صفحه 414 از 1141 نخستنخست ... 314364404405406407408409410411412413414415416417418419420421422423424464514914 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,131 تا 4,140 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط Hero70 نمایش پست ها
    سلام..چندین تا سوال داشتم
    1-اگه تو این هفته دفترچه پست کنم تاریخ اعزامم کی میشه؟اردیبهشت پذیرش نمیشم؟
    2-اگه 28 اسفند هم دفترچه پست کنم خدمتم 21 ماه حساب میشه؟
    3-میتونم برای اردیبهشت امریه خاتم بگیرم(رشته مکانیک دانشگاه آزاد)؟؟
    4-اگه هم زمان برای خاتم ثبت نام کنم و هم توی یه پادگان تو شهر خودم پذیرش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
    5-درسته که رشته های مشخصی توی یه پادگان مشخصی خدمت می کنن؟اگه اینجور باشه و تو شهر خودم پذیرش کنم موافقت میکنن؟
    6-برای سربازی باید کچل کنم؟
    7-یه کم روحیه بدین استرس دارم

لطف میکنید اگه جواب بدید..مرسی
    1-احتماله زیاد برج 4 یا 6 البته میتونی تعجیل بزنی شاید موافقت بشه-2-اگه تا قبل از عید پست کنی همون 21 ماه-3-الان دیگه واسه امریه اردیبهشت دیر شده .روند پذیرش حداقل 2ماه طول میکشه.اگر میخوای امریه بشی صبر و حوصله و تلاش زیاد میخواد-4-هم زمان از دو جا نمیتونی پذیرش بگیری.اگر اسمت از طرف دو جا بره ستاد هیچ کدوم قبول نمیشه-5-نه اینجور نیست.بستگی به مدرک و کمبود نیروهای مسلح داره.لیسانس و فوق بیشتر میوفتن نیرو انتظامی و زیر لیسانس ارتش البته صد در صد نیست-6-قبل از آموزشی باید کچل کنی و بعدش بستگی به جات داره-7-استرس نداشته باش چون مثل من و تو زیاده که باید بریم سربازی و تلاش کن واسه امریه چون ارزششا داره.

Junior Member

سلام
    من می خواستم برای سرباز معلمی اقدام کنم ولی از شانس من هنوز ابلاغیه اش نیومده هر سال تو برج 11 می امد(کسی خبری ازش نداره)
    سوال بعدی
    من لیسانس مکانیک هستم اهل تهران
    کجاها می تونم پذیرش بگیرم
    ایا درسته که سپاه فقط کسهایی رو که دوره تکمیلی رفتن رو جذب می کنه
    من به خاطر کاری که دارم حتما باید سربازی رو تهران باشم
    از ساعت 3 به بعد شیفت هستم تو یه شرکت
    چیکار می تونم کنم
    با شکر

سلام.بچه ها اسفند وزارت نفت چه خبر؟خبر جدیدی نشد؟

Junior Member

امریه نفت اعزامی های اردیبهشت و اون هایی که از اسفند تمدید کردن به اردیبهشت، همچنان درگیر همون مشکل سابق هست . لطفا همه پیگیری کنید و حتما برید و درباره وضعیتتون سوال کنید. همه پیگیری ها مربوط به همون 8-9 نفری هست که برای ماجرای تمدید اقدام کردن و... گویا سایر دوستان یا خیالشون راحت هست که دیگران پیگیرن ،یا براشون مهم نیست . جهت اطلاع عرض میکنم خدمتتون که دیگه اون دوستان رو به حضور نمی پذیرند و اعلام کرده اند که داریم صحبت می کنیم و حتی ممکن هست اردیبهشت هم لغو شود... خلاصه جواب سر بالا میدن و مثل اسفند ماه باز هم در صدد رفع 100 درصدی مشکل پیش اومده نیستن. اگر واقعا هر کس براش این مساله مهمه، خودش اقدام کنه و نسبت به سرنوشتش بی تفاوت نباشه چون گویا دیگه از اون تعداد هم کاری ساخته نیست، نه تنها برای دیگر دوستان بلکه برای روشن شدن وضعیت امریه خودشون! امیدوارم تونسته باشم با توجه به قوانین این فروم، براتون توضیح بدم که شرایط مطلوب نیست و ممکنه حتی اردیبهشت هم با کار انجام شده مواجه بشیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrani نمایش پست ها
    سلام دوستانی که امریه خاتم گرفتن جواب بدن فوری خیلی واجبه
    قرب کربلا برای پروژه راه آهن و نیرو گستر برای پروژه انتقال نیرو (آب ، گاز ، نفت ) باهام تماس گرفتن گفتن مدارکت بفرست چکار کنم؟
    یعنی الآن کدومشون بیشتر بدرد میخوره؟
    من ارشد صنایع دانشگاه دولتی با معدل 16 دارم
    محل سکونتم کرمانه
    دوستان هر کی که اطلاعاتی داره میتونه کمکم کنه ممنون میشم
    والا قرب کربلا کاراش معمولا همین راه آهن و ایناس باید ببنی کدوم پروژه یا موسسه میخوان بندازنت. چون شاید دیدی مثلا نیرو گستر گفت بیا برو عسلویه! سربازی دیگه به هرحال
    اما در حالت کلی من نیروگستر رو به قرب کربلا ترجیح میدم ولی کلا خیلی نمیشه گفت کدومشون اگه بری به نفعته

