صفحه 298 از 1141 نخستنخست ... 198248288289290291292293294295296297298299300301302303304305306307308348398798 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,971 تا 2,980 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member kh_m آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام کسی میدونه تو امریه خاتم الانبیاء، کسری سربازی با پروژه های بنیاد نخبگان نیروهای مسلح رو قبول میکنن یا نه؟
    یا اگر در حین امریه عضو بنیاد ملی نخبگان بشی قبول میکنن که از خدمات امریه بنیاد استفاده کنی؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال دارم خیلی‌ مهم واسعم لطفا راهنمای فرمایید
    من الان حدود ۳ ماه از خدمتم گذشته، حالا امریه یه سازمان گرفتم ، می‌خواستم بدونم آیا امکان داره الان که در حین خدمتم محل خدمتم به این سازمان که ازش امریه گرفتم تغییر کنه یا چون در حین خدمتم نمی‌شه؟
    اگه ارگان متفاوتی باشه که کلا نمیشه. اما داخل یه ارگان امکان پذیره، باید خود اون سازمان درخواست بده.

(ارگان مختلف یعنی اینکه مثلا از ارتش نمیتونی بری نیروی انتظامی ولی بین پادگان های ارتش و سازمان های وابسته بهش میتونی جابجا بشی)

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اگه ارگان متفاوتی باشه که کلا نمیشه. اما داخل یه ارگان امکان پذیره، باید خود اون سازمان درخواست بده.

(ارگان مختلف یعنی اینکه مثلا از ارتش نمیتونی بری نیروی انتظامی ولی بین پادگان های ارتش و سازمان های وابسته بهش میتونی جابجا بشی)
    مرسی‌ بابت پاسخت
    من الان نیروی زمینی‌ ارتش دارم خدمت می‌کنم، از دانشگاه امام علی‌ امریه گرفتم که درون سازمانی حساب می‌شه، یعنی‌ ۱۰۰% چون این سازمان موافقت کرده من برم اونجا با انتقلم موافقت می‌کنن یا ممکن مخالفت کنن؟

Local Moderator

مرسی‌ بابت پاسخت
    من الان نیروی زمینی‌ ارتش دارم خدمت می‌کنم، از دانشگاه امام علی‌ امریه گرفتم که درون سازمانی حساب می‌شه، یعنی‌ ۱۰۰% چون این سازمان موافقت کرده من برم اونجا با انتقلم موافقت می‌کنن یا ممکن مخالفت کنن؟

خواهش میکنم،
    نه دوست عزیز در این موارد اصلا نمیشه قول 100% داد. موضوعیه که باید خودشون درون سازمانی با هم کنار بیان (پادگان و دانشگاه).
    اگه دانشگاه درخواست رو به پادگان ارائه بده احتمال پذیرفته شدنش هست. ولی خب پادگان همچنان میتونه بازی در بیاره و بگه من نیرو کم دارم و از این داستان ها.
    با دانشگاه صحبت کن، کار اصلی رو اونها باید انجام بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خواهش میکنم،
    نه دوست عزیز در این موارد اصلا نمیشه قول 100% داد. موضوعیه که باید خودشون درون سازمانی با هم کنار بیان (پادگان و دانشگاه).
    اگه دانشگاه درخواست رو به پادگان ارائه بده احتمال پذیرفته شدنش هست. ولی خب پادگان همچنان میتونه بازی در بیاره و بگه من نیرو کم دارم و از این داستان ها.
    با دانشگاه صحبت کن، کار اصلی رو اونها باید انجام بدن.
    الان دانشگاه واسعم نامه زده که آقا ایشون چون اینجا پروژه کسر خدمت داره ما به تخصص ایشون نیاز داریم بد من این نامهراو بردم ‌ساد نیرو و الان منتظرم که اونا نامه بزنن به یگانم، روندش همینه دیگه؟

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان با توجه به اینکه بنده شکر خدا تنوستم پذیرش خاتم(سپاسد) رو بگیرم حالا آموزشی کجا می افتیم؟ تو ماه رمضان آموزشی چه شکلی(لطفا دوستانی که تجربه شو داشتن یا اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن)ممنون

Local Moderator

الان دانشگاه واسعم نامه زده که آقا ایشون چون اینجا پروژه کسر خدمت داره ما به تخصص ایشون نیاز داریم بد من این نامهراو بردم ‌ساد نیرو و الان منتظرم که اونا نامه بزنن به یگانم، روندش همینه دیگه؟
    دقیقا همین طوره.
    ستاد به پادگان نامه میده، بعد پادگان باید قبول کنه و شما رو جابجا کنه. صبر داشته باشید و پیگیر باشید.

Junior Member

سلام کسی اطلاع داره خاتم برج 4 رو کجا تقسیم میکنه(بعد آموزشی).کارشناسی ارشد حسابداری

Junior Member

سلام آيا كسي اطلاعي در خصوص نحوه جذب در سپاه سراغ داره ؟ من نه تو 118 و نه تو اينترنت هيچ شماره و آدرسي نتونستم پيدا كنم من قصد داشتم وارد هوافضاي سپاه يا زيرمجموعه هاي مهندسي اون بشم ولي اصلا نميتونم چيزي براي دسترسي به اونها پيدا كنم حتي سه راه تختي هم رفتم و به پادگانهاي سپاه مراجعه كردم اما هيچ اطلاعاتي به من ندادند ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط xxspartan نمایش پست ها
    سلام آيا كسي اطلاعي در خصوص نحوه جذب در سپاه سراغ داره ؟ من نه تو 118 و نه تو اينترنت هيچ شماره و آدرسي نتونستم پيدا كنم من قصد داشتم وارد هوافضاي سپاه يا زيرمجموعه هاي مهندسي اون بشم ولي اصلا نميتونم چيزي براي دسترسي به اونها پيدا كنم حتي سه راه تختي هم رفتم و به پادگانهاي سپاه مراجعه كردم اما هيچ اطلاعاتي به من ندادند ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    این دو خبر رو ببین:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=4056
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3196

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)