صفحه 354 از 1141 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404454854 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط nahdi نمایش پست ها
    ببخشید شما تو سالیت نظام وظیفتون تو قسمت امریه وجذب چی نوشته این بجه های خاتم اخیرا خاتم دیگه زنگ نزده
    سلام دوست من اول که اگه افتخار میدی خودتو معرفی کن با هم اشنا شیم من حسینم از شیراز رشتمم برقه دوم اینکه تو قسمت امریه و جذب هیچی نزده میزنه درخواستی یافت نشد تو قسمت کد محل اموزشمم زده بدون مقدار تاریخ اخرین بروز رسانی را هم میزنه8/22 دیگه هم از قزازگاه زنگ نزدن بهم فقط دوم اذر یه اس فرستادن که قطعی شدی همین سوم اینکه دوست من برگ سفید کلا سیاستشون بر اینکه ک شما دیر تر بدست برسه تازه بیادم فقط یه کده که تازه روز اعزام بهت میگن کجاست هر چند دیگه الان تو سایتا کدا مشخصه ولی خب میگم ک اونا دوس ندارن تا اخرین لحظه بدونی دلیلشم اینکه خیلیا هی میرن میگن ما رام دوره تک پسرم و فلان بعضی هام اصلا قیدشو میزنن و نمیرن پس اصلا نگران نباش تازه من یه بار عصبانی بهم زنگ زدن که جرا مدرک بسیجتو نفرستادی و اخرین روزه امروز تا ساعت ده باید بفرستی منم یه ربع به ده فرستادم اما نه زنگ زدم که رسید نرسید چی شد چی نشد یه هفته بعد خودش اس اومد ایقد نگران نباش دوست من نهایتش میفتیم شهر سرباز دو تایی میریم رو برجک دهن این تروریست ها را اسفالت میکنیم والا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein016 نمایش پست ها
    سلام دوست من اول که اگه افتخار میدی خودتو معرفی کن با هم اشنا شیم من حسینم از شیراز رشتمم برقه دوم اینکه تو قسمت امریه و جذب هیچی نزده میزنه درخواستی یافت نشد تو قسمت کد محل اموزشمم زده بدون مقدار تاریخ اخرین بروز رسانی را هم میزنه8/22 دیگه هم از قزازگاه زنگ نزدن بهم فقط دوم اذر یه اس فرستادن که قطعی شدی همین سوم اینکه دوست من برگ سفید کلا سیاستشون بر اینکه ک شما دیر تر بدست برسه تازه بیادم فقط یه کده که تازه روز اعزام بهت میگن کجاست هر چند دیگه الان تو سایتا کدا مشخصه ولی خب میگم ک اونا دوس ندارن تا اخرین لحظه بدونی دلیلشم اینکه خیلیا هی میرن میگن ما رام دوره تک پسرم و فلان بعضی هام اصلا قیدشو میزنن و نمیرن پس اصلا نگران نباش تازه من یه بار عصبانی بهم زنگ زدن که جرا مدرک بسیجتو نفرستادی و اخرین روزه امروز تا ساعت ده باید بفرستی منم یه ربع به ده فرستادم اما نه زنگ زدم که رسید نرسید چی شد چی نشد یه هفته بعد خودش اس اومد ایقد نگران نباش دوست من نهایتش میفتیم شهر سرباز دو تایی میریم رو برجک دهن این تروریست ها را اسفالت میکنیم والا

سلام دوست عزیز من مهدی هستم از بروجرد رشته مهندسی عمران من هم دقیقا مثل تو بودم زده امروز که فرستادم فرداش زنگ زد گفت چنتا از مدارکاتون ناقص اومده دوباره فرستادم ازش هم پرسیدم که چطور مطلع بشم رسیده گفت اگه نرسه دوباره زنگ میزنم

خلاصه الکی الکی استرسی شدیم ولی من شنیدم که برگه سفید حدود 10 روز قبل از اعزام میاد در خونه و چند روز قبلش میتونی از +10 بگیری کثل دوست خودم که 1 ابان بود

Junior Member

سلام دوست عزیز من مهدی هستم از بروجرد رشته مهندسی عمران من هم دقیقا مثل تو بودم زده امروز که فرستادم فرداش زنگ زد گفت چنتا از مدارکاتون ناقص اومده دوباره فرستادم ازش هم پرسیدم که چطور مطلع بشم رسیده گفت اگه نرسه دوباره زنگ میزنم

خلاصه الکی الکی استرسی شدیم ولی من شنیدم که برگه سفید حدود 10 روز قبل از اعزام میاد در خونه و چند روز قبلش میتونی از +10 بگیری کثل دوست خودم که 1 ابان بود
    اره درسته معمولا ده روز مونده به تاریخ اعزام میاد ولی همه اینا نسبیه اصلا تو فکرش نروو!!!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

سلام اقا منم پذیرش قرار گاه گرفتم. اعزامم اسفنده، تعجیل دادم که شفاهی گفتن حل شده اما واقعا نمیدونم دی میرم یا اسفند سایت نظام وظیفه ام که هیچی نداره آخرین تغییراتش مال 22 آبانه. کلی کار دارم که نمیدونم چجوری باید انجامشون بدم. استرس گرفتم خلاصه

Junior Member

برای اطلاع از وضعیت نظام وظیفه از طریق اس ام اس هم میشه اقدام کرد، این زودتر از سایتشون به روز میشه. به شماره 98110206010+ یه پیام شامل کد ملی، کد سخا و عدد 2 رو باید بفرستین مثل:
    1234567890,12345,2

Junior Member

سلام خسته نباشید
    دوستان واسه گرفتن کسری خدمت بسیج و ایثارگری باید چه کار کنم؟؟

Junior Member

سلام بچه ها کسی از پروژه های در دست ساخت سپاسد خبری داره

Junior Member

سلام بچه ها کسی از پروژه های در دست ساخت سپاسد خبری داره
    سلام مهدی جان شما به این سایت برو همشو نوشته http://www.sepasad.ir/fa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein016 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    دوستان واسه گرفتن کسری خدمت بسیج و ایثارگری باید چه کار کنم؟؟
    حسین جان منم دنبال کسری هستم واسه ایثارگری بلید اول اغزام شیم . اونجا بهمون نامه میدن که ما در حاله خدمتیم بعدش نامه رو به پادگانی که بابات اونجا بوده میبری و اونا بهت نامه میدن که بابات اینجا بوده بعدش نامه رو میبری نظام وظیفه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidw نمایش پست ها
    سلام مهدی جان شما به این سایت برو همشو نوشته http://www.sepasad.ir/fa
    سلام نوید راستی شما میدونی کدوم پروژه ای

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)