صفحه 407 از 1141 نخستنخست ... 307357397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416417457507907 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,061 تا 4,070 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام بچه ها من امریه محیط زیست بودم قرار بود خودشون تمدید کنن از 1.12 به 1.2 امروز از طریق سامانه پیامکی استعلام گرفتم این پیام اومده :
    آخرين وضعيت درخواست اعزام شما، معرفي به توزيع نيرو و تاريخ اعزام شما 1394/02/01 است. تاريخ ثبت وضعيت: 1393/11/30
    هزينه خدمات برعهده مشترک مي باشد
    معرفی به توزیع نیرو یعنی چی؟ الان تمدیدم درست شده دیگه؟

Junior Member aretta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Electrical Engineering (Control) @ Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط xbox4game نمایش پست ها
    سلام بچه ها من امریه محیط زیست بودم قرار بود خودشون تمدید کنن از 1.12 به 1.2 امروز از طریق سامانه پیامکی استعلام گرفتم این پیام اومده :
    آخرين وضعيت درخواست اعزام شما، معرفي به توزيع نيرو و تاريخ اعزام شما 1394/02/01 است. تاريخ ثبت وضعيت: 1393/11/30
    هزينه خدمات برعهده مشترک مي باشد
    معرفی به توزیع نیرو یعنی چی؟ الان تمدیدم درست شده دیگه؟
    عزیز اینکه دیگه پرسیدن نداره! خیلی واضح نوشته تاریخ اعزام شما 1394/02/01

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

نقل قول نوشته اصلی توسط aretta نمایش پست ها
    اولا حتما از IE استفاده کن. وقتی میخوای تاریخ‌ها رو وارد کنی نباید از روی کیبورد عدد‌ها رو بزنی. داخل field تاریخ کلیک کن بعد کلید‌ جهت پایین رو (Down Arrow) روی کیبرد بزن، تاریخ رو نمایش میده، بعد با همین کلید‌های بالا پایین تاریخ رو تنظیم کن. توی فایرفاکس هم میشه اینکارو کرد ولی مشکل فایرفاکس اینه که وقتی میخوای عکس نامه نظام وظیفه یا عکس پرسنلی خودتون رو آپلود کنید (این دوتا حتمی باید آپلود بشن)، یه دکمه Browse باید بزنی که انتخابشون کنی ولی اون دکمه تو فایرفاکس کار نمیکنه (البته یه راه من واسش پیدا کردم که لازم نیست دکمه Browse رو بزنیم، اونم اینه که از روش Drag & Drop استفاده کنیم که بنظرم خودتون رو دردسر ندید و از مرورگر IE استفاده کنید که به دردسر نیوفتید)

حالا رقیب نشی واسه من؟ مشخصات تحصیلیتو بگو. منم خودم ثبت نام کردم: فوق لیسانس برق کنترل-صنعتی اصفهان- معدل 17.69 هیچگونه سهمیه هم ندارم دوستای دیگه هم که امریه نفت ثبت نام میکنن بد نیست مشخصاتشونو بگن بعدا بفهمیم چه کسایی رو قبول کردن
    امریه وزارت نفت تا پارسال از دانشگاه های معتبر هم میگرفت اما امسال سهمیه ها کم شده و فقط و فقظ از دانشگاه صنعت نفت پذیرش داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aretta نمایش پست ها
    عزیز اینکه دیگه پرسیدن نداره! خیلی واضح نوشته تاریخ اعزام شما 1394/02/01
    حاجی انقدر ما رو ترسوندن که به همه چی شک داریم
    این توزیع نیرو یعنی چی؟

Local Moderator

=====درج تلفن مستقیم ادارت، سازمان ها و ارگان ها ===== | ===== مکالمات شخصی =====

کاربران گرامی، درج و یا درخواست شماره تلفن هاي داخلي و مستقيم ادارات، سازمان ها و ارگان ها، در انجمن و ویکی ممنوع است، همچنین لطفا از انجام مکالمات شخصی در سایت خودداری کنید. چنین ارسالهایی حذف خواهند شد.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.

