صفحه 416 از 1141 نخستنخست ... 316366406407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426466516916 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,151 تا 4,160 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

نقل قول نوشته اصلی توسط overdub نمایش پست ها
    سلام دوستان من دوره تکمیلی بسیج ندارم ولی وقتی به موسسه مدارکمو دادم ازشون پرسیدم آموزشیش چجوریه گفت 15 روزه!!!!
    میشه همچین چیزی!!؟
    نه 45 روزه. احتمالا یزد.
    با امریت موافقت شده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidvhm نمایش پست ها
    حاجی شرمنده یه سوال دیگه هم داشتم. قرارگاه خاتم کسری پروژه رو هم قبول میکنند؟ کسری بسیج رو چطور؟
    خواهش میکنم. بله عزیز هر نوع کسری داشته باشی قبول میکنن ولی از اول که اومدی اصلا جایی نگو کسری داری بگذار اعزام بشی سر پروژه اونجا اعمال میکنی کسریتو

Junior Member

بچه ها اگر جواب بدید ممنون میشم.قرارگاه جواب اردیبهشت را کی اعلام میکنه .کی لیست را به نظام وظیفه میفرسته.کی نظام وظیفه کد میزنه.من کد رهگیری را تو سایت خاتم میزنم هیچی نمی اد.ممنون

Junior Member

سلام
    من تو یه سازمان می خوام امریه بگیرم و شرایطش اینه که یا فرزند ایثارگر یا معاف از رزم یا متاهل باشم.که فقط معاف از رزمی رو دارم.
    من به نظام وظیفه خودم را سالم معرفی کردم و توی برگ سبزم هم سالم قید شده ولی دکتر بهم گفت می تونم معاف از رزم (پاهام خیلی خیلی کم پرانتزین) هم بگیرم.

حالا می خوام ببینم اگه معاف از رزم بگیرم به نظرتون خوبه یا نه؟ اصن می تونم اقدام کنم و بعد از اینکه تاریخ اعزامم معلوم شده و برگ سبز گرفتم معاف از رزمی رو بگیرم؟ و چقد طول میکشه؟ توی استخدامم تاثیر داره یا فقط توی سربازیه؟ اگه امریه قبول بشم، که دیگه سربازی مشکلی نداره ولی توی آموزشی باید آبدارچی بشم و دستشویی تمیز کنم؟! در ضمن لیسانس کامپیوتر دارم.
    ممنون میشم جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar2014 نمایش پست ها
    دوستمون منظورش عبادی هست .عابدی نداریم.عبادی هست که تو همون ساختمان تند گویان هستند. مشکل دی ماهی ها مشکل پرداخت پول آموزشی بوده که مقدارش زیادم نیست و همیشه روال پرداختش به صورتی هست که توی دوره آموزشی پرداخت میشه، اما مشکل اسفند به بعد و اردیبهشت عدم پرداخت مبلغ حق بیمه هست که اتفاقا هم مبلغش زیاده و هم اراده جدی واسه پرداختش نیست لازم هست که همه پیگیری کنند و مدام در جریان روند کار قرار بگیریم تا اگر مساله حل نشد با کمک هم اقدامی کنیم .شاید خودمون با آشنا و پارتی و پا در میونی تونستیم کاری انجام بدیم
    به نظرت الان باید چیکار کرد، چون زنگ که میزنیم میگن داریم پیگیری میکنیم! ولی به حرفشون اعتمادی نیست.

Junior Member

سلام . سعی کنید با خانم علیزاده یا همون آقای عبدی زاده(اگه نفت هستید) تماس بگیرید و از روند کار مطلع بشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alishomali نمایش پست ها
    نه 45 روزه. احتمالا یزد.
    با امریت موافقت شده؟

من چند وقت پیش تهران بودم رفتم قرب نوح ازشون پرسیدم گفتند چابهار پروژه داریم برو اونجا رفتم چابهار(موسسه عمران ساحل) مدارکمو بهشون دادم اونا هم گفتند مدارکو میفرستیم تهران حتی یارو اصل برگه اعزام و معرفی نامه دانشگاهو هم ازم گرفت و گفت پذیرش شدی! نمیدونم حالا بعدش چی میشه!!!!!
    رشتم هم الکترونیک که هیچ ربطی به این شرکت نداره ! احتمالا خوب ازم بیگاری میکشند خدا خودش به خیر کنه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical

سلام دوستان
    بعد از چند هفته بالاخره اینترنت پیدا کردم و اومدم به این پیج!
    یه توصیه به دوستانی که قراره خاتم برن مثل ما که رفتیم!
    وقتی از همه جا نا امید شدید بعد بیاین خاتم! نه همون اول! بیشتر دوستان ما در پروژه ها استراحت می کنن! به شدت برج 12 اعزامی زیاد شده! مثلا در پروژه ما هر 5 یا شیش ماه یه سرباز میفرستادن الان 5 تا فرستادن!
    راستی شرکت دریا ساحل رو در الویت اخر قرار بدین! اقا کمپ ما با کارگرا یکیه! گفتن جا نداریم برین اونجا تا بعدا درست کنیم!
    اگه می خواین بدونین چقدر حقوق میدن ما که در منطقه محرومیم و بد آب هوا 500 تقریبا میدن ( کرایه راه و حقوق) البته من چون راهم دوره ماکزیمم رو بهم دادن!
    شب شما دوستان پشت خدمت بخیر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh07 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بعد از چند هفته بالاخره اینترنت پیدا کردم و اومدم به این پیج!
    یه توصیه به دوستانی که قراره خاتم برن مثل ما که رفتیم!
    وقتی از همه جا نا امید شدید بعد بیاین خاتم! نه همون اول! بیشتر دوستان ما در پروژه ها استراحت می کنن! به شدت برج 12 اعزامی زیاد شده! مثلا در پروژه ما هر 5 یا شیش ماه یه سرباز میفرستادن الان 5 تا فرستادن!
    راستی شرکت دریا ساحل رو در الویت اخر قرار بدین! اقا کمپ ما با کارگرا یکیه! گفتن جا نداریم برین اونجا تا بعدا درست کنیم!
    اگه می خواین بدونین چقدر حقوق میدن ما که در منطقه محرومیم و بد آب هوا 500 تقریبا میدن ( کرایه راه و حقوق) البته من چون راهم دوره ماکزیمم رو بهم دادن!
    شب شما دوستان پشت خدمت بخیر

داداش کلا زدی روحیه مارو داغون کردی! کجایی هستی؟ کجا خدمت می کنی؟ رشتت چیه؟ کی اعزام شدی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar2014 نمایش پست ها
    سلام . سعی کنید با خانم علیزاده یا همون آقای عبدی زاده(اگه نفت هستید) تماس بگیرید و از روند کار مطلع بشید.
    هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن.کسی خبر جدید نداره؟اسما را فرستادن نظام وظیفه؟مشکل حل شد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)