صفحه 3 از 1141 نخستنخست 12345678910111213531035031003 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کند؟

خسته نباشید میگم به تمام دوستانی که تو این تاپیک شرکت کردند و همکاری..
    با راهنمایی شما ها تونستم برگه اعزام به خدمت بدون غیبت بگیرم و کار امریه را راه بندازم..
    بسیار ممنون
    آقا خیلی مکان خوب و مناسبی برای رسیدن به اهداف علمی است که اطلاعات شما را به روز می کند
    ایام به کام

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام

بچه ها پس این که میگن اگه امریه داشته باشی و بخوای واسه ادامه تحصیل ترخیص شی (داخل یا خارج) بهت اجازه نمی دن؟ اون چی؟

دیگه اینکه میشه واسه چند جا درخواست امریه داد یا فقط یه جا؟ خوب اومدیم م اون یه جا درخواستش تایید نشد؟ اون وخ چی؟؟ :-[
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام

نقل قول نوشته اصلی توسط ako_1983
    دیگه اینکه میشه واسه چند جا درخواست امریه داد یا فقط یه جا؟ خوب اومدیم م اون یه جا درخواستش تایید نشد؟ اون وخ چی؟؟ :-[
    صرف نظر از اینکه سوالت تو تاپیک مرتبطی مطرح شده یا نه در مورد این سوالت باید بگم که شما به تعداد برگه اعزامهایی که دارید می تونید در سازمانهای مختلف درخواست امریه بدبد. تو حالت عادی شما یه برگه اعزام دارید که با پست میاد در خونتون و تنها می تونید یه جا برا امریه اقدام کنید ولی اگه حضوری مراجعه کردید و تونستید یه برگه اعزام دیگه هم بگیرید می تونید یه جای دیگه هم در خوایت بدید and so on
    ولی ریسک این کار خیلی بالاست من یه موردی رو دیدم که قرار بود امریه دانشگاه بگیره و همزمان از وزارت صنایع هم درخواست داده بود و به محض اینکه نظام وظیفه مطلع شد که درخواستش از دو جا اومده هر دو امریه ایشون رو ملغی کرد.

بنابراین پیشنهاد من اینه که از یه جا برا امریه اقدام کنید که اطمینان و ارتباط بیشتری باشون دارید. گذشته از اون، از وزارتخونه مربوط به اون سازمان هم در مورد سهمیه شون بپرسید که آیا سهمیه دارند یا خیر که معمولا برای اعزامهای ماههای اول سال چنین مشکلی نیست.

بعد از اینکه از مدارکتون رو به اون سازمان مزبور دادید با جدیت تمام و با ایجاد کانالهای غیر رسمی ;D موردتون رو پیگیری کنید

پیش فرض پاسخ : کمک فوری-نظام وظیفه برای صدور برگه اعزام، نامه های رسیده را حتما استعلام می کند؟

برای گرفتن امریه یا باید پارتی داشته باسی یا موی دماغ شی از اونجا که شما پارتی نداری و الا سوالتو اینجا مطرح نمی کردی.باید در سازمان مربوطه رو ار پاشنه در بیاری تا خیالت راحت باشه.بای چند جا هم اقدام نکن چون هر جا که اقدام کنی از نظام وظیفه استعلام می کنه و ....
    هر جا که باشی آسمون همین رنگه مهم دل خودته نه محیط اطرافت

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

سلام
    ممنون از کمک دوستا!
    اول اینکه sorry اگه جای مرتبط نپرسیدم، دقیق شو نمی دونم کجاس؟

دیگه اینکه من تهران نیستم و تو دهات ما هم هنوز وزارت خونه نیومده، فقط چون معاون فنی استاندار رعیت بابا بزرگم بوده و با کردانیزه کردن :P مدرکشون بالاخره لیسنانسیدن و از این حرفا به بابا گفته بود اقدام کنه حتما تمام سعی شو می کنه و از این حرفا!
    راجع به پارتی ام باید بگم یکی از دلایلی که من از هوای تهران خسته شدم و برگشتم ولایت همین پارتی های بابا تو این ولایت خیلی بزرگ مون بود،

