صفحه 349 از 1141 نخستنخست ... 249299339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359399449849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,481 تا 3,490 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    دوستان کسی میدونه بیشینه میزان کسری قابل قبول خاتم الانبیا چند ماهه ؟
    سلام
    من 10 ماهه که توی قرارگاه خدمت می کنم...شما هرچقدر کسری داشته باشی مشکلی نیست میتونی اقدام کنی براش.. دوست من توی قرارگاه خدمت می کرد 14 ماه هم کسری گرفت..

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bashir2012 نمایش پست ها
    دوستان کسایی ک امریه خاتم هستن حتما باید اموزشی همون یزد باشن یعنی جای دیگه نیست خداخوشش میاد از اون سر دنیا بریم اونجا؟نمیشه پذیرش بگیرم از سپاه شهرمون دیگه اموزشی اونجا باشم نرم یزد؟خواهش میکنم یکی جواب بده اگ جوابی نیست حداقل شماره ی دارین بدین یه تماسی بگیریم
    نه دوست عزیز باید یزد خدمت کنید...ضمن اینکه توی یزد به بچه های قرارگاه زیاد سخت نمیگیرن... علاوه بر این توی دوره از طرف قرارگاه براتون کلاس آموزشی HSE و ... برگزار می کنن...نمیشه که هرکی هرجا خواست آموزشی شو بگذرونه...خدارو شکر کن که نیروی انتظامی و لب مرز نیوفتادی...این 2 ماه که چیزی نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط s_8300 نمایش پست ها
    سلام
    من 10 ماهه که توی قرارگاه خدمت می کنم...شما هرچقدر کسری داشته باشی مشکلی نیست میتونی اقدام کنی براش.. دوست من توی قرارگاه خدمت می کرد 14 ماه هم کسری گرفت..
    سپاسگذار از جوابتون. چند سوال دیگه
    1- رشته شما چیه ؟
    2- دانشگاه، معدل و تعداد ماه ببسیج عادی و فعالتون چقد بود ؟
    3- بعد از ثبت نام در سایت، چه زمانی با شما تماس گرفتند ؟
    بنده یکشنبه هفته قبل تو سایت اسم نوشتم-41 ماه بسیج فعال و 6 ماه عادی دارم.احتمالش هست به من زنگ بزنن (اعزام 1 اسفند)؟ اگه بزنن کی میزنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    سپاسگذار از جوابتون. چند سوال دیگه
    1- رشته شما چیه ؟
    2- دانشگاه، معدل و تعداد ماه ببسیج عادی و فعالتون چقد بود ؟
    3- بعد از ثبت نام در سایت، چه زمانی با شما تماس گرفتند ؟
    بنده یکشنبه هفته قبل تو سایت اسم نوشتم-41 ماه بسیج فعال و 6 ماه عادی دارم.احتمالش هست به من زنگ بزنن (اعزام 1 اسفند)؟ اگه بزنن کی میزنن؟
    خواهش میکنم
    1- من کارشناسی ارشد مدیریت
    2- دانشگاه فردوسی و آزاد بودم که برای اینجا با مدرک ارشدم که آزاد بود اقدام کردم با معدل 17، شما 6 ماه بسیجی داشته باشید حله، من فعال بودم
    3-من مستقیم به یکی از موسسات مراجعه کردم و منتظر تماس نشدم
    زمان خاصی نمیشه برآورد کرد...بسته به اینکه رشته شما رو بخوان یا نه فرق میکنه..دیگه باید منتظر بشید یا اینکه مثل من مستقیم به یکی از موسسات زیر مجموعه قرارگاه مراجعه کنید و اوکی بگیرید
    موفق باشید

Junior Member

سلام ممنون از اینکه قصد کمک دارید
    حدود 2 هفته هست که در سایت ثبت نام کردم ... اگه تا آخر آذر منتظر بشم بهم زنگ بزنن و ببینم که راه دور هست ، بعدش میتونم برم یه زیر مجموعه تو استان پیدا کنم باهاشون صحبت کنم ؟؟ دیر نمیشه ؟
    چون اعزام اسفند هستم بیشتر از دو ماه مونده ....
    حداکثر تا چه تاریخی میتونم برم یه جا اوکی بگیرم که دیر نشه ؟
    ویرایش توسط Simon : January 3rd, 2015 در ساعت 09:19 PM دلیل: نقل قول حذف شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parrham نمایش پست ها
    سلام ممنون از اینکه قصد کمک دارید
    حدود 2 هفته هست که در سایت ثبت نام کردم ... اگه تا آخر آذر منتظر بشم بهم زنگ بزنن و ببینم که راه دور هست ، بعدش میتونم برم یه زیر مجموعه تو استان پیدا کنم باهاشون صحبت کنم ؟؟ دیر نمیشه ؟
    چون اعزام اسفند هستم بیشتر از دو ماه مونده ....
    حداکثر تا چه تاریخی میتونم برم یه جا اوکی بگیرم که دیر نشه ؟
    پیشنهاد من اینه که شما اگر توی استانتون موسسه ی زیر مجموعه قرارگاه هستند حتما از همین الان پیگیرشون باش... چون ممکنه شما رو برای راه دور بخوان و اگر نری و بعدش بخوای جای دیگه اقدام کنی احتمال داره لیست سربازاشون رو ببندند و بگن دیگه برای برج 12 نیرو نمیخوایم
    سال پیش باید حداکثر تا 50 روز مونده به اعزام اوکی میگرفتیم..دیگه هرچی زودتر بتونی اوکی بگیری خیالت راحت تره دوست عزیز
    موفق باشی

