صفحه 27 از 1141 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637771275271027 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_nik66 نمایش پست ها
    سلام باتشکرازمطلبتون درموردسربازمعلم من تهران هستم رفتم دنبالش میگه فقط واسه شهرستانهای تهران میخوایم،خودتهران نمیخوان،یه سوال دیگه میخواستم ببینم امریه فنی حرفه ای بهتره یاآموزش وپرورش؟
    یه مطلب دیگه...سرباز معلم و سرباز مربی (فنی حرفه ای) 90% مراکز استان نمیخان...حالا بماند یه مرکز استانی محرومه یا شرایط خاصی هستش....البته پارتی هم فراموش نشه..یه عده با سهمیه شهرستان میان و بعدا به مرکز استان یا تهران منتقل میشن

Junior Member

مرسی ازجوابتون،من هم لیسانس برق قدرت هستم،واسه کنکورم میخونم،فنی حرفه ای بیش ترتوچه مراکزی کارت میفته؟مثل آموزش پرورش8صبح بایدسرکلاس باشی؟(البته فنی حرفه ای هم شهرستان تهران میخوان یعنی هرروزحدود40 کیلومترشایدم بیشتربایدرفت واومد)بعدمثل آموزش وپرورش تابستوناش تعطیل نیست؟(یعنی هم کارش بیشتره هم ظرفیتش کمتره؟)

Junior Member

سلام و خسته نباشید...
    پیشاپیش بابت این صفحه و رفع مشکلات بقیه واقعاً ممنونم
    من برای اول دی ماه تاریخ اعزامم اوومده؛ ولی هنوز برگه سفید نیومده...
    میخواستم ببینم که میتونیم واسه گرفتن امریه اقدام کنیم؟! و یه مسئله دیگه، من اصلاً آشنایی با این امریه ندارم! اصلاً نمیدونم چی هست و به چه کسایی میدن، فقط میدونم که یه سری مزایا داره، اگه بتونید یه توضیح جامع تو این زمینه بهم بدید ممنون میشم... درضمن من سابقه بسیج و از این چیزا ندارم، پدرم هم 25سال سابقه کار تو ساصد داره... بازهم تشکر

با سلام
    یه سوال مهم
    خواهش می کنم کسی اگه می دونه زود جواب بده!!!
    من 15 روز در نیروی انتظامی آموزش دیدم و بعد قبول شدم فوق و ترخیص شدم و رفتم دانشگاه حالا بعد از 3 سال که می خواهم امریه بگیرم اون 15 روز برام مشکل ساز می شه و به من امریه نمی دن یا اینکه می شه یه کارایی کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    من چون سرباز معلم هستم....لازم دیدم یه توضیح کلی در مورد این قضیه بدم...شاید به درد دوستان بخوره....فراخان ثبت نام برا سرباز معلم اواسط بهمن ماه هستش و اون موقع شروع به ثبت نام میکنن...اینکه شما بتونید امریه بگیرید بستگی داره به لیسانس و ارشد بودنت و محل خدمت و کارت بسیج و معدل....منطقه ما دو نفر فوق لیسانس بیشتر شرکت نکرده بودن و بدون هیچ گونه رقابتی ما انتخاب شدیم...ولی برا لیسانس متقاضی زیاد بود و امتیاز بندی شد.....در بعضی شهرستانها حتی متقاضیه ارشد هم زیاده و بر اساس امتیاز بندی هستش که توضیح دادم...اعزام سرباز معلم کلا تیر ماه هستش و شما اگر اردیبهشت هم باشید..تیر اعزام خواهید شد و این مسئله با نظام وظیفه هماهنگ شده و غیبت محسوب نمیشه....برا ما محل آموزش ارشد شهید مدرس کرج و لیسانس و فوق دیپلم نیشابور مشهد بود...اینکه شما به شهرستان محل خدمتون بفتید یا نه...بستگی داره محل خدمت شما به رشته شما نیاز داره یا نه؟........شما در هفته 3 یا 4 روز کلاس خواهید داشت...اینکه 3 یا 4 روز باشه....بستگی به رشتتون و محل خدمتتون و مدیر مدرسه بستگی داره و اصلا قابل پیش بینی نیست....معمولا سرباز رو مدارس سطح پایین اعزام میکنن(که البته مهم نیست)....اینکه تابستون بیکار خواهید بود یا حال میکنید بستگی به محل خدمت داره...در بعضی مناطق دوستان منو مجبور کرده بودن تو اداره آموزش و پرورش کار کن...ولی معمولا کار نمیکنن و آزادن....سال دوم شما حق التدریس هستین...کارت شما هم اینکه کی بدن باز بستگی به محل خدمت داره...یه جا مثلا دوست من گرفته..یه جا دیگه مثلا گیر میدن و تا خرداد نگر میدارن...اگر از خود مسئول جذب سرباز معلم سوال کنید که جوابای سربالا به شما میدن...مثلا میگن هر روز باید تو مدرسه باشید نه 3 یا 4 روز...آموزش و پرورش برا سرباز معلم تاریخ اعزام اسفند و اردیبهشت و تیر و شهریور رو قبول میکنه...در کل سرباز معلمی خیلی به شانس مرتبطه....چون آموزش و پرورش اداره هردمبیلیه...حقوق حق التدریس هم در سال دوم حدود 370 تومن برا فوق لیسانس در میاد البته اگه 24 ساعت موظفی داشته باشید (ساعتی 3800 تومن و 96 ساعت موظفی در ماه).....چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه...دوستان اگه سوالی دارن میتونم به طور کامل توضیح بدم....یه مطلب دیگه..شما مرداد که آموزشیتون تمام شد...حدود 10 روز آموزش نحوه تدریس خواهید داشت
    دوست عزیز مگه سرباز معلم ها رو آموزش و پرورش بعد از اتمام دوره خدمت نگه می داره و و استخدام می کنه؟ که بهشون حق التدریسی می ده؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yosefrasoli نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال مهم
    من 15 روز در نیروی انتظامی آموزش دیدم و بعد قبول شدم فوق و ترخیص شدم و رفتم دانشگاه حالا بعد از 3 سال که می خواهم امریه بگیرم اون 15 روز برام مشکل ساز می شه و به من امریه نمی دن یا اینکه می شه یه کارایی کرد؟
    دوره آموزشی یه دوره عمومی هست و همه طی میکنن....99.99% مشکلی پیش نمیاد....چون امریه ها هم بالاخره آموزشی میرن و ربطی نداره

