صفحه 410 از 1141 نخستنخست ... 310360400401402403404405406407408409410411412413414415416417418419420460510910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,091 تا 4,100 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

دوستان اگه کسی امریه دادگستری یا سازمان بازرسی گرفته و یا اطلاعاتی در مورد نحوه گزینش آن دارد ، لطفا راهنمایی کنه.
    مرسی

Junior Member

سلام دوستان . کسی می دونه آدرس یا شماره ی مربوط به موسسات مربوط به خاتم الانبیا رو تو یه شهر چه طور می شه پیدا کرد؟؟ من زنگ زدم قرب مرکز بهم نگفتن گفتن فقط باید از سایت پیگیری کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم اگر امریه برای یه شهر دیگه بجز شهر محل سکونت صحبت کنیم و اوکی بشه جای خواب و غذا می دن؟مثلا شرکتهای زیر مجموعه وزارت صنایع
    ممنون

دوستانی که امریه اسفند وزارت نفت بودن و اعزامشون افتاد 1/2/94 لطفا هر روز پیگیر باشن که کارمون انجام بشه.دوستانی هم که تهران هستن لطفا حضوری پیگیری کنن و اگه خبر جدیدی شد به ما هم بگن.در ضمن برگه سبزه جدیدتونا هرچه زودتر بدین وزارت خونه.اینا بدونین که اگر پیگیر نباشیم چند روزه دیگه میرسیم به تعطیلات عید و آخر سال و باز به مشکل بر میخوریم.پس باید همه تلاشمونا بکنیم که تا اواخر اسفند کارمون صد در صد انجام بشه.ممنون در ضمن طبق آخرین خبری که دارم بچه هایی که امریه دی ماه بودن و آموزشی بودن تا الان.واسه تقسیم نامه امریه بهشون ندادن و تقسیمشون کردن جاهای مختلف ارتش.پس هر کسی که این پستا خوند و امریه وزارت نفت هست از الان پیگیریا شروع کنه.
    ویرایش توسط ahora1988sh : February 23rd, 2015 در ساعت 01:18 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط ahora1988sh نمایش پست ها
    دوستانی که امریه اسفند وزارت نفت بودن و اعزامشون افتاد 1/2/94 لطفا هر روز پیگیر باشن که کارمون انجام بشه.دوستانی هم که تهران هستن لطفا حضوری پیگیری کنن و اگه خبر جدیدی شد به ما هم بگن.در ضمن برگه سبزه جدیدتونا هرچه زودتر بدین وزارت خونه.اینا بدونین که اگر پیگیر نباشیم چند روزه دیگه میرسیم به تعطیلات عید و آخر سال و باز به مشکل بر میخوریم.پس باید همه طلاشمونا بکنیم که تا اواخر اسفند کارمون صد در صد انجام بشه.ممنون
    من که هر چی زنگ میزنم کسی جواب نمیده. کسی بعد از تمدید تماس گرفته با شرکتش یا باهاش تماس گرفتن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    مهندسی برق قدرت از صنعتی جندی شاپور دزفول...2 سال بسیج فعال و 6 سال عادی هم دارم...معدلم هم بالای 15 بوده...شما کی تو سایت خاتم ثبت نام کردی؟؟وقتی که باهاشون تماس گرفتی خودشون چند روز بعد باهات تماس گرفتن؟؟؟بعضی دیگه از دوستان اعزامی اسفند هم میگفتن ما خودمون با قرب مرکز تماس گرفتیم بلافاصله فردا پس فرداش باهامون تماس گرفتن؟؟؟شما مدرکت چیه؟؟
    من ارشد صنایع هستم. شنبه ثبت نام کردم و یکشنبه تماس گرفتند. خوب الیته رشته ما نسبت به رشته شما چون تعدادمون کمتره به ذره شرایطش بهتره

Junior Member aretta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. in Electrical Engineering (Control) @ Isfahan University of Technology

بچه‌های امریه نفت اعزام 1 اسفند که عقب افتاد و سایر دوستانی که اعزام اردیبهشت و تیر هستند، من یه سوال پیش اومده واسم. من که اسفند ثبت نام کردم، توی سایت امریه نوشته بود که 25 اسفند قبولی یا ردی رو اعلام میکنن. میخواستم بپرسم واقعا سر همین تاریخ اعلام میشه؟ اگر دیرتر اعلام میکنن چه قدر دیرتر ؟ برای شما چند روز بعد از ثبت نام اعلام شد؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط aretta نمایش پست ها
    بچه‌های امریه نفت اعزام 1 اسفند که عقب افتاد و سایر دوستانی که اعزام اردیبهشت و تیر هستند، من یه سوال پیش اومده واسم. من که اسفند ثبت نام کردم، توی سایت امریه نوشته بود که 25 اسفند قبولی یا ردی رو اعلام میکنن. میخواستم بپرسم واقعا سر همین تاریخ اعلام میشه؟ اگر دیرتر اعلام میکنن چه قدر دیرتر ؟ برای شما چند روز بعد از ثبت نام اعلام شد؟ مرسی
    بله، همون موقع اعلام میکنن، تازه فک میکنم واسه ما دو سه روز زودتر از اون زمانی که تو سایت زده بودن اعلام شد.

Junior Member

بله، همون موقع اعلام میکنن، تازه فک میکنم واسه ما دو سه روز زودتر از اون زمانی که تو سایت زده بودن اعلام شد.
    من امریه نفت رو تا حالا امتحان نکردم. هر ماهی که اسم نویسی داره اسم بنویسم اخر اون ماه میگن که قبولی یا ردی؟ بعدش اگر رد بشی میتونی ماه بعد دوباره بنویسی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidvhm نمایش پست ها
    من ارشد صنایع هستم. شنبه ثبت نام کردم و یکشنبه تماس گرفتند. خوب الیته رشته ما نسبت به رشته شما چون تعدادمون کمتره به ذره شرایطش بهتره
    از موسسه خاصی تماس گرفتن باهاتون؟
    شما واسه امریه برج 2 باهاتون تماس گرفتن یا برج 4 ؟
    راستش من اعزامم خورده واسه برج 4 تازه ثبت نام کردم واسه امریه قرارگاه خاتم ولی کسی تماسی نگرفته خودم باید اقدام خاصی انجام بدم یا نه؟
    کلأ اگه از روندش اطلاعی داری بمنم بگی ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)