صفحه 314 از 1141 نخستنخست ... 214264304305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324364414814 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,131 تا 3,140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام دوستان
    یه سوال از اونایی که امریه خاتم گرفتن،دارم.قرارگاه خاتم رشته های مهندسی مکانیک و یا برق رو هم امریه میگیره واسه عسلویه؟
    منظورم اینه از این 2 رشته توی حوزه های نفتی امریه میگیره؟یا فقط مهندسی نفت رو امریه میگیره واسه مناطق نفتی؟..
    بعدشم حقوق امریه خاتم تو پارس جنوبی معمولا چقدره؟
    انتخاب با خودمونه که کجا امریه بشیم (نفت،گاز،پتروشیمی و...)؟؟؟؟؟؟؟؟
    سپاس

Junior Member

پیش فرض تاریخ اعزام و امریه

سلام
    من برای امریه جهاد کشاورزی یه سهمیه برای آبانماه گرفتم، اما بهم گفتند باید تا آخر تیرماه حتما برگه اعزامم رو برای تاریخ اول آبان بیارم.
    به دفاتر پلیس +10 و سازمان نظام وظیفه که مراجعه می کنم میگن اگه تیر ماه و یا تا قبل 15 مرداد دفترچه بفرستی میفتی اول شهریور.(یعنی بدبخت میشم)
    بنابراین هنوز دفترچه رو نفرستادم.
    حالا من چکار کنم که توی تیرماه دفترچه رو بفرستم و تاریخ اعزامم بیفته حتما برای اول آبان؟؟؟
    در ضمن از نظام وظیفه پرسیدم که اگه خریت کنم و دفترچه رو الان بفرستم، تاریخ اعزامم میفته برای اول شهریور و دیگه مثه سابق با درخواست تمدید بعلت کمبود سرباز موافقت نمیشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تاریخ اعزام و امریه

نقل قول نوشته اصلی توسط pootin22 نمایش پست ها
    سلام
    من برای امریه جهاد کشاورزی یه سهمیه برای آبانماه گرفتم، اما بهم گفتند باید تا آخر تیرماه حتما برگه اعزامم رو برای تاریخ اول آبان بیارم.
    به دفاتر پلیس +10 و سازمان نظام وظیفه که مراجعه می کنم میگن اگه تیر ماه و یا تا قبل 15 مرداد دفترچه بفرستی میفتی اول شهریور.(یعنی بدبخت میشم)
    بنابراین هنوز دفترچه رو نفرستادم.
    حالا من چکار کنم که توی تیرماه دفترچه رو بفرستم و تاریخ اعزامم بیفته حتما برای اول آبان؟؟؟
    در ضمن از نظام وظیفه پرسیدم که اگه خریت کنم و دفترچه رو الان بفرستم، تاریخ اعزامم میفته برای اول شهریور و دیگه مثه سابق با درخواست تمدید بعلت کمبود سرباز موافقت نمیشه.

من حدس میزنم که شما بدون بند پ رفتی جلو ! بنظر من سر کارت گذاشتن ! منم چند جا رفتم واسه امریه همینجوری گفتن ! یه هفته دیگه برگ سبزو وردار بیار !!!!! یا یکیشون خیلی مزحک بود میگفت همین امروز اگه دفترچه پست کرده بودی میتونستم یه کاری بکنم ! البته نمیخوام نا امید کنم شما رو ! فقط تجربه ام در دنبال امریه گشتن اینو میگه!
    اینقدر شرایطو سخت میکنن که طرف خودش پشیمون بشه ...
    در مورد پست کردن دفترچه ، خیلی بعیده که ظرف مثلآ 15 روز بفرستند ... خود برگ سبز اومدن یه ماهی فکر کنم طول بکشه ، شما از یه +10 دیگه که معمولآ شلوغ تر هست سوال کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parrham نمایش پست ها
    من حدس میزنم که شما بدون بند پ رفتی جلو ! بنظر من سر کارت گذاشتن ! منم چند جا رفتم واسه امریه همینجوری گفتن ! یه هفته دیگه برگ سبزو وردار بیار !!!!! یا یکیشون خیلی مزحک بود میگفت همین امروز اگه دفترچه پست کرده بودی میتونستم یه کاری بکنم ! البته نمیخوام نا امید کنم شما رو ! فقط تجربه ام در دنبال امریه گشتن اینو میگه!
    اینقدر شرایطو سخت میکنن که طرف خودش پشیمون بشه ...
    در مورد پست کردن دفترچه ، خیلی بعیده که ظرف مثلآ 15 روز بفرستند ... خود برگ سبز اومدن یه ماهی فکر کنم طول بکشه ، شما از یه +10 دیگه که معمولآ شلوغ تر هست سوال کنید
    سلام
    الان دیگه ظرف 15 روز مطرح نیست. شما زمانی که دفترچه رو میفرستی 48 ساعت بعد راحت میتونی برگه سبز المثنی رو از پلیس +10 بگیری و بفهمی چه تاریخی اعزامی.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه امریه جهاد دانشگاهی اموزشی اش کجا میفته؟ارتشه یا ن انتظامی؟
    کلا ارزش داره 24ماه و 3-2 ماه هم دوندگی قبل اش نسبت به خدمت عادی؟؟

من يك سالم براي امريه سوخت... اصلا دنبالش نريد. سربازي خيلي خيلي بهتره. بي استرس و دغدغه. مفت كاري هم نداره. كلا هم مي تونيد بپيچونيد

Junior Member

سلام
    من امسال موفق به گرفتن دیپلم شدم.دیپلمم کامپیوتر هستش.
    بنده در بسیج فعال هستم و قراره دوره ی تکمیلی برم.
    میخوام امریه بشم به حوضه قسمت کامپیوتریش.
    آیا میتونم همزمان با امریه ادامه تحصیل بدم؟ حوضه مشکلی نداره.
    دانشگاه ها چیا میتونم برم اگه میشه؟ آزاد میتونم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pootin22 نمایش پست ها
    سلام
    الان دیگه ظرف 15 روز مطرح نیست. شما زمانی که دفترچه رو میفرستی 48 ساعت بعد راحت میتونی برگه سبز المثنی رو از پلیس +10 بگیری و بفهمی چه تاریخی اعزامی.
    درسته ولی هر چیزی یه روالی داره (هلو برو تو گلو که نیست!) ، مهم برگ سبز اصلی هست که پست میشه نه المثنی ... منظورم این بود که روالش حداقل یک ماه طول میکشه (تازه یه برگ سفید هم هست که یک هفته قبل اعزام باید بیاد) همه ی این موارد بیشتر از یک ماه طول میکشه ، بهر حال شما از یه +10 دیگه بپرسی بد نیست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط master_man نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میدونه امریه جهاد دانشگاهی اموزشی اش کجا میفته؟ارتشه یا ن انتظامی؟
    کلا ارزش داره 24ماه و 3-2 ماه هم دوندگی قبل اش نسبت به خدمت عادی؟؟
    جهاد دانشگاهی مگه زیر نظر وزارت علوم نیست ؟؟ اگه وزارت علوم باشه باید 4 سال باشه ... مطمئنید 2 ساله ؟

Junior Member

سلام
    من امسال موفق به گرفتن دیپلم شدم.دیپلمم کامپیوتر هستش.
    بنده در بسیج فعال هستم و قراره دوره ی تکمیلی برم.
    میخوام امریه بشم به حوضه قسمت کامپیوتریش.
    آیا میتونم همزمان با امریه ادامه تحصیل بدم؟ حوضه مشکلی نداره.
    دانشگاه ها چیا میتونم برم اگه میشه؟ آزاد میتونم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)