صفحه 311 از 1141 نخستنخست ... 211261301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321361411811 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,101 تا 3,110 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امریه در سربازی و ویزای امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_d200 نمایش پست ها
    خواستم بدونم واسه امریه تو شرکت نفت با مدرک کارشناسی ارشد چندماه باید خدمت کنم و آیا کسر خدمت بسیجی بهم تعلق میگیره؟مرسی
    در مورد سوال اولتون امریه ها ی سازمان های دولتی24 ماه هست ! مورد دوم هم فقط و قفط در مراحل بعدی پیگیر باشید اگر از ابتدا پی گرفتن کسری باشید نمیتونید شرایط لازم رو احراز کنید .اما فکر میکنم بتونید اواخر کارتون در مقابل کار انجام شده بگذاریدشون. یه نکته هست این وسط، اونم اینکه امریه شرکت نفت از لحاظ میزان سختی و دوری از محیط شهری و خانواده دست کمی از پادگان نداره و با نداشتن هیچگونه حقوقی بیشتر از سربازان پادگان فقط تنها مزیتش بدست آوردن 2 سال سابقه کار در صنعت هست ، چطور این مزیت رو با کسری گرفتن میخواید از دست بدید ؟ علاوه بر این از زمان ثبت نام تا زمان اعزام بدون استثناء 6 ماه معطلی داره ،شما که پی اون کسری بسیجی هستی که نهایتا میتونه 6 ماه باشه چطور میتونی با این 6 ماه معطلی کنار بیای؟ با توجه به شرایطتون اگه به سازمان انرژی اتمی فکر کنید یا به قرارگاه سازندگی خاتم شاید براتون مفیدتر باشه چون هم کسری میپذیرن هم اینکه در مورد گزینه اول حقوق بیشتری بهتون تعلق میگیره و معطلی کمتری داره !

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام
    دوستان من الان فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت هستم.با امریه در قرارگاه خاتم موافقت شده
    میخاستم از دوستان که اطلاعاتی دارن بپرسم که شرایط کاری در قرار گاه چطوریه (از نظر ساعت کاری و مرخصی و حقوق و....(
    به من گفتن که احتمال 99 درصد پارس جنوبی امریه میشم....ممنون میشم دوستان پاسخ بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar2014 نمایش پست ها
    در مورد سوال اولتون امریه ها ی سازمان های دولتی24 ماه هست ! مورد دوم هم فقط و قفط در مراحل بعدی پیگیر باشید اگر از ابتدا پی گرفتن کسری باشید نمیتونید شرایط لازم رو احراز کنید .اما فکر میکنم بتونید اواخر کارتون در مقابل کار انجام شده بگذاریدشون. یه نکته هست این وسط، اونم اینکه امریه شرکت نفت از لحاظ میزان سختی و دوری از محیط شهری و خانواده دست کمی از پادگان نداره و با نداشتن هیچگونه حقوقی بیشتر از سربازان پادگان فقط تنها مزیتش بدست آوردن 2 سال سابقه کار در صنعت هست ، چطور این مزیت رو با کسری گرفتن میخواید از دست بدید ؟ علاوه بر این از زمان ثبت نام تا زمان اعزام بدون استثناء 6 ماه معطلی داره ،شما که پی اون کسری بسیجی هستی که نهایتا میتونه 6 ماه باشه چطور میتونی با این 6 ماه معطلی کنار بیای؟ با توجه به شرایطتون اگه به سازمان انرژی اتمی فکر کنید یا به قرارگاه سازندگی خاتم شاید براتون مفیدتر باشه چون هم کسری میپذیرن هم اینکه در مورد گزینه اول حقوق بیشتری بهتون تعلق میگیره و معطلی کمتری داره !
    با سپاس حرف شما متین اما من در امریه شرکت نفت به تاریخ اول شهریور پذیرش شده ام.حالا به نظر شما دنبال کسری بسیجی نرم؟در ضمن برگ دوره تکمیلی دارم اگه بیافتم 01تهران همون روز ترخیص میشم یا چند روز باید اونجا باشم/
    مرسی

Junior Member farhad69 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    control

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_sh267 نمایش پست ها
    دوستان خواهشا کمک کنید
    داداش من امریه آموزش وپروش بودم اطلاع ندارم وگرنه مخلصتم هستیم!
    بچه ها بعد از دوسال بالاخره تموم شدهرکی هرسوالی در مورد امریه آموزش وپرورش داره درخدمتیم فقط قربون دستتون پیام خصوصی بدید تا رو ایمیلم بفهمم زیاد اینجا نیستم
    عزت زیاد
    دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
    ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
    دانی که پس از مرگ چه باقی ماند
    عشق است و محبت است و باقی همه هیچ