دوست عزیز مگه سرباز معلم ها رو آموزش و پرورش بعد از اتمام دوره خدمت نگه می داره و و استخدام می کنه؟ که بهشون حق التدریسی می ده؟
    استخدامی در کار نیست....اوایل سال دوم خدمت شما تمام میشه و چون مدارس سالی واحدی هستش...ادامه سال تحصیلی رو به صورت حق التدریس طی میکنین....

در مورد فنی و حرفه ای که دوستان پرسیدن...تابستونا تعطیل نیست....سربازی شما هم مثل کارمنداس دیگه...طبق ساعت کار باید حضور پیدا کنین...بله 8 صبح...شما یا باید محل خدمتت بمونی...یا ایه هر روز 40 کیلومتر رفت و آمد کنی.....به نظر من که 40 کیلومتر فاصله ای نیست...دوره آموزشی رو طی کنین...اون وخت میفهمین که اگه 100 تا هم بود میرفتین....به نظر من از سرباز معمولی خیلی بهتره

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام
    یه سوال مهم
    با سلام

اگر در طول مدت آموزشی مرخصی بگیرید بایستی از نو تمام 2 ماه آموزشی رو بگذرونید. حتی اگر یک روز مونده به اتمام دوره آموزشی، ترخیص بشید باز هم این قانون صادقه. ولی اینکه لزوماً یگان آموزشیتون مجدداً همون ناجا باشه یا نه، این مسئله رو میتونید از طریق مراکز پلیس 10+ پیگیری کنید.

در لینک زیر میتونید آدرس دفاتر پلیس 10+ تهران رو ببینید.

http://www.study1000.com/17720/sec_8/p_61.aspx?lang=Fa

موفق باشید/

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط rookie نمایش پست ها
    باز هم سلام؛ دوستان کم لطفی نفرمایید و به ما هم یه جوابی بدید دیگه... ممنون
    با سلام

اولین کاری که شما برای امریه گرفتن لازمه انجام بدید اینه که اعزامتون رو یک دوره به تعویق بندازید. چرا که هر جا بخواید امریه بگیرید قانوناً بایستی حداقل از 70-60 روز قبل از تاریخ اعزامتون Apply کنید.

از طرفی به تعویق انداختن تاریخ اعزام شرایط خاصی داره که به نظر میرسه شما اون شرایط رو نداشته باشید. بنابراین موفقیت شما کاملاً بستگی به این داره که آیا بتونید با داستانی که برای جناب سرهنگ در جلسه ملاقات مردمی تعریف میکنید جناب سرهنگ رو متقاعد کنید یا نه. البته نگران نباشید. به هیچ وجه، کار غیر ممکنی نیست.

نکته دیگه اینکه شما تا اواخر آبان (یعنی نهایتاً تا دو هفته دیگه) زمان دارید که اعزامتون رو به تعویق بندازید. بنابراین اگر امریه می خواید از همین فردا به نظام وظیفه مراجعه کنید و به طور جدی پیگیرش باشید.

و البته به طور همزمان دنبال امریه برای تاریخ اعزام اول اسفند هم باشید. اطلاعات بیشتر در مورد ارگانهای امریه دهنده رو می تونید در صفحات گذشته تاپیک، مطالعه بفرمایید.

موفق باشید/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام
    اولین کاری که شما برای امریه گرفتن لازمه انجام بدید اینه که اعزامتون رو یک دوره به تعویق بندازید. چرا که هر جا بخواید امریه بگیرید قانوناً بایستی حداقل از 70-60 روز قبل از تاریخ اعزامتون Apply کنید.
    موفق باشید/
    خیلی ممنونم که ج دادید! اما به من گفتن که تا 40-45 روز قبل خدمتم میتونم واسه اینکار اقدام کنم و صحبتی از 60-70 روز نکردند
    درباره امریه هم شرایط خاصی داره؟! یعنی باید بسیجی باشی یا سابقه و از این داستانا؟! یا نه، هرکی بخواد میتونه امریه بگیره؟!

سلام با تشکر از جواب شما من از پلیس+10 شهر خودم سوال کردم جوابی ندادند و گفتن ما نمی دانیم برای همین فتم شاید از دوستان یه نفر با شرایط من اگه امریه گرفته ما را راهنمائی کند با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)