صفحه 305 از 1141 نخستنخست ... 205255295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315355405805 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,041 تا 3,050 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromid نمایش پست ها
    دوستان اگه الان برای امریه ی وزارت نفت اقدام کنم کی جوابش میاد و چن ماه بعد اعزام میدن؟ چ.ن من تقریبا 8 یا 9 ماه دیگه وقت دارم که غیبت نخورم.
    دوست عزیز 1-10 ماه های زوج یعنی 1-10 تیر میتونی اقدام کنی. اعزام شما هم اکر همه مراحل رو بتونی بگذرونی طبق جدول وزارت نفت دی ماه است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط javadbaki نمایش پست ها
    بچه ها من جواد بیکی هستم از یزد/امریه دادگستری ام پذیرفته نشد و افتادم 05 کرمان به نظرتون یک دوره دیگه تمدید کنم و برم دنبال امریه جاهای دیگه یا اینکه برم؟/
    بستگی به شرایط و تصمیمتون برای آینده داره به نظر من اگه بتونید امریه بگیرید خیلی بهتره و می ارزه دو ماه دیرتر برید به شرطی که تلاش کنید حتما امریه بگیرید

Junior Member

چه طور بگیرم امریه؟/هرجا رفتم میگن سهمیه مون رابرداشتند یا باید متاهل -زیرنظر کمیته امداد یا بهزیستی یا عضو خانواده شهدا یا جانبازان باشید که من هیچ کدامشان را ندارم و تصمیمم را گرفتم که برم یک تیر به سربازی معمولی

Junior Member

سلام بچه ها بالاخره محل اعزام منم اومد نیرو هوایی ارتش اصفهان...کسی میدونه چهجور جاییه؟؟

آقا برگ سفید ما هم اومد شهدای وظیفه نزاجا (امریه دار)

Junior Member

با پارتی امریه بگیر من بیشتر از این شرایطی که نوشتی رو داشتم ولی نتونستم امریه بگیرم.دوست من پروژه کسری خدمت بگیر پارتی بازی نمیکنن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    آقا برگ سفید ما هم اومد شهدای وظیفه نزاجا (امریه دار)
    اقا تبریک میگم
    ولی لطفا تشریف ببر نوشته های قبلتون رو بخونید و یکم خجالت بکشید که 2ماه پیش که وضعیت امریه ها با مشکل روبرو شد و دوستان تو همین سایت هر کدوم یک کاری انجام دادن (یا تیم شدن و حضوری رفتن وزرارت یا با ستاد کل یا دفتر ریاست جمهوری و... ارتباط برقرار کردن و مشکل به گوش مسءولان رسوندن) ولی شخص شما یک سره منفی گویی می کردید و روحیه بچه ها رو خراب می کردید. حالا هم بدون انجام کار مثبتی،بعد اون همه جنگ اعصاب و تضعیف روحیه ای که انجام دادید، بدون یک روز تاخیر (به واسطه تلاش و پشتکار بچه های دیگه )توی اعزامتون خوشحال وخندون دارید میرید. این صرفا گفتم واسه بقیه دوستان که قراره تیر اعزام بشن و 2سال امریه نفت هستن که همه با هم تیم باشیم و توجهی به افراد منفی باف نداشته باشیم.

چه طور بگیرم امریه؟/هرجا رفتم میگن سهمیه مون رابرداشتند یا باید متاهل -زیرنظر کمیته امداد یا بهزیستی یا عضو خانواده شهدا یا جانبازان باشید که من هیچ کدامشان را ندارم و تصمیمم را گرفتم که برم یک تیر به سربازی معمولی
    مهندس جان به این زودی ناامید نشو سعی کن همه سازمانهایی که رشتت رو دارن بری حتما یه جا میشه امریه بشی. ولی امیدتو نباید از دست بدی. توکلت به خدا باشه. اگرم در نهایت نشد بازم چیزی رو از دست ندادی به هر شکل خدمت عادی 3 ماه زمانش کمتر از امریه هست.

Junior Member

مهندس نیستم!/لیسانس حسابداری هستم از یزد

مهندس نیستم!/لیسانس حسابداری هستم از یزد
    در هر صورت ایشالله موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)