صفحه 304 از 1141 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314354404804 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

راستی اگه کسی که امریه دار هست دانشگاه قبول شه با سازمان تسویه کنه و بعد مدتی از دانشگاه انصراف بده ادامه خدمتش به چه شکل میشه؟؟ میفته پادگان یا همون سازمان؟؟اگه بیفته پادگان خدمتش همون 24 ماه هست یا 21 ماه؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladolad نمایش پست ها
    بستگی داره رشتت چیه. کارشناسی ها عموما میرن فیلد.
    عزیز من کارشناسی ام. مهندسی نفت گرایش حفاری و استخراج نفت. حالا بنظر شما شرایط کاریش چطوریه؟ مرخصی داره ایا؟ 14 به 14 اف میدن یا همیشه باید مداوم اونجا باشی؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره جواب بده

Member Ordijahandam آواتار ها

دوستان
    اگر کسی ک سپاح خدمت کرده بیش از دوازده سال پیش، حالا برای کاهش احتمال رد شدن بگه آموزش پرورش امریه بودم با دیپلم و نامه جابجا میکردم و 21 ماه خدمتم بوده؛ این گفته ها جاییش ایراد داره؟ یا شک برانگیزه؟؟
    ممنکن میشم جواب بدین. برای شخص خیلی مهمه.

[QUOTE=amiromid;1633397]عزیز من کارشناسی ام. مهندسی نفت گرایش حفاری و استخراج نفت. حالا بنظر شما شرایط کاریش چطوریه؟ مرخصی داره ایا؟ 14 به 14 اف میدن یا همیشه باید مداوم اونجا باشی؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره جواب بده[/QUOTE
    دست شما نیست مهندس که کجا بری. شانسیه. هر جا اعلام نیاز کنن میری. بعدشم همچین دلتو باسه 14 به 14 صابون نزن چون من دوستام بودن اذیت شدن. بیشترش کارگری بوده باسشون و خیلی هم اذیت شدن. 14 به 14 که مثلاً تو شهر اهواز نیستی تو منطقه ای.

بعد از یک سال پر از اتفاق و جادثه برگ اعزام من هم اومد.
    شهدای وظیفه نزاجا (امریه دار)
    خوش بحالت مهندس ماله ما که هموز نیومده. هنوز وضعیتمون مبهمه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromid نمایش پست ها
    عزیز من کارشناسی ام. مهندسی نفت گرایش حفاری و استخراج نفت. حالا بنظر شما شرایط کاریش چطوریه؟ مرخصی داره ایا؟ 14 به 14 اف میدن یا همیشه باید مداوم اونجا باشی؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره جواب بده
    مهندس حفاری و سراغ امریه سازمانی می‌گردی؟! همه بچه های حفاری + بیشتر بچه های بهره‌ای که من میشناسم کارشون 14/14 است، از تولپوشر و مهندس حفار بگیره تا ماد لاگر و مهندس سیمان و کنترل من و مهندس بهره و ... . فقط یه تعداد بچه های مخزن هستن که امریه چهارطبقه ان و سازمانی ان.
    ::Never say never::

Junior Member

مهندس حفاری و سراغ امریه سازمانی می‌گردی؟! همه بچه های حفاری + بیشتر بچه های بهره‌ای که من میشناسم کارشون 14/14 است، از تولپوشر و مهندس حفار بگیره تا ماد لاگر و مهندس سیمان و کنترل من و مهندس بهره و ... . فقط یه تعداد بچه های مخزن هستن که امریه چهارطبقه ان و سازمانی ان.
    من اصلا شرایط کاری و مرخصیش بیشتر برام ملاکه. من یاسوجم میخوام ببینم اگه امریه وزارت نفت بگیرم ایا باید باتوجه به مدرکم محل کارم منطقه ی عملیاتی باشه؟ مث دکل نفت. یا نه؟ هرجا دوس داشته باشن میندازن. اتفاقن اگه منطقه ی عملیاتی بندازن بهتره چون 2 سال سابقه برام اونم مرتبط با گرایشم ثبت میشه و بعدا برا استخدام توی شرکتهای خصوصی یه قدم جلویی. منتها سوالم اینجاس که در کل سربازی تو وزارت نفت مرخصی هاش چه جورن؟ منطقه ی عملیاتی چه جور مرخصی میدن به سازمانی ها چجور میدن؟ و بعد ایا ارزشش رو داره چون من معدلم یه خورده کمتر از 17 هست نمیتونم از طریق سایت ثبت نام کنم و میخوام 2 میلیون به کسی بدم تا کارمو درست کنه. بنظرتون ایا ارزش داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromid نمایش پست ها
    من اصلا شرایط کاری و مرخصیش بیشتر برام ملاکه. من یاسوجم میخوام ببینم اگه امریه وزارت نفت بگیرم ایا باید باتوجه به مدرکم محل کارم منطقه ی عملیاتی باشه؟ مث دکل نفت. یا نه؟ هرجا دوس داشته باشن میندازن. اتفاقن اگه منطقه ی عملیاتی بندازن بهتره چون 2 سال سابقه برام اونم مرتبط با گرایشم ثبت میشه و بعدا برا استخدام توی شرکتهای خصوصی یه قدم جلویی. منتها سوالم اینجاس که در کل سربازی تو وزارت نفت مرخصی هاش چه جورن؟ منطقه ی عملیاتی چه جور مرخصی میدن به سازمانی ها چجور میدن؟ و بعد ایا ارزشش رو داره چون من معدلم یه خورده کمتر از 17 هست نمیتونم از طریق سایت ثبت نام کنم و میخوام 2 میلیون به کسی بدم تا کارمو درست کنه. بنظرتون ایا ارزش داره؟
    مهندس من به عنوان برادر کوچیکترت میگم که این کار رو نکنید. این کار به لحاظ انسانی و قانونی کار درستی نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjd نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    امیدوارم حال همگی خوب باشه

برگه من اومده. من امریه گرفتم حالا برگه سبزم اومده و اعزام یک تیر هستم نوشته امریه دار و نام مرکز آموزش رو زده: گروه پدافند سمنان (امریه دار) ولی قسمت نیرو یا سازمان به کار گیرنده رو زده : پدافند قرارگاه خاتم الانبیا آجا! منظور از این محل امریم هست یا محلی که دوران آموزشیم رو سپری میکنم؟؟ آخه من امریه جای دیگری بودم نه خاتم الانبیا.

تشکر پیشاپیش از شما
    قرارگاه پدافند خاتم الانبیا آجا یکی از شاخه های ارتش هست مثل نیروی زمینی یا هوایی. محل آموزشی شما هم پدافند سمنان هست.

Junior Member

دوستان اگه الان برای امریه ی وزارت نفت اقدام کنم کی جوابش میاد و چن ماه بعد اعزام میدن؟ چ.ن من تقریبا 8 یا 9 ماه دیگه وقت دارم که غیبت نخورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)