قصه اینه که هم امورآب هم جهاد کشاورزی :-\ احتیاج دارن و جهاد که پارتی نمی خواد و امور آب ام هم پارتی داشتیم هم مدرک و احتیاج داشتن، اما به عملگی ش واقعا نمی ارزید،

راجع به کل قضیه امریه هم، اینو بگم که فوق العاده محدود شده و دم در همین استانداری زده بودن که متقاضیان امریه لطف کنن تشریف شونو نیارن تو!
    دانشگاه آزاد هم گفت باید بری مناطق محروم و این جا نمی شه ( حالا دیگه ما محروم نیستیم!) سازمان آب و اینا هم جمع کردن و ... خلاصه با توجه به جمیع جوانب ما فکر کردیم که شاید بشه از تهران و اینا با همون بند پ درخواست داد،

در پایان از این انشا نتیجه می گیریم که .... از نان شب هم واجب تر است.
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

پیش فرض مسائل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات در این رابطه

حالا سئوالم از دوستان اینه که اگر من اعزام بشم و در حال خدمت (در قالب امریۀ جهاد کشاورزی) باشم و نامۀ پذیرش رو دریافت کنم. می تونم معافیت از تحصیل بگیرم یا نه؟؟ امریه واسم مشکل ساز می شه؟ یا اصلا در هین سربازی و با داشتن نامۀ پذیرش می شه معافیت تحصیلی گرفت؟؟؟
    این سوال منم هست. ممنون میشم دوستانی که مطلعند راهنمایی کنند.

در ضمن چندتا سوال دیگه ...
    در مورد نحوۀ گرفتن امریه باید چه مراحلی رو طی کنیم؟ برای گرفتن امریه چه مدارکی نیاز هست؟ آیا قبل از پست دفترچه (ارسال مدارک) باید محلی که میخوایم امریه بگیریم مشخص شده باشه یا بعداً پس از دریافت کارت سبز هم میشه سازمان یا شرکت دولتی مورد نظر رو تعیین کرد؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    برا گرفتن امریه بایستی به وزارتخونه مربوطه برید تو هر وزارتخونه یک بخشی رو مخصوص همین کارا گذاشتن که معمولا یه بازنشته نظامی این کارارو انجام می ده
    ;D
    حتماً باید حضوری رفت؟ با تماس تلفنی و اینجور چیزا فایده ای نداره؟؟؟
    دوستان عزیز برای DVD منابع TOEFL، IELTS، GRE به من پیغام خصوصی بزنند.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

سلام
    لطفا سوالاتتون در مورد امریه رو در این قسمت قرار بدید تا سر جمع بشه.

ممنونم.
    I am not in this site anymore.Alireza

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام
    من هم مي خوام تاريخ اعزامم رو عقب بندازم و هم دنبال امريه برم تا اگه دير پذيرش گرفتن او چند ماهي که سربازي هستم راحت تر باشم. به نظر شما اول برم تمديد کنم بعد براي امريه اقدام کنم يا اين دوتا مستقل هستند و ميشه همزمان پيگيرشون شد؟؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام
    من کارت تکمیلی دارم که آموزشی رو حذف میکنه و امریه هم گرفتم به نظر شما باید صبر کنم تا 40 روز بعد آموزشی تا نامه ما امریه ایی ها بیاد یا نه؟
    چون میترسم شرکتی که امریه دارم بگه باید همون روز 1.4 بعد آموزشی بیاید .. کسی میتونه من رو راهنمایی کنه ؟

ارایه ایمیل یا سایت خارج از این فروم خلاف مقررات است و لطفا رعایت نمایید.
    ویرایش توسط ali-composite : April 14th, 2010 در ساعت 08:33 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)