صفحه 406 از 1141 نخستنخست ... 306356396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416456506906 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,051 تا 4,060 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر , دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Sh_AL نمایش پست ها
    ببین الان شما وارد روند معافیت بشی میفته اون ور سال و اگه خدا نکرده امریه اوکی نشه باید ۲۴ ماه خدمت کنی نه ۲۱ ماه
    میری بیمارستان انتظامی دکتر اسکن و عکس میده .... سرجمع کم کم ۱.۵ ماه طول میکشه . به عید هم که داری میخوری
    دو تا دکتر هم باید ویزیت کنن !
    فقط ۷-۱۰ روز طول میکشه جواب اسکن بره بیمارستان
    راهی نداره مگر اینکه یه آشنا تو بیمارستان داشته باشی بگی کاراتو جلو بندازه ! یا اینکه قیدشو بزنی کنسل کنی
    چجوری باید کنسل کنم ؟یعنی برم پلیس +10 بگم از درخواست معاف از رزم منصرف شدم ؟
    مشکلاتی مثل زانوی پرانتزی اونم خیلی مشخص باشه رو هم باز اینقدر طول میدن و باید اسکن بگیرم و دو تا دکتر ویزیت کنن ؟
    زانوی من خیلی تابلو مشخصه اگه 3 سانت بیشتر پرانتزی میشد الان معاف دائم بودم
    واضح بودن بیماری بازم کمکی به زودتر مشخص شدن نتیجه نمیکنه ؟
    ولی 21 ماه تبدیل به 24 نمیشه چیزی که پرسیدم این قانون, اینور سال اونور سال, از تاریخ ارسال دفترچه حساب میشه که تاریخ ارسالم 30 بهمن بوده
    امریه خیلی واسم مهمه و میترسم که به اعزام تیر نرسم و ظرفیت امریه دانشگاه گرفته شه

Junior Member

والا نمیدونم من که پتروشیمی هستم تماس نگرفتن!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msh23 نمایش پست ها
    والا نمیدونم من که پتروشیمی هستم تماس نگرفتن!!!
    پس حتما سعی کن یه جور تا پلیس +10 باز میکنه چک کنی.گفتن 7 اما 7 دقیق که شروع نمیکنند اونم با اون همه آدم که میاد! حتما تا 9 یا 10 صبح یا شاید هم بیشتر گیر هستید. میتونید یه نفر از اعضای خانواده یا دوستتون رو بفرستید که از پلیس +10 کسب اطلاع کنهو خودت در محل اعزام باشی! در هر حال امیدوارم اونی که به نفعت هست با اونی که قلبا میخوای یکی باشه و بهترین اتفاق برات افتاده باشه!

Junior Member

مرسی از شما. برای همه بچه های امریه 12/1 نفت که خیلی خیلی زحمت کشیدنو این چند روز خیلی عذاب کشیدن ارزوی موفقیت دارم. من اگه 12/1 بود اعزامم که میرم و بعدشم دنبال کار نخبگیمو میگیرم. اگرم 2/1 افتاد که باید بازم یکی دو ماه معطل شم. چون اکثر شرکت ها اینور سال پروژه نمیدن. مجبورم صبر کنم تا بعد از عید ببینیم فرجی میشه

Junior Member iman2010 آواتار ها

سلام دوستان امریه نفت.راهنمایی کنید ممنون میشم.
    با مدرک ارشد دانشگاه ازاد معدل 18 رشته عمران چقدر شانس گرفتن امریه نفت هست؟
    چه پارامترهایی برای افزایش شانس پذیرش موثره؟

Junior Member

دانشگاه خیلی مهمه!! اول صنعت نفت بعدش بقیه دانشگاه های معتبر که تو این لینک هستش http://eservice.mop.ir/ شما باید خیلی خوش شانس باشین که بگیرنتون. با این حال ارزوی موفقیت دارم برات

Junior Member

سلام بچه ها.می خوام امریه شرکت نفت ثبت نام کنم ولی قسمت تاریخ تولد و تاریخ صدور نمیشه عدد وارد کرد.چه کار کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mgb نمایش پست ها
    سلام بچه ها.می خوام امریه شرکت نفت ثبت نام کنم ولی قسمت تاریخ تولد و تاریخ صدور نمیشه عدد وارد کرد.چه کار کنم؟
    با سلام،

مرورگرتون رو عوض کنید. از IE استفاده کنید.

Junior Member

با IE 11 هم رفتم نشد
    مهندس جان 9 روز دیگه وقت داری ، الان یادم نمیاد خودم چطور با این مشکل کنار اومدم و ثبت نام کردم ، تازه من ظهر روز 10ام بود و وقتی نداشتم دیگه! ! راحتترین کار اینه که برو با یه سیستم دیگه(کافی نت) ثبت نام کن. میدونم خودتم میدونی ولی استرس وارد نکن به خودت

Junior Member aretta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Electrical Engineering (Control) @ Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط bjeddi نمایش پست ها
    با سلام،

مرورگرتون رو عوض کنید. از IE استفاده کنید.
    اولا حتما از IE استفاده کن. وقتی میخوای تاریخ‌ها رو وارد کنی نباید از روی کیبورد عدد‌ها رو بزنی. داخل field تاریخ کلیک کن بعد کلید‌ جهت پایین رو (Down Arrow) روی کیبرد بزن، تاریخ رو نمایش میده، بعد با همین کلید‌های بالا پایین تاریخ رو تنظیم کن. توی فایرفاکس هم میشه اینکارو کرد ولی مشکل فایرفاکس اینه که وقتی میخوای عکس نامه نظام وظیفه یا عکس پرسنلی خودتون رو آپلود کنید (این دوتا حتمی باید آپلود بشن)، یه دکمه Browse باید بزنی که انتخابشون کنی ولی اون دکمه تو فایرفاکس کار نمیکنه (البته یه راه من واسش پیدا کردم که لازم نیست دکمه Browse رو بزنیم، اونم اینه که از روش Drag & Drop استفاده کنیم که بنظرم خودتون رو دردسر ندید و از مرورگر IE استفاده کنید که به دردسر نیوفتید)

حالا رقیب نشی واسه من؟ مشخصات تحصیلیتو بگو. منم خودم ثبت نام کردم: فوق لیسانس برق کنترل-صنعتی اصفهان- معدل 17.69 هیچگونه سهمیه هم ندارم دوستای دیگه هم که امریه نفت ثبت نام میکنن بد نیست مشخصاتشونو بگن بعدا بفهمیم چه کسایی رو قبول کردن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)