صفحه 295 از 1141 نخستنخست ... 195245285286287288289290291292293294295296297298299300301302303304305345395795 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,941 تا 2,950 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام
    دوستان عزیز بنده در حال ارسال دفترچه هستم، می خواستم برای امریه خاتم اقدام کنم ولی تنها مشکلی که دارم شرط معدل هست، ولی همه شرایط دیگر را دارم خودم عضو گردان رزمی هستم و کارت دوره تکمیلی بسیج هم دارم، به نظر شما واقعاً چکار می تونم بکنم؟ متأهل هستم. یا برای اقدام از سازمان اتمی هم که در اینجا فرمش را گذاشته به نظرتون پر کنم و براشون ارسال کنم؟ امیدی هست؟

یا برای آموزش و پرورش چطور؟ جایی خوندم ظاهرا برای امریه امسال از بهمن ماه ثبت نام شده!! الان دیگه یعنی وقت گذشته؟

Junior Member

با سلام و احترام
    بنده از یک جای قول امریه بهم دادند ولی گفتند که باید تاریخ اعزامت برج 6 باشد وگفتند که تو این ماه باید برگه تاریخ اعزام برج 6 را بیاری به نظر شما الان دفترچه بفرستم تاریخ اعزامم برج 4 نمیوفته ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

با سلام خدمت شما دوستان من چن روز پیش یه سری مدارک رو که ازم خواسته بودن رو به سپاسد فرستادم حالا باتوجه به این,یعنی پذیرش بنده قطعیه یا هنوز مشخص نیس. ممنون اگه راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط eskb69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوستان من چن روز پیش یه سری مدارک رو که ازم خواسته بودن رو به سپاسد فرستادم حالا باتوجه به این,یعنی پذیرش بنده قطعیه یا هنوز مشخص نیس. ممنون اگه راهنماییم کنید
    سلام. از طریق سایت ثبت نام کرده بودی؟
    زنگ بزن به همون جایی کهه باات تماس گرفتن.

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_gh نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    بنده از یک جای قول امریه بهم دادند ولی گفتند که باید تاریخ اعزامت برج 6 باشد وگفتند که تو این ماه باید برگه تاریخ اعزام برج 6 را بیاری به نظر شما الان دفترچه بفرستم تاریخ اعزامم برج 4 نمیوفته ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بله اگه الان بفرسی برج4تاریخ میخوره.اما تا جایی که من میدونم خود سازمانی که نیرو میگیره میتونه با سپاه هماهنگ باشه وتاریخ اعزام رو تغییر بده! بهتره در این مورد از همون سازمانی که میخواید امریه بگیرید بپرسید
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

Junior Member

بچه ها یک شب (حدود 2 یا 3 هفته قبل) ساعت 8.30 شب از مسجد میامدم به خانه یک دفعه پلاستیک فروشی محل جلوم را گرفت گفت دیروز ساعت 11 صبح در مغازه بودم یک دفعه دیدم یک آدم کت شلواری خیلی شیک آمد درمغازه و یک عکس بزرگ شده من را نشون من داد وشروع کرد به سوال پرسیدن-بهم گفت طرف نزدیکای یکصد سوال ازمن پرسید(با دختر رفت و آمد داره در محل-یقه لباسش باز می گذارد یا نه-اهل مسجد و نماز وپایگاه و سیگار و نماز جمعه و ولایت و...)که همه را فروشنده محل من را تایید کرده گفت طرف وقتی سوالاش تمام شد خیلی خوشحال یود وهمه را دقیق یادداشت کرد و درآخر خودش را معرفی و گفت کارمند دادگستری یزد بودم// فروشنده خیال میکرد واسه تحقیق استخدامی اومدند(نمیدانست امریه چیه)

فردای اون روز ساعت 12 از دادگستری یزد زنگ زدند فردا 8 صبح بیا برای مصاحبه-از امریه هایی که چند ماهی است در دادگستری یزد خدمت میکنند رفتم پرسیدم گفتند داره احتمال پذیرشت میرود بالا( البته اونا وقتی خودشون میخواستند بیایند واسه امریه دادگستری 3 نفر بودن و دادگستری 2 نفر میخواست !! نه مثل قضیه الان من که آمار نهایی 12 نفر هستیم و چهارتامون متاهل و حدودای 3 یا چهار تا میخوان) //1-شما هم همین نظر را دارید؟؟؟