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_d200 نمایش پست ها
    با سپاس حرف شما متین اما من در امریه شرکت نفت به تاریخ اول شهریور پذیرش شده ام.حالا به نظر شما دنبال کسری بسیجی نرم؟در ضمن برگ دوره تکمیلی دارم اگه بیافتم 01تهران همون روز ترخیص میشم یا چند روز باید اونجا باشم/
    مرسی
    اگه تعهدی نگرفتن ازت دنبال کسری باش اما الان رو نکن . میدونی که گفتن کسری نمیپذیرن اما از اون طرف اگه ستاد کل نیروهای مسلح کسری شما رو بپذیره 1 روزم نمیتونن اضافتر نگهتون دارن .همونطور که عرض کردم باید در مقابل کار انجام شده بذاریشون.اگه شرکت نفت پذیرفته شدی برو نفت چون سابقه کارش معتبر تر هست!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar2014 نمایش پست ها
    اگه تعهدی نگرفتن ازت دنبال کسری باش اما الان رو نکن . میدونی که گفتن کسری نمیپذیرن اما از اون طرف اگه ستاد کل نیروهای مسلح کسری شما رو بپذیره 1 روزم نمیتونن اضافتر نگهتون دارن .همونطور که عرض کردم باید در مقابل کار انجام شده بذاریشون.اگه شرکت نفت پذیرفته شدی برو نفت چون سابقه کارش معتبر تر هست!
    با سپاس از راهنماییتون. نه تعهدی نگرفتم تازه خودشون گفتن اگه کسر خدمت هم بخوای و مدارک بیاری اعمال میشه .من پرونده بسیجیم تا دی ماه 92 کامله.اما به دلیل اسباب کشی و جابجایی منزل تو شهر دیگه، دیگه دنبال بسیج نرفتم اما قول دادن که بهم سوابق تا روز آخر بدن.حالا به نظر شما برم دنبال تکمیل شدن سوابقم یا تا همون دی ماه 92 که دارم کافیه ؟چون از سال 84 عضو فعال بودم.سوال دوم اینکه دقیق نمیدونم من که دوره تکمیلی دارم ارتش ترخیصم میکنه یا نه اما دوستم دوره تکمیلی داره و تو سپاه افتاده اما 3هفته نگهشون داشتن ظاهرا قانون جدید اومده که آموزش ببینن بعد 3 هفته بهش گفتن ترخیص میشی.حالا نمیدونم واسه ارتش اصلا دوره تکمیلی قبول میکنن یا نه و چند روز بعد ترخیص میکنن.مرسی

درود خدا بربندگان پاکش
    سلام دوستان.ی چندتا سوال داشتم
    من الان دوره کارشناسی میخونم،ترم دوم تموم شد.(93/4)
    سال بعد همین موقع مدرک کارشناسی رو میگیرم.
    بعد اینکه امیریه میخوام بگیرم،امریه آموزشی(شنیدم که برج 2 و 4)حالا میخوام بدون که کی من دفترچه رو پست کنم که بتونم امریه آموزشی ثبت نام کنم(برج 2 ، 4)،قطعا که برج 2 نمی تونم(چون درحال تحصیلم)،ولی برج 4 رو کی دفترچه رو پست کنم.
    بعدش اینکه من مدرک کارشناسی رو تا اون موقع نگرفتم،وقتی دفترچه رو پست میکنم بزنم کارشناسی یا کاردانی؟
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام دوستان تورو خدا هرکی میدونه زودتر جواب بده
    کسی هست اعزام 1/8 گرفته باشه؟
    من واسه امریه انرژی اتمی باید 1/8 اعزام بگیرم ولی تو پلیس +10 میگه الان 1/6 میخورم
    کسی راهی سراغ داره که من 1/8 بخورم مثلا برم یه شهر دیگه یا کاری که بتونم تا 2 روز دیگه اعزام 1/8 بگیرم
    تورو خدا زودتر جواب بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    من واسه امریه انرژی اتمی باید 1/8 اعزام بگیرم ولی تو پلیس +10 میگه الان 1/6 میخورم
    کسی راهی سراغ داره که من 1/8 بخورم مثلا برم یه شهر دیگه یا کاری که بتونم تا 2 روز دیگه اعزام 1/8 بگیرم
    تورو خدا زودتر جواب بدین
    برو نظام وظیفه شهرتون براشون توضیح بده ، نشد پول بده ، نشد اصرار کن ، یه دوره به تعویق بندازش!!! اگه نشد برو تهران ستاد مشترک اونجا هم نهایت سعیتو بکن ! فقط بجمب ! برو پی کارت . با تلفن و ... اینا نمیشه ! حرکت کن ، امیدوارم که بتونی با قانونایی که هست 1 دوره به تعویق بندازیش!

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed841 نمایش پست ها
    تورو خدا زودتر جواب بدین
    همونطور کهMahyar2014 اشاره کرد، از قانون استفاده کن.
    هر مشمولی به شرط اینکه خیلی دیر نشده باشه (حدود 40 روز قبل اعزام اگه اشتباه نکنم)، میتونه درخواست تعویق بده و اعزامش رو 1 دوره (2 ماه) به عقب بندازه.
    حزییات بیشتر رو از پلیس +10 جویا شو (100% عملی هست).

* اگر هم هنوز دفترچه رو پست نکردی، خودت میتونی تاریخ پیشنهادی بدی که اگه الآن آبان رو پیشنهاد بدی به احتمال خیلی خیلی زیاد باهاش موافقت میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)