Junior Member

بچه هایی که میخوان اردیبهشت خاتم برن و تکمیلی دارن سوالی دارن بپرسن من اعزامی 1/12 خاتم با تکمیلی بودم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_522 نمایش پست ها
    بچه هایی که میخوان اردیبهشت خاتم برن و تکمیلی دارن سوالی دارن بپرسن من اعزامی 1/12 خاتم با تکمیلی بودم
    تکلیف اردیبهشت کی مشخص میشه؟ رشته شما چیه؟ شما با شرکت مستقیم صحبت کردین یا خود خاتم براتون انتخاب کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alishomali نمایش پست ها
    تکلیف اردیبهشت کی مشخص میشه؟ رشته شما چیه؟ شما با شرکت مستقیم صحبت کردین یا خود خاتم براتون انتخاب کرد؟
    »ن رشتم مهندسی صنایعس و از اول هم خودم رفتم با موسسه صحبت کردم آخرم افتادم همون موسسه
    متوجه نمیشه تکلیف چی بچه های اردیبهشت؟ اگه منظورت قطعی شدن جذبتونه به ده دوازده روز قبل اعزام مشخص میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_522 نمایش پست ها
    سلام. منم رشتم صنایع است. کدوم قرب کار میکنی شما؟ و کارتون اونجا چیه؟ کنترا پروژه؟ کیفیت؟ .....؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar2014 نمایش پست ها
    امریه نفت اعزامی های اردیبهشت و اون هایی که از اسفند تمدید کردن به اردیبهشت، همچنان درگیر همون مشکل سابق هست . لطفا همه پیگیری کنید و حتما برید و درباره وضعیتتون سوال کنید. همه پیگیری ها مربوط به همون 8-9 نفری هست که برای ماجرای تمدید اقدام کردن و... گویا سایر دوستان یا خیالشون راحت هست که دیگران پیگیرن ،یا براشون مهم نیست . جهت اطلاع عرض میکنم خدمتتون که دیگه اون دوستان رو به حضور نمی پذیرند و اعلام کرده اند که داریم صحبت می کنیم و حتی ممکن هست اردیبهشت هم لغو شود... خلاصه جواب سر بالا میدن و مثل اسفند ماه باز هم در صدد رفع 100 درصدی مشکل پیش اومده نیستن. اگر واقعا هر کس براش این مساله مهمه، خودش اقدام کنه و نسبت به سرنوشتش بی تفاوت نباشه چون گویا دیگه از اون تعداد هم کاری ساخته نیست، نه تنها برای دیگر دوستان بلکه برای روشن شدن وضعیت امریه خودشون! امیدوارم تونسته باشم با توجه به قوانین این فروم، براتون توضیح بدم که شرایط مطلوب نیست و ممکنه حتی اردیبهشت هم با کار انجام شده مواجه بشیم.
    امروز مشکل امری های دی ماه حل شد. امیدوارم واسه ما هم حل بشه.
    برای پیگیری میتونید به آقای عابدی تو ساختمان تندگویان مراجعه کنید. یا تماس بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)