بچه ها پنجشنبه دو هفته قبل (3 روز بعد از تحقیقات محلی) صبح حدودای ساعت 8.30 صبح رفتم دادگستری یزد و مصاحبه حضوری شروع شد یکی آخوند بود و حدودای نیم ساعت شروع کرد به 3 برگه آچار پر کردن و رو هم رفته 15 سوا پرسید(وضعیت خانواده -چقد نماز قضا و روزه قضا دارم-چگونگی تیمم-نماز جمعه-ولایت فقیه و...)من خیلی بیشتر از اینا خودم را آماده کرده بودم//به نظرتون با این همه مراحل زیاد ممکن است که بازم پذیرفته نشم؟؟/چون 13 نفر هستیم//دلم افتاده دارم میرم قبول بشم//نظر شما چیه با وجود اینکه چهارنفرمان متاهل هستند و من مجرد

بچه ها من امریه ثبت نام کردم /تحقیقات محلی و مصاحبه ام هم انجام شده و دادم/به نظرتون وقتی در امریه میان واسه تحقیقات محلی و بعد مصاحبه/ 2-یعنی پذیرفته شدنمان ok است؟/(واسه امریه دادگستری یزد)(۱۲ نفر هستیم حدودای ۳ نفر میخوان-۴ نفرمون متاهل و من مجردم)//منتظر جوابتون هستم بخصوص کسایی که امریه گرفتن و قطعی شده(به خصوص امریه بگیر های دادگستری)//تاریخ اعزامم یک تیر است

بچه ها امروز 10 اردیبهشت 93 زنگ زدم دادگستری استان یزد با آقای حیدری صحبت کردم گفتم امریه ما خبری نشد گفت ما مدارکت را فرستادیم تهران و دعا کن تا ان شاالاه قبول بشی اینقدر حالم به هم میخوره آدم را بلاتکلیف میگذارند/بهش گفتم کی بفهمم قبول شدم یا نه رو مغزش فشار آورد گفت 15 خرداد وقتی برگ آبیتون اومد و داخلش نوشته بود امریه دار یعنی پذیرفته شدید(تو دلم گفتم خیلی زحمت کشیدی) 3-به نظر شما با توضیحاتی که در بالا واستون دادم میگید امریه ام حله ؟(خیلی استرس دارم واسه کنکور اینقدر استرس نداشتم)

4-تو این 50 روز که مونده به اعزامم جایی دیگه برم واسه امریه؟(از بخت بد من از ثبت احوال بگیر تا استانداری و 20 ارگان دولتی یزد زنگ زدم یا رفتم و گفتن سهمیه امریه هامون را امسال برداشتن) اینطور که بوش میاد داره میره کلا امریه ها به غیر از سرباز معلمی حذف بشه!!
    به خاطر همین دادگستری گزینه اول و آخرم است!!

لطف کنید جواب سوالاتم را به ترتیب شماره گذاریهام جواب بدید و من را از این برزخ نجات دید