ممنون از همکاریتون
    مدیریت فروم ApplyAbroad

Junior Member aretta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Electrical Engineering (Control) @ Isfahan University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezataghipo نمایش پست ها
    امریه وزارت نفت تا پارسال از دانشگاه های معتبر هم میگرفت اما امسال سهمیه ها کم شده و فقط و فقظ از دانشگاه صنعت نفت پذیرش داره.
    دوست عزیز اگه اینطوره اصلا نباید از دیگران ثبت نام به عمل بیاد توی سایت! با توجه به بروکراسی‌ای که من از وزارت نفت سراغ دارم، بنظرم حتی اگر تصمیم بر کاهش سهمیه باشه اول مقطع لیسانس رو حذف میکنند بعد اگر بازم خواستن بیشتر کم کنند سایر دانشگاه‌ها رو با همون اولویت که توی سایتشون گفتن کنار میذارن. من قبول دارم سهمیه کم شده ولی سهمیه از طرف ستاد کل نیروهای مسلح در هر دوره تعلق میگیره و بستگی داره که تعداد سربازها در اون دوره چطور باشه... . از اونجایی که تصمیم گرفته شده بجای کاهش بیشتر سهمیه‌ امریه‌ها سربازی سال آینده 24 ماه بشه و با توجه به اینکه تعداد زیادی هستند که دارند قبل از سال جدید دفترچه پست میکنند تا 3 ماه کمتر خدمت کنند، بنظرم اگر کسی اواخر اسفند دفترچه پست کنه اعزامش حتی ممکنه شهریور بیفته در صورتی که سال گذشته شما هروقت دفترچه پست میکردی اولین دوره بعدی اعزام بودی! پس حداقل به‌طور موقت توی نیمه اول سال 94 وضعیت بهتر میشه. نکته دیگه اینه که رشته تحصیلی و زمان ثبت نام هم مهمه! بنظر من چون رشته شما مهندسی شیمی هستش، همین باعث شده قبول نشی! خوب همه میدونن 80% صنعت نفت مهندسی شیمیه و دانشگاه صنعت نفت هم تعداد زیادی فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی داره و اولویت رو به اونا میده ولی رشته‌هایی مثل عمران و IT و کامپیوتر و صنایع اصلا نداره پس اگر به این رشته‌ها نیاز داشته باشه حتمی از سایر دانشگاه‌ها میگیره. ضمنا به این بستگی داره که اون افراد فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعت نفت هم رشته شما چه تعدادشون همزمان با شما ثبت نام کنن. بنابراین توی قبولی امریه نفت پارامتر‌های زیادی دخیله. قبول دارم که قبول شدن امریه نفت خیلی سخت شده ولی بنظرم آدم باید امیدوار باشه و 5 دقیقه وقت گذاشتن واسه ثبت نام ضرری نداشته باشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط xbox4game نمایش پست ها
    حاجی انقدر ما رو ترسوندن که به همه چی شک داریم
    این توزیع نیرو یعنی چی؟
    والا با این اسم نشنیدم تاحالا، معمولا میگن تقسیم نه توزیع! مگه سیب‌زمینیه! فکر کنم همون کد زدن و تقسیم سربازها باشه که مثلا معلوم بشه شما سپاه، نیروی انتظامی یا ارتش باید خدمت کنی
    ویرایش توسط aretta : February 20th, 2015 در ساعت 10:48 PM

Junior Member

دوستان امریه نفت توجه کنند که برگ سبز جدیدشون رو کما فی السابق باید به اداره مربوطه (نفت،گاز،پتروشیمی، پالایش) تحویل بدن و خواهشا از کم و کیف رفع مشکل اعزام اردیبهشت خبر بگیرند و اطمینان حاصل کنند که مشکل رفع شده ! پیگیری از طریق همه باعث میشه بیشتر و بهتر برای رفع مساله اقدام کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Semnan University

[QUOTE=aretta;1892631]دوست عزیز اگه اینطوره اصلا نباید از دیگران ثبت نام به عمل بیاد توی سایت! با توجه به بروکراسی‌ای که من از وزارت نفت سراغ دارم، بنظرم حتی اگر تصمیم بر کاهش سهمیه باشه اول مقطع لیسانس رو حذف میکنند بعد اگر بازم خواستن بیشتر کم کنند سایر دانشگاه‌ها رو با همون اولویت که توی سایتشون گفتن کنار میذارن. من قبول دارم سهمیه کم شده ولی سهمیه از طرف ستاد کل نیروهای مسلح در هر دوره تعلق میگیره و بستگی داره که تعداد سربازها در اون دوره چطور باشه... . از اونجایی که تصمیم گرفته شده بجای کاهش بیشتر سهمیه‌ امریه‌ها سربازی سال آینده 24 ماه بشه و با توجه به اینکه تعداد زیادی هستند که دارند قبل از سال جدید دفترچه پست میکنند تا 3 ماه کمتر خدمت کنند، بنظرم اگر کسی اواخر اسفند دفترچه پست کنه اعزامش حتی ممکنه شهریور بیفته در صورتی که سال گذشته شما هروقت دفترچه پست میکردی اولین دوره بعدی اعزام بودی! پس حداقل به‌طور موقت توی نیمه اول سال 94 وضعیت بهتر میشه. نکته دیگه اینه که رشته تحصیلی و زمان ثبت نام هم مهمه! بنظر من چون رشته شما مهندسی شیمی هستش، همین باعث شده قبول نشی! خوب همه میدونن 80% صنعت نفت مهندسی شیمیه و دانشگاه صنعت نفت هم تعداد زیادی فارغ‌التحصیل مهندسی شیمی داره و اولویت رو به اونا میده ولی رشته‌هایی مثل عمران و IT و کامپیوتر و صنایع اصلا نداره پس اگر به این رشته‌ها نیاز داشته باشه حتمی از سایر دانشگاه‌ها میگیره. ضمنا به این بستگی داره که اون افراد فارغ‌التحصیل دانشگاه صنعت نفت هم رشته شما چه تعدادشون همزمان با شما ثبت نام کنن. بنابراین توی قبولی امریه نفت پارامتر‌های زیادی دخیله. قبول دارم که قبول شدن امریه نفت خیلی سخت شده ولی بنظرم آدم باید امیدوار باشه و 5 دقیقه وقت گذاشتن واسه ثبت نام ضرری نداشته باشه!

مشخصن برای رشته من که مهندسی شیمی هست که تو پالایشگاه ها استخدام زیادی داه. با مقطع ارشد. همین اعزام 1 اسفند رفیق از شریف داشتم با معدل 19 قبول نشد خود من برای اردیبهشت نوشتم قبول نشدم. دوستم با معدل 18 از امیرکبیر برای تیر نوشت قبول نشد. این همه نشون میده که حداقل در رشته ما شانس در چه حدی هست. من با خود ثبت نام مشکلی ندارم من درباره شانس قبولی گفتم.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی برای اردیبهشت تونسته از قرارگاه خاتم امریه بگیره؟
    من هرجا زنگ میزنم میگن نمیخوایم

Junior Member

کسی هست بتازگی درخواست تمدید اعزام به برج تیر داده باشه و نتیجش اومده باشه؟
    من 11 روز پیش درخواست دادم،خبری نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)