهشت معتبر خواهد بود یا ما هم 1 تیر اعزام میشیم؟

طبق چیزی که توی بخشنامه اومده تاریخ اعزام 1 تیره. اگه تاریخ اعزام 1 اردیبهشت باشه مشکلی نداره، واست درخواست تمدید میدن. یعنی اگه واسه جای دیگه داری اقدام میکنی بگو 1 تیر هستم.
    ممنون از پاسخ تون؛ حالا با همین برگه سبزم که تاریخ اعزام رو نوشته 1 اردیبهشت اگر برم به ادارات مختلف و بگم اعزامم 1 تیر هست؛ آیا حرفم رو قبول میکنن؟

Junior Member

ممنون که جواب دادین. سوال دوم منظوره اینه که ما الان تاریخ اعزاممون اول اردیبهشت هست. اقدام می کنیم برای امریه اموزش و پروش. بعدم پذیرفته نشینم. 1 اردیبهشت اعزام میشیم یا نه اونایی که قبول نشدن هم یک تیز اعزام میشن. یعنی تاریخ اعزام همه یک تیر هست چه اونایی که پذیرفته شدن چه اونایی که پذیرفته نشدن ؟

سلام.الان عضو شدم.نمیدونم دارم درست پست ارسال میکنم یا نه.یک سوال دارم.من قبلا 3 ماه تو نیرو انتظامی بودم.بعد دانشگاه ارشد قبول شدم.الان که دارم دوباره میرم خدمت،وزارت دفاع بنا به شرایطی کد من رو تغییر داد و امریه یکی از سازمان های مربوطه خودش کرد.سوالم اینه که آیا من باید دوباره دوره آموزشی رو بگذرونم یا نه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)