صفحه 405 از 1141 نخستنخست ... 305355395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415455505905 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,041 تا 4,050 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

اخه ما 7 صبح شنبه باید معرفی کنیم خودمونو!!! پلیس+10 کجا پیدا کنیم!!! اینا چرا اطلاع رسانی نکردن!!! خیلیا الان گوشه خونه نشستن روحشونم خبر نداره!!! کلا ما 5-6 نفریم که اینجا به هم پیام میدیم!!!! 6ماه معطلی شده 8 ماه خوشحالم هستیم!!!!

Junior Member

الآن پلیس+10 از کجا بیاریم؟ راه دیگه ای نداره؟

سلام دوستان. من تازه عضو سایت شدم. هنوز با نحوه کار این سایت هم آشنایی کافی ندارم. فقط خواستم بگم من فوق لیسانس حقوق هستم که با امریه قرارگاه خاتمم موافقت شد . شرکت نیرو گستر بهم زنگ زد. پس فردا هم باید یه هفته شهید مدرس کرج باشیم. کسی نمیدونه نیرو گستر پروژه تو استان فارسم داره یا نه.

راستی تو این یه هفته برنامه چیه? چیکارا میکنن؟ برنامه کلاساش فشرده است یانه؟ چیا لازم داریم ببریم و اونجا چه چیزایی بهمون میدن؟ چون من از شیراز میرم نمیخوام وسایل اضافی باخودم ببرم.. با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر , دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_AL نمایش پست ها
    بله دقیقآ یکی از شرایطی که نظام وظیفه برای ادارات گذاشته همینه که متقاضی شرایط ۵ گانه رو داشته باشه ! ولی زیاد جدی گرفته نمیشه ! کلآ داشتنش بهتر از نداشتنشه ولی اگرم معاف از رزم نباشی چیز زیادی رو از دست نمیدی ! بیشتر یه وسیله هست
    من دنبال امریه تو دانشگاه هستم
    برگه سبزم باید تا 10 اردیبهشت با تاریخ اعزام 1.4 دستم باشه که به دانشگاه اطلاع بدم
    من مشکل زانو دارم و معاف از رزم هستم میخواستم به عنوان یه فرد سالم دفترچه پست کنم که به تاریخ بالا برسم
    هرچی به دکتر گفتم سالم بزنه قبول نکرد گفت تو اموزشی اتفاقی بیوفته واست یقه منو میگیرن
    از طرفی میترسم که دنبال معافیت از رزم نرم چون واقعا زانو درد دارم
    از طرفی میگن 2 ماه طول میکشه تا وضعیتت نامه شورا بیاد و به تاریخ نمیرسم واقعا موندم چیکار کنم
    اخرش با درخواست معاف از رزم امروز دفترچه پست کردم
    راهی داره که کارای شورا رو سریع تر پیش برم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar2014 نمایش پست ها
    شوت ، دست ، هوراااااااااااااااا با تمدید ها موافقت شده ، برید پلیس +10 برگ سبز جدید بگیرید ، با هر کی از صبح صحبت کردم با تمدیدش موافقت شده بود .ایشالا 94/2/1 همه 01 میبینیم همدیگرو
    آره، دست همه بچه هایی که این مدت پیگیر کارا بودن واقعا درد نکنه، ایشالا 01
    به نظرم با اینکه بعیده دیگه مشکلی پیش بیاد واسه اردیبهشت ماه ولی هر چند وقت یه بار وضعیتمون رو پیگیری کنیم و با هم در ارتباط باشیم که خدای نکرده دوباره به مشکل نخوریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahkoom021 نمایش پست ها
    من دنبال امریه تو دانشگاه هستم
    برگه سبزم باید تا 10 اردیبهشت با تاریخ اعزام 1.4 دستم باشه که به دانشگاه اطلاع بدم
    من مشکل زانو دارم و معاف از رزم هستم میخواستم به عنوان یه فرد سالم دفترچه پست کنم که به تاریخ بالا برسم
    هرچی به دکتر گفتم سالم بزنه قبول نکرد گفت تو اموزشی اتفاقی بیوفته واست یقه منو میگیرن
    از طرفی میترسم که دنبال معافیت از رزم نرم چون واقعا زانو درد دارم
    از طرفی میگن 2 ماه طول میکشه تا وضعیتت نامه شورا بیاد و به تاریخ نمیرسم واقعا موندم چیکار کنم
    اخرش با درخواست معاف از رزم امروز دفترچه پست کردم
    راهی داره که کارای شورا رو سریع تر پیش برم ؟
    ببین الان شما وارد روند معافیت بشی میفته اون ور سال و اگه خدا نکرده امریه اوکی نشه باید ۲۴ ماه خدمت کنی نه ۲۱ ماه
    میری بیمارستان انتظامی دکتر اسکن و عکس میده .... سرجمع کم کم ۱.۵ ماه طول میکشه . به عید هم که داری میخوری
    دو تا دکتر هم باید ویزیت کنن !
    فقط ۷-۱۰ روز طول میکشه جواب اسکن بره بیمارستان
    راهی نداره مگر اینکه یه آشنا تو بیمارستان داشته باشی بگی کاراتو جلو بندازه ! یا اینکه قیدشو بزنی کنسل کنی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msh23 نمایش پست ها
    سلام
    من یه بار تعجیل زدم از تاریخ 2/1 به 12/1 برای همین امریه نفت که به جز درد سر چیزه ذیگه ای نداشت. الان شما میگین درست شده خدا رو شکر. اما 1- من دوباره نمیتونم تمدید بزنم 2-من بنیاد نخبگان بهم اکی داده برا خدمت . اصلا اوضا شیر تو شیره اهههه نمیدونم چی میشه!!

