صفحه 313 از 1141 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323363413813 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوستان عزیزی که امریه شرکت نفت گرفتن یا اطلاع دارن، محل کار این بچه ها معمولا کجاها میوفته؟ شرایط زندگی شون تو اون مدت چطوره؟ بهشون میرسن؟
    (من شنیدم باید تمام وقت اونجا باشن و مثل بقیه شون 2 هفته در میون نیستند.)

دوستان من فوق از صنعتی شریف دارم با کسری زیاد از پروژه که هنوز نهایی نشده. الان تو آموزشی ام پادپان نیروهوایی خضرایی. میخوام واسه تقسیم بیفتم یه پژوهشکده ای چیزی اون 2-3 ماهی که بعد اموزشی دارم. کسی از نیرو هوایی جایی میشناسه من سر بزنم؟ خواهشا فوری کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_d200 نمایش پست ها
    با سپاس اگه شنبه برم جوابش آمادشت که رد شدم یا پذیرش شدم یا هنوز زوده که برم بپبرسم؟معمولا چندروز بعد از مصاحبه جواب آماده میشه؟
    به من بعد دو هفته جواب دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    به من بعد دو هفته جواب دادن
    با سپاس.خودشون اطلاع دادن بهتون یا خودتون رفتید گزینش سوال کردید؟

Junior Member

سلام دوستان
    از عزیزانی که امریه نفت گرفتن خواهشمندم که روندی رو که طی کردن رو برای ما هم بگن. من هفته دیگه برای اولین بار میخوام حضوری برم در مورد امریه صحبت کنم. از طریق سایت واسه آبان ماه پذیرفت شدم و گفتن که برای مصاحبه حضوری برم اونجا. میخواستم ببینم که این ملاقات حضوری در مورد چیه و کی گزینش علمی و گزینش دینی انجام میشه؟
    لطفا در این موارد من رو راهنمایی کنید
    با تشکر فراوان
    خواهشا جواب بدین دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ayub7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از عزیزانی که امریه نفت گرفتن خواهشمندم که روندی رو که طی کردن رو برای ما هم بگن. من هفته دیگه برای اولین بار میخوام حضوری برم در مورد امریه صحبت کنم. از طریق سایت واسه آبان ماه پذیرفت شدم و گفتن که برای مصاحبه حضوری برم اونجا. میخواستم ببینم که این ملاقات حضوری در مورد چیه و کی گزینش علمی و گزینش دینی انجام میشه؟
    لطفا در این موارد من رو راهنمایی کنید
    با تشکر فراوان
    خواهشا جواب بدین دوستان
    بسته به رشته و دانشگاهی که تحصیل کردید و همچنین شرکتی که پذیرفته شدید (نفت، پترو شیمی، گاز، پالایش) فرق می کنه . یکی از دوستان با معدل بالای 18 از یکی ازدانشگاه های تهران فقط مصاحبه عقیدتی داشته و مصاحبه علمی نداشته!

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_d200 نمایش پست ها
    با سپاس.خودشون اطلاع دادن بهتون یا خودتون رفتید گزینش سوال کردید؟
    خودشون اطلاع دادن

Junior Member

سلام دوست عزیز منم فوق لیسانس مهندسی نفت دارم امریه قرارگاه خاتم هستم در راجب سوال شما باید بگم بستگی دارد کدوم قرب هستید شما سپانیر یانیرو گستر یا... حقوق دریافتی شما چیزی هست که نیروهای مسلح به شما میدهدقرب چیزی نمی دهد مانند سربازان پادگان اگه لیسانسی درحدود150هزار قرب بعضی موقعه میبینید حق ایاب ذهابی میدهد بستگی به مسافت دارد در حدود100هزار راجب مرخصی هم 22روزکار8روز استراحت شرایط کاری بازم بستگی به قرب یا موسسه دارد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_sh267 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان من الان فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت هستم.با امریه در قرارگاه خاتم موافقت شده
    میخاستم از دوستان که اطلاعاتی دارن بپرسم که شرایط کاری در قرار گاه چطوریه (از نظر ساعت کاری و مرخصی و حقوق و....(
    به من گفتن که احتمال 99 درصد پارس جنوبی امریه میشم....ممنون میشم دوستان پاسخ بدن.
    سلام دوست عزیز منم فوق لیسانس مهندسی نفت دارم امریه قرارگاه خاتم هستم در راجب سوال شما باید بگم بستگی دارد کدوم قرب هستید شما سپانیر یانیرو گستر یا... حقوق دریافتی شما چیزی هست که نیروهای مسلح به شما میدهدقرب چیزی نمی دهد مانند سربازان پادگان اگه لیسانسی درحدود150هزار قرب بعضی موقعه میبینید حق ایاب ذهابی میدهد بستگی به مسافت دارد در حدود100هزار راجب مرخصی هم 22روزکار8روز استراحت شرایط کاری بازم بستگی به قرب یا موسسه دارد

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    خودشون اطلاع دادن
    آقا من رفتم هسته گزینش گفتن که پرونده رفته هیئت بررسی.10روز دیگه خودمون خبر میدیم.والا بدجور استرس میدن به آدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)