صفحه 32 از 1141 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142821325321032 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط aryou نمایش پست ها
    بابت جواب ممنون
    یک جا یک دوستی گفته بود که اگر غیبت داشته باشی فقط امریه سپاه نمیتونی بگیری!
    میتونید دقیق تر بگید اگر بخوام غیبتم حذف بشه باید کدام قسمت نظام وظیفه برم و چه دلایلی میتونم بیارم؟
    من فقط 1 روز غیبت دارم (
    سلام
    مدير محترم سايت نميدونم چرا بعضي از نطرات من رو حذف ميكنه. من جواب سوال شما رو 2 روز پيشم داده بودم ولي شايد چون مستقيما به امريه مربوط نبوده حذف شده ولي بهتر بود كه حذف نميشد.
    دوست من يه سري دلايل برا نظام وظيفه برا توجيه غيبت قابل قبوله كه تو بايد متوجه بشي اونا چياست من همش رو نميدونم. اگه يه روزم غيبت داشته باشي سازمان امريه شما رو تاييد نميكنه(حتي اگه همه مراحل رو طي كرده باشيد) و از نظام وظيفه استعلام ميگيره درباره عدم غيبت شما.
    ه نظر من اينا قابل قبوله
    1- بيماري فردي كه غيبت داشته در صورت كه پزشك خود نظام وظيفه اين موضوع رو تاييد كنه(كه البته سخت تاييد ميكنه)
    2- فوت بستگان درجه يك (البته دور از جون تو)
    در نهايت اينو بگم كه اين دو موردي كه گفتم برا افراديه كه بالا يه ماه غيبت داشته باشند، يك روز غيبت كه ديگه چيزي نيست برو نظام وظيفه راستش رو بگو ، بگو روز آخر يه مشكلي برام به وجود اومده .
    به هر حال دلشون از سنگ كه نيست يه جوري بات كنار ميان به احتمال زياد.
    مدير خواهشا حذفش نكن

2- فوت

Junior Member

با سلام مجدد
    سوال من در مورد اینه که اگه امریه اوکی شد تکلیف آموزشی چی میشه؟؟ باید معافیت آموزشی داشته باشی یا آموزشی رو حتمن باید رفت؟؟
    typing ...

نقل قول نوشته اصلی توسط fini1989 نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    سوال من در مورد اینه که اگه امریه اوکی شد تکلیف آموزشی چی میشه؟؟ باید معافیت آموزشی داشته باشی یا آموزشی رو حتمن باید رفت؟؟
    سلام.شما حتما باید آموزشی رو برید.سپاه رو خبر ندارم ولی امریه های ارتش رو حتما باید آموزشی رو رفت.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fini1989 نمایش پست ها
    با سلام مجدد
    سلام

آموزشی رو همه میرند، بعد از آموزشی تقسیم نیرو می کنند که اونایی که امریه دارند از اونجا اعزام میشند.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

Member sarbazak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

با سلام

دوستانی که رشته هاشون مكانیك؛ صنایع؛ مكاترونیك و الكترونیك هست و دنبال امریه هستند، امریه ایران خودرو رو هم در نظر داشته باشند.

موفق باشید/

Junior Member

سلام جناب مهندس.
    خوش بحالتون امریه شرکت نفت رو گرفتید.
    در مورد امریه ایران خودرو چند تا سوال داشتم.
    1-از کجا باید بفهمیم که شاگرد اول،دوم و یا سوم ورودی دانشگاه شدیم و چطور ایران خودرو می خواد از قضیه با خبر شه؟
    2-واسه ایران خودرو هم باید مثل بقیه ی سازمان ها 60 روز قبل از اعزام برگ اعزام رو تسلیم این شرکت کنیم؟
    3-منظورشون از داشتن تخصص مورد نیاز شرکت چیه؟مصاحبه تخصصی دارند؟
    4-مدارک رو با پست میشه تحویل داد؟
    ارادتمند

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط jack_poppy نمایش پست ها
    سلام جناب مهندس.
    خوش بحالتون امریه شرکت نفت رو گرفتید.
    در مورد امریه ایران خودرو چند تا سوال داشتم.
    1-از کجا باید بفهمیم که شاگرد اول،دوم و یا سوم ورودی دانشگاه شدیم و چطور ایران خودرو می خواد از قضیه با خبر شه؟
    2-واسه ایران خودرو هم باید مثل بقیه ی سازمان ها 60 روز قبل از اعزام برگ اعزام رو تسلیم این شرکت کنیم؟
    3-منظورشون از داشتن تخصص مورد نیاز شرکت چیه؟مصاحبه تخصصی دارند؟
    4-مدارک رو با پست میشه تحویل داد؟
    ارادتمند
    با سلام

مرسی از شما. البته هنوز قطعی نشده...