تاریخ اعزام منم که تمدید نزدم عوض شده؟؟؟
    خیر! فقط تاریخ اعزام کسایی عوض شد که باهاشون تماس گرفتن و خودشون موافقت کردن ! اما شما مجددا بررسی کن و ببین چه زمانی اعزامی!! شما هنوزم میتونی برای بنیاد درخواست بدی ! اگر هم تمدید شدی ازشون بخواه که اسمت رو برای ماه اردیبهشت از لیست نفت حذف کنند.

Junior Member

دوستان توجه کنند که قرار بوده فقط اسامی افرادی رو به نظام وظیفه ارسال کنند که باهاشون تماس بگیرند و خودشون موافق تمدید باشند.مثلا آقای عبدی زاده موظف بود به تمام بچه های نفت تماس بگیره و تمایل به تمدیدشون رو جویا بشه و تنها اسم کسانی رو به ستاد بده که موافق بودند.سایر شرکتها هم (گاز،پتروشیمی، پالایش و پخش) مسئول مربوطه میبایست همین کار رو انجام میداد. پس فقط کسانی تمدید شدن که خودشون خواستن، مگر اینکه آقایونی که در شرکت های 4گانه مسئول تماس بودند کارشون رو درست انجام نداده باشند که البته بعید میدونم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msh23 نمایش پست ها
    اخه ما 7 صبح شنبه باید معرفی کنیم خودمونو!!! پلیس+10 کجا پیدا کنیم!!! اینا چرا اطلاع رسانی نکردن!!! خیلیا الان گوشه خونه نشستن روحشونم خبر نداره!!! کلا ما 5-6 نفریم که اینجا به هم پیام میدیم!!!! 6ماه معطلی شده 8 ماه خوشحالم هستیم!!!!
    اطلاع رسانی شده ! تمام افرادی که تمدید شدن با موافقت خودشون بوده ! فقط یکم دیرتر از اونی که باید موافقت کردن ! چون قرار بود 4شنبه تمدید شه ولی در اوج نا امیدی 5شنبه صبح موافقت کردن ،اگرنه تمام دوستان در جریان هستند و با موافقت خودشون اسمشون به نظام وظیفه ارسال شده !اگه با شما تماسی گرفته نشده یا در دسترس نبودید یا مسئول مربوطه قصور کرده ، اما خود وزارت به این نکته توجه داشت که شاید کسی بخواد 12/1 به خدمت بره و خدای نکرده حقش پایمال نشه و بدون هماهنگی باهاش تمدید بشه ! تا همینجا هم باید ممنونشون باشیم ، هیچ ارگان دیگه ای این کار رو نکرد!! من تماسهای آقای عبدی زاده و نماینده گاز و همچنین پالایش رو خبر دارم اما در بین دوستان از بچه های پتروشمی کسی نبود که مطمئن و به یقین بگم اون شرکت هم تماس گرفته یا نه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)