صفحه 42 از 1141 نخستنخست ... 323334353637383940414243444546474849505152921425421042 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 11404

موضوع: مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به امریه, نحوه دریافت و سایر سوالات مربوط

با سلام
    یک سوالی دارم و اون اینه که اگه امریه از پزوهشکدههای وابسته به وزارت دفاع بگیریم، موقع گرفتن ویزا مشکلی به وجود میاد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    با سلام
    یک سوالی دارم و اون اینه که اگه امریه از پزوهشکدههای وابسته به وزارت دفاع بگیریم، موقع گرفتن ویزا مشکلی به وجود میاد؟
    معمولا آفیسر موقع مساحبه ویزا میپرسه که سربازی کجا بودی اگه سربازی رفته باشی؟؟؟تو اینترنت نباید اثری از وجود شما تو این پژوهشکده باشه(مثلا مقاله) کسی واقعا نمیتونه بگه که برا شما مشکلی پیش میاد یا نه؟؟آیا ابزارایی دارن کی این موضوع رو چک کنن یا نه؟؟ممکنم هست اصلا این موضوع سربازی برا شما موقع ویزا چک نشه

با سلام
    آیا در حین انجام خدمت سربازی مبشه امریه گرفت؟
    اگه میشه چطوری؟

ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi7i نمایش پست ها
    با سلام
    اگه میشه چطوری؟

ممنون
    بعد از اعزام به هیچ وجه نمیشه امریه گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sanyehsan نمایش پست ها
    با سلام

با سلام
    یکی از اساتیدمون که برا دکترا رفت خارج به یکی از رفیقام گفته بود یه سال تو بلک لیست نگهش داشتن تا تمام مسائلش از جمله سربازیشا کامل بررسی کردن بعد تونست بره
    من اون چیزی که شنیده بودما گفتم شاید به کارتون بیاد، راستا دروغشا نمیدونم
    به نظر من اگه قرار باشه فقط توی اینترنت سرچ کنن و ببینن کسی پروژه نظامی انجام داده یا نه که کاره بیهوده ایه و با تحقیق نکردن فرقی نداره ، آخه وزارت دفاع و جاهایه نظامی که نمیان تحقیقاتشونا توی اینترنت قرار بدن
    همونطور که دوستمون گفتن کسی دقیق نمیدونه که چطوری و در چه حد چک میکنن ولی این واضحه که اگه براشون مهم باشه و بخوان بفهمن کاره سختی نیست
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadi7i نمایش پست ها
    با سلام
    اگه میشه چطوری؟

ممنون
    باسلام
    همونطور که دوستمون گفت امریه نمیشه ولی اگه بخوای میتونی تعهد خدمت بگیری
    موفق باشی

سلام به همگی...

من در در پرتال امریه وزارت نفت برای تاریخ اعزام اردیبهشت 91، در اوایل آبان ماه ثبت نام کردم و بعد از چند مدت نتیجه اومد که پذیرفته شدم...مدارک اولیه رو به شرکت تابعه تحویل دادم...هفته پیش هم برگ اعزام( المثنی برگ اعزام) رو با تاریخ اعزام اردیبهشت ماه بهشون تحویل دادم.
    حالا می خواستم بدونم در حال حاضر باید بازهم پیگیری کنم؟ الان نگرانی دارم که آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد و من فرصت درست کردنش رو نداشته باشم؟ بخصوص که دوره آموزشی باید در ارتش باشم و انتخاب این دست من نیس...

ممنون می شم راهنماییم کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_askary نمایش پست ها
    سلام به همگی...

من در در پرتال امریه وزارت نفت برای تاریخ اعزام اردیبهشت 91، در اوایل آبان ماه ثبت نام کردم و بعد از چند مدت نتیجه اومد که پذیرفته شدم...مدارک اولیه رو به شرکت تابعه تحویل دادم...هفته پیش هم برگ اعزام( المثنی برگ اعزام) رو با تاریخ اعزام اردیبهشت ماه بهشون تحویل دادم.
    حالا می خواستم بدونم در حال حاضر باید بازهم پیگیری کنم؟ الان نگرانی دارم که آیا ممکنه مشکلی پیش بیاد و من فرصت درست کردنش رو نداشته باشم؟ بخصوص که دوره آموزشی باید در ارتش باشم و انتخاب این دست من نیس...

ممنون می شم راهنماییم کنید.
    اگه شما برا اعزام اردیبهشت ثبت نام کرده باشی و اعزامتم اردیبهشت افتاده باشه و وزارتخانه قبولت کرده باشه ....پس اوکیه....منتهی باید پیگیری کنی.....من خودم از کسی رو میشناسم امریه نداشت و کس دیگه ای رو برداشتن و اونو بجاش گذاشتن.....مواظب باشید حق شما رو ضایع نکنن...پیگیری کنید حتما

Junior Member

سلام دوستان گلم
    خواهشا یکی فوری کمکم کنه.
    من از مهر تا الان از طریق یک اشنا دارم برای امریه خاتم الانبیا اقدام میکنم.تمام مدارکم رو برای قرارگاه فرستادم منجمله کارت سبزم.الان به من اشنام گفته شما و 2 نفر دیگه پذیرش شدید و مدارکتون برا وزارت دفاع فرستاده شده.میگم چرا وزارت دفاع؟اخه مگه سپاه نیست؟ثانیا تا الان از من گزینش نشده شنیدم بعضی ارگانا می خواد؟ثالثا میگه هنوز نیرو نخواستن یعنی بخشنامه ای برای گرفتن امریه براشون نیامده.اگه کسی اطلاعی داره به من جواب بده طرف سر کارم گذاشته و اخر سرنوشت من چی میشه ایا با امریه میرم سربازی یا معمولی.در ضمن تاریخ اعزامم 1/12 است.ممنونم راهنماییم کنید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط agta66 نمایش پست ها
    سلام دوستان گلم
    خواهشا یکی فوری کمکم کنه.
    من از مهر تا الان از طریق یک اشنا دارم برای امریه خاتم الانبیا اقدام میکنم.تمام مدارکم رو برای قرارگاه فرستادم منجمله کارت سبزم.الان به من اشنام گفته شما و 2 نفر دیگه پذیرش شدید و مدارکتون برا وزارت دفاع فرستاده شده.میگم چرا وزارت دفاع؟اخه مگه سپاه نیست؟ثانیا تا الان از من گزینش نشده شنیدم بعضی ارگانا می خواد؟ثالثا میگه هنوز نیرو نخواستن یعنی بخشنامه ای برای گرفتن امریه براشون نیامده.اگه کسی اطلاعی داره به من جواب بده طرف سر کارم گذاشته و اخر سرنوشت من چی میشه ایا با امریه میرم سربازی یا معمولی.در ضمن تاریخ اعزامم 1/12 است.ممنونم راهنماییم کنید.
    خوب شما برا جاهای دیگه هم اقدام کن.....مطمئن بشی.....برگه سبز دوم میتونی از میدون سپاه سازمان وظیفه تهیه کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)