1-در بعضی ارگان ها یک سری شرایط و ضوابط خاص حاکمه و چون دادگستری ارتباط مستقیمی با مردم داره سعی می کنه افرادی رو گزینش کنه که به عقاید خودشون نزریک تر باشه مثال میزنم خودم دو سال قبل در همین روزها در به در دنبال امریه آستان قدس رضوی بودم (جون ساکن مشهدهستم) یک سر شرایط عجیب غریبی داشت که فکر می کرذی نکنه برای سازمان اطلاعاتی و امنیتی آدم می خوان. خوب شاید این تحقیقات میدانی و محلی برای همه باشه اما الویت اول معمولا افراد متهل است با این وجود با توجه به اینکه طرف پشت تلفن حداقل شما رو مابوس نکرده خودش نکته مثبتی است. البته یک چرتی گفته چون جواب کنکور نیست که از تهران جواب بیاد اینا خودشون افرادی رو می خوان به نظام وظیفه معرفی می کنند و نظام وظیفه نیز در سیستم ثبت می کنه به همین سادگی طرف شاید براش مسولیت داره جواب بده یا یرای اینکه دیگر افراد متقاضی شاکی نشن شاید جواب درست حسابی نمیده چون بقیه ارگان ها حورشون افرادی رو که پذیرش می کنن رو اعلام می کنند.به هر حال امیدت رو از دست نده. در این ۵۰ روز هم نمیشه برای امریه اقدام کرد مگر اینکه درخواست نعویق بدی البته شنیدم اگر از دو جا همزمان درخواست امریه پزیدفته بشه نظام وظیفه هر دو را رد می کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mani6606 نمایش پست ها
    1-در بعضی ارگان ها یک سری شرایط و ضوابط خاص حاکمه و چون دادگستری ارتباط مستقیمی با مردم داره سعی می کنه افرادی رو گزینش کنه که به عقاید خودشون نزریک تر باشه مثال میزنم خودم دو سال قبل در همین روزها در به در دنبال امریه آستان قدس رضوی بودم (جون ساکن مشهدهستم) یک سر شرایط عجیب غریبی داشت که فکر می کرذی نکنه برای سازمان اطلاعاتی و امنیتی آدم می خوان. خوب شاید این تحقیقات میدانی و محلی برای همه باشه اما الویت اول معمولا افراد متهل است با این وجود با توجه به اینکه طرف پشت تلفن حداقل شما رو مابوس نکرده خودش نکته مثبتی است. البته یک چرتی گفته چون جواب کنکور نیست که از تهران جواب بیاد اینا خودشون افرادی رو می خوان به نظام وظیفه معرفی می کنند و نظام وظیفه نیز در سیستم ثبت می کنه به همین سادگی طرف شاید براش مسولیت داره جواب بده یا یرای اینکه دیگر افراد متقاضی شاکی نشن شاید جواب درست حسابی نمیده چون بقیه ارگان ها حورشون افرادی رو که پذیرش می کنن رو اعلام می کنند.به هر حال امیدت رو از دست نده. در این ۵۰ روز هم نمیشه برای امریه اقدام کرد مگر اینکه درخواست نعویق بدی البته شنیدم اگر از دو جا همزمان درخواست امریه پزیدفته بشه نظام وظیفه هر دو را رد می کنه.
    حالا شما کجا خدمت کردی؟/راست گفتید چند وقت پیش رفتم پیش یکی از بچه های امریه دادگستری یزد گفت اینا الکیه و چند تا را انتخاب میکنند و میفرستن تهران و تهران فقط تایید میکنه (آخه 12 نفر را نمیفرستن تهران) و حالا شما هم همین را میگید مطمئن شدم!!!//اگر 15 خرداد جوابم اومد و امریه ام پذیرفته شد میتونم در خواست تعویق بدم ؟(آیا موافقت میکنند چون نزدیکای تاریخ اعزامه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin_gh نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    سلام.
    من می خواستم که اعزامم 1 اردیبهشت 93 بشه دفترچه رو 23 دی فرستادم و اعزامم هم 1 اردیبهشت شد و به 1 اسفند 92 نخورد.
    با توجه به چیزی که گفتم شما هم 20 اردیبهشت به بعد دفترچه بفرست و تو تاریخ پیشنهادی هم بزن 1 شهریور اگه غیبت نداشته باشی و هنوز معافیت تحصیلی داشته باشی مشکلی پیش نمیاد. دفترچه که بفرستی پس فرداش جوابش میاد پلیس +10 . موفق باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط javadbaki نمایش پست ها
    حالا شما کجا خدمت کردی؟/راست گفتید چند وقت پیش رفتم پیش یکی از بچه های امریه دادگستری یزد گفت اینا الکیه و چند تا را انتخاب میکنند و میفرستن تهران و تهران فقط تایید میکنه (آخه 12 نفر را نمیفرستن تهران) و حالا شما هم همین را میگید مطمئن شدم!!!//اگر 15 خرداد جوابم اومد و امریه ام پذیرفته شد میتونم در خواست تعویق بدم ؟(آیا موافقت میکنند چون نزدیکای تاریخ اعزامه)
    والا خودم امریه آستان قدس رو که می خواستم جور نشد به عبارتی از اون لیست بلند بالای شرایط یکی دو تاش با من جور در می آمد بنابراین کلا خودم از خیر هر چی امریه گذشتم و خدمتم رو در نیروی زمینی ارتش گذروندم.خوب وقتی امریه آمد چرا باز تعویق بزنی؟ ممکنه یک وقتی امریه باطل بشه ، تعویق زدن هم کاری نداره یک دلیل و علت بیاری و با توجه به اینکه دو هفته تا اعذام مانده احتمالا موافقت میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)