1- بعد از اینکه کارای فارغ التحصیلیتون رو انجام دادید، دانشگاه میتونه رتبه شما رو از بین فارغ التحصیلان هم رشته و هم ورودی شما، تعیین و طی یک نامه رسمی (با شماره، تاریخ و مهر دانشگاه)، اون رو به ایران خودرو یا هر ارگانی که شما می خواید اعلام کنه. ایران خودرو هم در صورت نیاز این نامه رو از دانشگاه محل تحصیل شما استعلام میکنه تا از صحت اون مطمئن بشه.

2- توی لینکی که گذاشته بودم (لینک مربوط به امریه ایران خودرو) نوشته شده 70 روز.

3 و 4 - نمی دونم. در این موارد تجربه شخصی ندارم!

موفق باشید/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

مرسی از شما. البته هنوز قطعی نشده...

...
    سلام. مگه در مورد امریه 91/02/01 شرکت نفت صحبت نمی کنید؟ خوب اون که نتایجش خیلی وقته که اومده دوست عزیز. منظورتون چیه از اینکه میگید هنوز قطعی نشده؟!!! به هر حال یا قبول شدید یا نشدید دیگه. میشه لطفاً توضیح بدید؟

رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط eeran نمایش پست ها
    سلام. مگه در مورد امریه 91/02/01 شرکت نفت صحبت نمی کنید؟ خوب اون که نتایجش خیلی وقته که اومده دوست عزیز. منظورتون چیه از اینکه میگید هنوز قطعی نشده؟!!! به هر حال یا قبول شدید یا نشدید دیگه. میشه لطفاً توضیح بدید؟
    با سلام

بله. نتایجش 17 آبان اعلام شد و ما هم قبول شدیم. ولی خوب تا برگ سبزم رو بهشون تحویل ندادم، هیچی قطعی نیست.

حالا مشکل اینجاست که "شرکت نفت" برگ سبز رو حداقل 3 ماه قبل از تاریخ اعزام از من می خواد و من نمیدونم کی و چه جوری مدارکم رو به پلیس+10 تحویل بدم که تاریخ اعزامم 91/02/01 باشه و برگ سبزم هم تا 90/11/01 دستم باشه که اونو برای ثبت نام به شرکت نفت تحویل بدم.

این همون مشکلیه که خیلی ها باهاش مواجه شدند و متاسفانه امریشونو به همین خاطر از دست دادند. یعنی امریشون Ok شده ولی تاریخ اعزامشون واسه یه دوره جلوتره و نظام وظیفه هم در تمدید اعزام باهاشون همکاری نمیکنه!

از دوستان اگه کسی در این زمینه تجربه یا پیشنهادی داره ممنون میشم اونو مطرح کنه.

موفق باشید/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarbazak نمایش پست ها
    با سلام

بله. نتایجش 17 آبان اعلام شد و ما هم قبول شدیم. ولی خوب تا برگ سبزم رو بهشون تحویل ندادم، هیچی قطعی نیست.

حالا مشکل اینجاست که "شرکت نفت" برگ سبز رو حداقل 3 ماه قبل از تاریخ اعزام از من می خواد و من نمیدونم کی و چه جوری مدارکم رو به پلیس+10 تحویل بدم که تاریخ اعزامم 91/02/01 باشه و برگ سبزم هم تا 90/11/01 دستم باشه که اونو برای ثبت نام به شرکت نفت تحویل بدم.

این همون مشکلیه که خیلی ها باهاش مواجه شدند و متاسفانه امریشونو به همین خاطر از دست دادند. یعنی امریشون Ok شده ولی تاریخ اعزامشون واسه یه دوره جلوتره و نظام وظیفه هم در تمدید اعزام باهاشون همکاری نمیکنه!

از دوستان اگه کسی در این زمینه تجربه یا پیشنهادی داره ممنون میشم اونو مطرح کنه.

موفق باشید/
    دمت گرم داداش. قشنگ زدی وسط خال. الان منم دقیقاً مشکلم همینیه که گفتی. یعنی امریه وزارت نفتو قبول شدم واسه همون 91/02/01 ولی میترسم دفترچمو بفرستم اعزمم به جای اول اردیبهشت، اول اسفند بیفته و اونوقت هر چی پنبه کردم رشته بشه.
    شاید اگه 20 دی دفترجه بفرستیم اعزاممون اول اردیبهشت بشه. به نظر شما یعنی نمیشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)