صفحه 417 از 1141 نخستنخست ... 317367407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427467517917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,161 تا 4,170 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام کسی میدونه از چه تاریخی جذب امریه های خاتم برای برج 4 شروع میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط overdub نمایش پست ها
    داداش کلا زدی روحیه مارو داغون کردی! کجایی هستی؟ کجا خدمت می کنی؟ رشتت چیه؟ کی اعزام شدی؟
    آقا برای چی باید روحیت داغون بشه؟؟؟دوستمون فرمودن خیلی از دوستان در پروژه ها استراحت میکنن،خوب این کجاش بده خیلی هم خوب مگه استراحت بده....درمورد زیاد شدن سربازهای جذب شده در برج 12 هم باید بگم شاید شرکت ایشون اینطوری بوده ولی این دلیل نمیشه که بقیه جاها همینطور باشه...من خودم از شرکت عمران ساحل تو ماهشهر پذیرش گرفتم ازشون پرسیدم چندتا سرباز دارید گفت از ماه‌های قبل یک نفر داریم و جنابعالی هم دومین سربازمون هستی...اصلا کم یا زیاد گرفتن سرباز مگه فرقی به حال ما میکنه...درمورد یکی بودن محل خوابگاه ها با کارگرها حرفی برای گفتن ندارم ولی مطمئنا صد شرف داره به آسایشگاه پادگان...من اعزامی برج 2 سال 94 هستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jeffhone64 نمایش پست ها
    بچه ها اگر جواب بدید ممنون میشم.قرارگاه جواب اردیبهشت را کی اعلام میکنه .کی لیست را به نظام وظیفه میفرسته.کی نظام وظیفه کد میزنه.من کد رهگیری را تو سایت خاتم میزنم هیچی نمی اد.ممنون
    تا اونجاییکه من میدونم معمولا 40 روز مونده به خدمت دیگه برای اون برج به کسی زنگ نمیزنن و کارهای فرستادن مدارک به نظام وظیفه تقریبا تموم میشه بعدش هم حدود 20تا 15 روز قبل اعزام کد محل خدمت مشخص میشه که میشه رفت پلیس+10 پرینتش رو گرفت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahora1988sh نمایش پست ها
    هر چی زنگ میزنم جواب نمیدن.کسی خبر جدید نداره؟اسما را فرستادن نظام وظیفه؟مشکل حل شد؟
    نمیدونیم ، هنوز خبری نیست .همه از همون طریق تلفن پیگیری میکنند ،جواب دیگران رو هم نمیدن. مگر اینکه کسی حضوری بره بپرسه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahyar2014 نمایش پست ها
    نمیدونیم ، هنوز خبری نیست .همه از همون طریق تلفن پیگیری میکنند ،جواب دیگران رو هم نمیدن. مگر اینکه کسی حضوری بره بپرسه!!
    پارسالم فکر کنم همین مشکل واسه بچه ها پیش اومده بود.کار اونا آخرش درست شد؟اگه اونا درست شده حتما ما هم درست میشه دیگه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    آقا برای چی باید روحیت داغون بشه؟؟؟دوستمون فرمودن خیلی از دوستان در پروژه ها استراحت میکنن،خوب این کجاش بده خیلی هم خوب مگه استراحت بده....درمورد زیاد شدن سربازهای جذب شده در برج 12 هم باید بگم شاید شرکت ایشون اینطوری بوده ولی این دلیل نمیشه که بقیه جاها همینطور باشه...من خودم از شرکت عمران ساحل تو ماهشهر پذیرش گرفتم ازشون پرسیدم چندتا سرباز دارید گفت از ماه‌های قبل یک نفر داریم و جنابعالی هم دومین سربازمون هستی...اصلا کم یا زیاد گرفتن سرباز مگه فرقی به حال ما میکنه...درمورد یکی بودن محل خوابگاه ها با کارگرها حرفی برای گفتن ندارم ولی مطمئنا صد شرف داره به آسایشگاه پادگان...من اعزامی برج 2 سال 94 هستم

داداش من چون میتونم تو شهر خودمون بسیج یا سرباز معلم کاردانش بگیرم بخاطر همین یکم پشیمون شدم خاتم رو هم به خاطر کار یاد گرفتنشو میخوام حالا بیگاری مشکلی نیست منم اعزام برج 2شما رشتت چیه؟ ایشالا یزد میبینمت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط overdub نمایش پست ها
    داداش من چون میتونم تو شهر خودمون بسیج یا سرباز معلم کاردانش بگیرم بخاطر همین یکم پشیمون شدم خاتم رو هم به خاطر کار یاد گرفتنشو میخوام حالا بیگاری مشکلی نیست منم اعزام برج 2شما رشتت چیه؟ ایشالا یزد میبینمت
    اتفاقا منم خیلی راحت میتونستم تو شهر خودم سرباز معلم بگیرم...ولی ظاهرا یک خبرایی میاد مبنی بر اینکه امسال اومدن بخشنامه سرباز معلمی خیلی حتمی نیست به همین خاطر تصمیم گرفتم خاتم رو انتخاب کنم...با تمام دوستام که مشورت میکردم همشون میگفتن برو خاتم یک چیزی یاد بگیر...میگفتن ممکنه بعدا همونجا استخدام بشید یا با توجه به سابقه کاری که بهتون میدن برای استخدام آیندتون بهتره و از این حرفا...من لیسانس مهندسی برق قدرت دارم...شما مدرکت چیه...کدوم موسسه و کجا امریه گرفتی...من خودم عمران ساحل ماهشهر

سلام ب همه دوستان
    من فروردین ماه 94 پایانامه ارشدمو تو رشته مهندسی متالوژی - شناسایی دفاع میکنم ، بعدش میخواستم واسه امریه اقدام کنم . کسی میتونه منو راهنمایی کلی کنه؟
    ب کدوم سایتا باید واسه ثبتنام برم؟؟
    ممنون میشم از دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    اتفاقا منم خیلی راحت میتونستم تو شهر خودم سرباز معلم بگیرم...ولی ظاهرا یک خبرایی میاد مبنی بر اینکه امسال اومدن بخشنامه سرباز معلمی خیلی حتمی نیست به همین خاطر تصمیم گرفتم خاتم رو انتخاب کنم...با تمام دوستام که مشورت میکردم همشون میگفتن برو خاتم یک چیزی یاد بگیر...میگفتن ممکنه بعدا همونجا استخدام بشید یا با توجه به سابقه کاری که بهتون میدن برای استخدام آیندتون بهتره و از این حرفا...من لیسانس مهندسی برق قدرت دارم...شما مدرکت چیه...کدوم موسسه و کجا امریه گرفتی...من خودم عمران ساحل ماهشهر

داداش منم لیسانس برق الکترونیکم عمران ساحل چابهار پذیرش گرفتم شما تکمیلی بسیج داری؟

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه امریه های فنی و حرفه ای آموزشیشون کجاست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)