Junior Member

پیشنهاد من اینه که شما اگر توی استانتون موسسه ی زیر مجموعه قرارگاه هستند حتما از همین الان پیگیرشون باش... چون ممکنه شما رو برای راه دور بخوان و اگر نری و بعدش بخوای جای دیگه اقدام کنی احتمال داره لیست سربازاشون رو ببندند و بگن دیگه برای برج 12 نیرو نمیخوایم
    سال پیش باید حداکثر تا 50 روز مونده به اعزام اوکی میگرفتیم..دیگه هرچی زودتر بتونی اوکی بگیری خیالت راحت تره دوست عزیز
    موفق باشی

سلام من برا برج 10 خاتم هستم البته برگه سفید هنوز نیومده ولی خود قرارگاه بهم اطلاع داد که قطعی شدی ببخشید برگه سفیدتون رو کی از پلیس +10 گرفتید واونجا فضا چطوره

راستی حقوق قرارگاه چنده

ممنون

Junior Member

با توجه به اینکه منم مثل شما موقع اعزام به خدمت توی همین قسمت سوالاتمو می پرسیدم و به جوابم هم رسیدم، لطفا سوالاتتون رو اینجا بپرسید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند
    ممنون

دوست عزیز چند تا سوال داشتم اگه جواب بدید ممنون می شم.

دوره ی اموزشی که قرارگاه خاتم در اخره دوره میزاره چند روزه ؟

حقوقه شما الان چنده ؟

در ماه چند روز مرخصی دارید ؟

ایا امیدی داری که همونجا استخدام شی ؟

ممنون میشم اگه جواب بدی

با توجه به اینکه منم مثل شما موقع اعزام به خدمت توی همین قسمت سوالاتمو می پرسیدم و به جوابم هم رسیدم، لطفا سوالاتتون رو اینجا بپرسید تا بقیه دوستان هم استفاده کنند
    ممنون
    سلام جناب وقتتون بخیر
    شما چه پروژه ای هستید؟مترو ، سد ، راهسازی و یا ...؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط unknown111 نمایش پست ها
    سلام جناب وقتتون بخیر
    شما چه پروژه ای هستید؟مترو ، سد ، راهسازی و یا ...؟
    سلام
    والا ما کل صفحاتو خوندیم که هیچ هزار تا سایت دیگه هم رفتیم و هیچ جواب نگرفتیم هر از چند گاهیم یکی میاد میگه من تو خاتم خدمت میکنم بعدش غیب میشه احتمال 90%که سر کاریه ولی خب یکیم که جواب میده میگه بستگی داره خودمون میدونیم بستگی داره اینکه میپرسیم چقدر حقوق میگیری ؟میگه بستگی داره کجا باشی بابا خودتو میگیم چقدر میگیری بابا از شما سوال میپرسیم چه رشته ای میگید بستگی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کجاشششش بستگی داره
    لطفا نگید بستگی داره وفلانو فلان که حالمون بهم میخوره بدون اینکه بستگی داشته باشه و اینا لطفا بفرمایید

1-چه پروژه ای هستد؟و چه رشته ای؟
    2_قبل از اینکه برید سر پروژه آموزش دیدید؟اگر آموزش دیدید چند روز؟وکجا؟چه آموزش های ؟در اخر ارزشیابی داشت یا نه؟
    3-وضغیت کار را شرح دهید؟
    4_ساعت کار؟
    5-مرخصی ها؟
    6_وضعیت خوابگاه؟
    7-تفاوت سرباز با بقیه کارکنان؟به صورت کلی و تفاوت در مرخصی و کار و حقوق و برخورد وشان و منزلت بدون اینکه بستگی داشته باشه مثلا یه مهندس عمران سرباز با یه مهندس عمران غیر سرباز که تقریبا یک کار انجام میدهند سر پروژه
    8-احتمال استخدام؟
    9-چقدر حقوق میگیرید؟خود شما؟
    10_کیفیت غذا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)