صفحه 306 از 1141 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316356406806 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    مصاحبه علمی برای امریه انرژی اتمی از دروس دانشگاهی هست یا تز و مقاله ؟ محل خدمتش قطعا تهران هستش؟ خوابگاه دارن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ss12345 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مصاحبه علمی برای امریه انرژی اتمی از دروس دانشگاهی هست یا تز و مقاله ؟ محل خدمتش قطعا تهران هستش؟ خوابگاه دارن؟
    سلام.
    یکی از دوستام گفت که من امریه انرژی اتمی بودم ولی محلش تو بوشهر بود. من از یه نفر دیگه از دوستام هم قبلا شنیده بودم که اگه محل خدمتت تهران باشه بهت جا و مکان نمیدن. ولی تو خارج از تهران میدن. ولی مثل اینکه حقوقی که میدن خوبه، بیشتر از امریه بقیه جاها پول میدن، تو مایه های 500 هزار تومن.
    شما اگه تهرانی هستی، میتونی بری حضوری سوال کنی، داخل راهت نمیدن ولی جواب سوال هات رو میدن، آدرسش بالاتر از کوی دانشگاه تهرانه، انتهای خیابان کارگر شمالی

سلام یه سوال
    من مدرک پرستاری رو از آکسفورد انگلیس گرفتم حالا میخوام بدونم چطوری میتونم سربازیمو توی بیمارستان بگذرونم؟

Junior Member

برای امریه به انرژی اتمی رفته بودم، مسئولش گفت بیشتر از سه ماه کسری قبول نمیکنیم؛ ساعت کاری هم تا 4 بعداز ظهر هست.گفتم من تا 12:30 میتونم وایستم گفت نمیخایم.منم گفتم خدانگهدار عزیزم

Junior Member

سلام دو سوال در رابطه با امریه داشتم.
    1- حقوق امریه داران چقدره؟ مثلا فنی و حرفه ای.
    2- میزان حقوق از تاریخ اعزام شروع میشه؟ یعنی تاریخ اعزام که مشخص شد از اون به بعد ماهانه حقوق میگیرند و کاری به آموزشی و اینا نداره؟

Junior Member

سلام دوست گرامی، حقوق امریه سربازی شرکت نفت، جهاد کشاورزی، اداره تعاون همون حقوقی هست نیروهای مسلح میده که زیاد چنگی به دل نمیزنه،حقوق امریه انرژی اتمی، آموزش و پرورش، فنی و حرفه‏ای ،بهزیستی کمی بهتر از جاهای دیگه هست چون اضافه کاری...میدن. کلن حقوق امریه دار قانون خاصی نداره تو بحث حقوق امریه دارها همه میگن سلیقه‏ای عمل میشه. در مورد سوال دوم فکر کنم در آموزشی همون حقوقی باشه که نیرو مسلح به سربازا میده.موفق باشید.

Junior Member

کمـــــــــــــــــــــــ ــــــک
    دوستان من دنبال امریه اداره تعاون بودم که متاسفانه برای برج 2 به اداره تعاون ندادن. حالا میخام دفترچه پر کنم که پرسیدم میگن اعزامم میفته اول برج 6 .. حالا اگه من دفترچه پر کنم بعد برای برج 4 به اداره تعاون سهمیه بدن میتونم 2 ماه اعزاممو عقب بندازم و امره اداره رو بگیرم؟ ایا امکانش هست؟ چون دفترچه فرستادم بهم گیر نمیدن ؟ نموتونمم 2 ماه دیگه صبر کنم چ.ن ممکنه سهمیه هم نیاد و باز معطل شم. چون الان 4 ماهه که منتظر امریشون بودم.
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا کمکم کنن.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromid نمایش پست ها
    کمـــــــــــــــــــــــ ــــــک
    دوستان من دنبال امریه اداره تعاون بودم که متاسفانه برای برج 2 به اداره تعاون ندادن. حالا میخام دفترچه پر کنم که پرسیدم میگن اعزامم میفته اول برج 6 .. حالا اگه من دفترچه پر کنم بعد برای برج 4 به اداره تعاون سهمیه بدن میتونم 2 ماه اعزاممو عقب بندازم و امره اداره رو بگیرم؟ ایا امکانش هست؟ چون دفترچه فرستادم بهم گیر نمیدن ؟ نموتونمم 2 ماه دیگه صبر کنم چ.ن ممکنه سهمیه هم نیاد و باز معطل شم. چون الان 4 ماهه که منتظر امریشون بودم.
    دوستانی که اطلاع دارن لطفا کمکم کنن.
    در صورتی که غیبت نداشته باشید و تا به حال هم درخواست تعویق نداده باشید، بله! میتونید 1 دوره (2 ماه) اعزام رو به تعویق بندازید.
    (اطلاعات بیشتر رو در زمان ارسال دفترچه از پلیس +10 جویا بشید)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    در صورتی که غیبت نداشته باشید و تا به حال هم درخواست تعویق نداده باشید، بله! میتونید 1 دوره (2 ماه) اعزام رو به تعویق بندازید.
    (اطلاعات بیشتر رو در زمان ارسال دفترچه از پلیس +10 جویا بشید)
    دوست عزیز بعد برای گرفتن امریه بهم گیر نمیدن ؟ نمیگن چرا دفترچه فرستادی؟ البته اگه امریه بیاد برا اول برج 8 اونا هم سرباز میخان. که اگه دو ماه عقب بندازمم میشه همون 8. اما نمیدونم اداره قبول کنه یا نه

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط amiromid نمایش پست ها
    دوست عزیز بعد برای گرفتن امریه بهم گیر نمیدن ؟ نمیگن چرا دفترچه فرستادی؟ البته اگه امریه بیاد برا اول برج 8 اونا هم سرباز میخان. که اگه دو ماه عقب بندازمم میشه همون 8. اما نمیدونم اداره قبول کنه یا نه
    برای دریافت امریه اولین مدرکی که از شما درخواست میشه "برگ سبز"ی هست که دارای تاریخ اعزام مورد نظر سازمان باشه! و این به معنای ارسال دفترچه هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)