صفحه 418 از 1141 نخستنخست ... 318368408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427428468518918 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,171 تا 4,180 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

سلام. کسایی که 94/2 اعزامن برید سایت نظام وظیفه ببینید کجا افتادین. من افتادم 01 در حالی که برا خاتم OK رو گرفته بودم. امکان تغییر هست؟

سلام به همه دوستان عزیز
    من میخواستم برای امریه خاتم واسه تیر ماه اقدام کنم اما میگین که حتما باید دوره تکمیلی بسیج داشته باشی چون سپاه دوره های اموزشیشو جمع کرده !!! و اگه دوره تکمیلی نری نمیتونی واسه سپاه اقدام کنی
    خواستم بدونم دوستانی که شرایط من رو دارن ، کلا چاره چی هستش تو این شرایط ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaj نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    من میخواستم برای امریه خاتم واسه تیر ماه اقدام کنم اما میگین که حتما باید دوره تکمیلی بسیج داشته باشی چون سپاه دوره های اموزشیشو جمع کرده !!! و اگه دوره تکمیلی نری نمیتونی واسه سپاه اقدام کنی
    خواستم بدونم دوستانی که شرایط من رو دارن ، کلا چاره چی هستش تو این شرایط ؟
    نه داداش. برا پیچوندن این حرفا رو میزنن. کسایی که دوره تکمیلی ندارن آموزشیشون یزد هستش.

Junior Member

سلام. برای من مرکز اموزش هیچی نزده. البته تاریخ بروز رسانی سایت مربوط به 93/12/11 است. منم برای خاتم اقدام کرده بودم و اوکی گرفته بودم. دوباره یه سری به سایت بزن و خبر شو بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alishomali نمایش پست ها
    سلام. کسایی که 94/2 اعزامن برید سایت نظام وظیفه ببینید کجا افتادین. من افتادم 01 در حالی که برا خاتم OK رو گرفته بودم. امکان تغییر هست؟
    سلام. برای من مرکز اموزش هیچی نزده. البته تاریخ بروز رسانی سایت مربوط به 93/12/11 است. منم برای خاتم اقدام کرده بودم و اوکی گرفته بودم. دوباره یه سری به سایت بزن و خبر شو بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alishomali نمایش پست ها
    سلام من هم برای خاتم اقدام کرده بودم و پذیرش گرفتم...به سایت نظام وظیفه مراجعه کردم ولی در قسمت اعزام جلوی واحد آموزشیم نوشته شده بود بدون مقدار...به این معنی که برای من مرکز آموزشی‌ای مشخصی نشده بود...درضمن تاریخ آخرین به روزرسانی سایت هم 11 اسفند بود...فکر میکنم که هنوز برای مشخص شدن محل اعزام زود باشه...محل آموزشی معمولا بین 2 تا 3 هفته به تاریخ اعزام مشخص میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dezss نمایش پست ها
    سلام من هم برای خاتم اقدام کرده بودم و پذیرش گرفتم...به سایت نظام وظیفه مراجعه کردم ولی در قسمت اعزام جلوی واحد آموزشیم نوشته شده بود بدون مقدار...به این معنی که برای من مرکز آموزشی‌ای مشخصی نشده بود...فکر میکنم که هنوز برای مشخص شدن محل اعزام زود باشه...محل آموزشی معمولا بین 2 تا 3 هفته به تاریخ اعزام مشخص میشه
    جناب dezss شما کجا پذیرش گرفتی؟ چه مدارکی بهشون دادی؟ ایا اونا مدرکی به عنوان تایید پذیرش بهت دادن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferijoon نمایش پست ها
    جناب dezss شما کجا پذیرش گرفتی؟ چه مدارکی بهشون دادی؟ ایا اونا مدرکی به عنوان تایید پذیرش بهت دادن؟
    من از موسسه عمران ساحل ماهشهر وابسته به قرب نوح پذیرش گرفتم...برای تحویل مدارک حضوری مراجعه کردم به محل کارگاه در ماهشهر...اصل مدارک تحصیلی و برگ سبز رو بهشون تحویل دادم بعد از اینکه مدارک رو اسکن و در سایتشون ثبت کرد اصل مدارک رو بهم پس داد و گواهی بسیجیم صادره از ناحیه رو هم براشون فاکس کردم...مدرکی بعنوان تایید نه بهم ندادن ولی اون شخصی که من باهاشون درتماس بودم آقایی بنام رضایی میرقائد بود گفت من پروندت رو فرستادم و دیگه مشکلی نیست...اون روزی که مدارک رو تحویل دادم بهم گفتن که امروز آخرین روز ثبت نام موسسه هست...شما خودتون از کجا پذیرش گرفتید؟؟؟

Junior Member

بابا تعطیل 10 روز قبل از اعزام کدت معلوم میشه.

Junior Member

سلام دوستان بعد از کد خوردن میشه تعویق زد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)